P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Forum » Forum Brainiac.pl » Forum.

Forum.
Autor Wiadomość
Xaxley
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-10-17, 15:12   Forum.

Zauważyłem ostatnio że na forum przypływa coraz więcej dzieci z saletrą oraz ludzi którzy mają jakieś jedno pytanie i tyle. Zero udzielania się na forum. Może wprowadzić jakiś test żeby się dostać na forum, lub może na początku jakiś okres próbny i jak użytkownik niebędzie pisał głupot - zostaje. Pisze głupoty - wylatuje. Bo zamykać forum niema sensu bo można dać szanse ludziom inteligentnym którzy jeszcze nieodkryli tego forum. Co o tym myślicie?

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

szymi 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-10-17, 15:17   

Xaxley, jak ktoś pisze głupoty, spami, nie zna Netykiety to i tak dostaje tyle warnów że ban z tego wychodzi. A jak wchodzi na forum, pisze 1 pytanie i odchodzi to co da wywalanie go jak i tak już tu nie wróci? A jak się ktoś nie udziela tylko czyta i patrzy to jego sprawa. Jak nie ma nic do pisania to niech lepiej milczy niż pisze głupoty, czyż nie?

Piter128 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-10-17, 18:05   

Ja też nie piszę jakoś dużo, a na forum jestem co najmniej raz dziennie.

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-10-18, 11:04   

szymi

Tak, w pewnym sęsie masz rację. Ale jak ktoś jest nieobecny na forum np. 6 miesiecy albo więcej i nic niema w podpisie że będzie nieobecny to można go chyba wywalić czyż nie?

Piter128

Ja też, dużo niepisze a na forum jestem prawie codziennie. Wynika to z tego że pisze tylko tam gdzie mam pojęcie niepisze bezsensownych postów w tematach o których nic niewiem.

Może nasi Administratorzy się wypowiedzą na ten temat?

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

saturn101 
Brainiac

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2008-11-23, 15:32   

Pisze w tym temacie, bo nowego założyć nie mogę :evil: , a w skargach nitk nie odpowiada, więc będę pisać o tym problemie tak długo aż coś ktoś zrobi. :!:

Po raz kolejny głośno apeluje!! Zróbcie coś z tym problemem. To jest problem forum, niech więc administracja go rozwiąże. Nie mogę zakładac nowych tematów, nie mogę pisać na SB, nie mogę wysyłać PW, nie mogę normalnie pisać w postach. A dlaczego?? Po raz kolejny powiem: nie mogę postawić kursora w polu gdzie powinnam pisać. To już jest bardzo uciążliwe!! :evil:

Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte - Benjamin Franklin

zxcvb 
Administrator

Wysłany: 2008-11-23, 18:12   

saturn101, już wcześniej próbowałem dojść dlaczego masz takie problemy. I gdybym był w stanie jednoznacznie określić co blokuje możliwość pisania, to zrobiłbym wszystko, żeby to naprawić...

Sprawdź proszę, czy problem znikającego kursora występuje tylko w przeglądarkach (jeśli tak, to w jakich), czy również programach uruchamianych na komputerze.
Muszę też wiedzieć jaki masz system operacyjny.

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-11-23, 19:14   

Mi się wydaje, że formatowanie dysków by pomogło. Bo nie wydaje mi się, żeby wina leżała na stronie forum. Co ma strona internetowa do kursora? A na innych forach, albo na czacie też nie macie kursora? Jeśli macie, to raczej wina forum, a jeśli nie, to wina leży po stronie komputera. saturn101, sprawdź jak to jest na innych forach i np. na gg.

saturn101 
Brainiac

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2008-11-23, 21:46   

Pisałam już, że problem dotyczy tylko i wyłącznie tego forum. Na innych czatach, forach, stronach, wyszukiwarkach jest kursor i wszystko działa bez najmniejszych problemów. Ale odkąd na forum jest progem jMath mój kuror zanikł i jak widać, że jest to probelm jednego przeciążonego dnia czy tygodnia.

Proszę o pomoc !!

Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte - Benjamin Franklin

Hitman 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-11-23, 21:50   

U mnie nie jest do końca tak jak u was ... Żeby kursor się pojawił muszę najechać dokładnie na górną krawędź pola tekstowego... mam na myśli miejsce wpisywania odpowiedzi... jeśli najeżdzam na dowolny punkt tego pola to nic, kursora nie ma. Pojawia się dopiero kiedy najadę dokładnie na górną krawędź.

saturn101 zobacz czy u Ciebie przypadkiem nie jest tak samo.

"Miarą twojej siły jest siła twoich wrogów."

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-11-24, 20:32   

A macie zainstalowane te czcionki które są potrzebne żeby jsMath działał?

Wocz 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-11-24, 21:19   

Saturn101 i Hitman , mam identyczny problem z tym cholernym polem tekstowym i wyłącznie na tym forum. Jest sposób taki , że trzeba się bardzo postarać i kliknąć w jedno miejsce jak się zaczyna ( bardzo rzadko działa ) albo teraz to co ja robię czyli wstawiam jakąś minkę i klikam w środek zapisanej minki i kasuję i zaczynam od nowa. Problem ten mam już około miesiąca.

Zaakceptuj to, że nie każdy będzie dla Ciebie miły i troskliwy...

zxcvb 
Administrator

Wysłany: 2008-11-25, 18:27   

Czyli faktycznie winowajcą jest jsMath. Poszukam jakiegoś rozwiązania.

Tylko koniecznie sprawdźcie na innych przeglądarkach i napiszcie z jakich korzystacie przeglądając forum. Bo jeśli tysiące osób nie mają tego problemu, to znaczy, że u was coś go powoduje.

Bogusław napisał/a:
Mi się wydaje, że formatowanie dysków by pomogło.

Sam się sformatuj ;) Za kilka lat może zrozumiesz jak bardzo kiepskim rozwiązaniem jest format. A dopóki tego nie rozumiesz, nie polecaj ludziom tej czynności jako lekarstwo na wszystkie problemy :-|

zxcvb 
Administrator

Wysłany: 2008-11-28, 21:38   

Nie rozumiem was... Teraz kiedy postanowiłem problem naprawić, to wy milczycie :/ Nie proszę przecież o nic skomplikowanego. Wejście na forum korzystając z innej przeglądarki niż wasze domyślne, to chyba nie jest wielki problem...

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-11-29, 14:06   

No to ja sprawdziłem i normalnie korzystam z Mozilli i kursor jest. Skorzystałem sobie specjalnie z Internet Explorer'a i kursora nie mam. Ale w firefox'ie jest.

Wocz 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-11-29, 16:30   

Tak , ale ja mam np. tak że zawsze jestem przyzwyczajony do starego i nie mam zamiaru dostosowywać się do forum i używać firefoxa. Nie da się tego omniąć ? Dodam , że na komputerach znam się tyle jak włączyć internet i notatnik...

Zaakceptuj to, że nie każdy będzie dla Ciebie miły i troskliwy...

Odpowiedz do tematu