P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Forum » Forum Brainiac.pl » Księga skarg i zażaleń

Księga skarg i zażaleń
Autor Wiadomość
Piter128
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-11-02, 18:02   

Trzeba wstawić emotkę, albo kilknąc w odpowiedz i "Zamknij Tagi" wtedy da się dopiero pisać. Takie triki nie przejdą ani na SB ani przy PW, ani przy tworzeniu nowego tematu

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

saturn101 
Brainiac

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2008-11-02, 18:19   

Jest własnie tak jak mówie Piter. Nie przeszkadzało mi to tak bardzo dopóki jakoś mogłam pisać posty, ale kazalo się, że tematów tworzyć też nie mogę (bo nie jestem w stanie wpisać tematu) wypowiedzi na SB też nie wchodzą w gre. :-?

Apeluje o rychłe rozwiązanie tego problemu!

[ Dodano: 2008-11-23, 14:38 ]
Czy administracja mogła by wreszcie coś zrobić w tej sprawie? Takie nieścisłości techniczne są dużym problemem jak dla mnie. To jest problem forum, więc po raz kolejny apeluje o jego usunięcie !! :!: :evil: :!:

Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte - Benjamin Franklin

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2009-02-07, 22:08   

Zauważyłem że temat z regulaminem, a także z ostrzeżeniami zostały ustawione by widać je było w każdym dziale - rozumiem że regulamin jest ważny, lecz zamiast pokazywania drastycznych zdjęć userom bez działu pirotechniki, lepiej by było według mnie "wypozycjonować" temat linkami dla dzieci itp.

Powinno się też przeczesać forum w wyszukiwarce, by odnaleźć tematy z słowami jak np. "temat do usunięcia" - wiem że nie można sprawdzić wszystkich wątków, ale wciąż zbierają się fatalne.

Zumo 
Administrator

Wysłany: 2009-02-08, 00:15   

Elder Brain napisał/a:
Zauważyłem że temat z regulaminem, a także z ostrzeżeniami zostały ustawione by widać je było w każdym dziale - rozumiem że regulamin jest ważny, lecz zamiast pokazywania drastycznych zdjęć userom bez działu pirotechniki, lepiej by było według mnie "wypozycjonować" temat linkami dla dzieci itp.

Powinno się też przeczesać forum w wyszukiwarce, by odnaleźć tematy z słowami jak np. "temat do usunięcia" - wiem że nie można sprawdzić wszystkich wątków, ale wciąż zbierają się fatalne.

Jest wyraźnie napisane, że dla ludzi o mocnych nerwach. A na upartego to się takie rzeczy w google znajdzie...

Moja wiedza opiera się wyłącznie na dostępnych źródłach, nigdy nie posiadałem i nie posiadam żadnych materiałów wybuchowych ( oprócz legalnych <NWP> ). Posty mają charakter wyłącznie edukacyjny i ich wykorzystanie w celach niezgodnych z prawem jest prowadzone na własną odpowiedzialność i bez mojej wiedzy.
Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2009-02-10, 11:32   

Elder Brain napisał/a:
"wypozycjonować" temat linkami dla dzieci

Podaj adres e-mail osobiście będę wysyłał ubogacone komentarzem, żebyś widział to jako pierwszy.

Pomoc poza forum: odpłatnie

Na Forum należy używać jsMath do zapisu równan i wzorów chemicznych, aby zamiast pisać: (cyklopentadienylo)diwodórkarbonylwolfram(II)-mi-kappta^3-octano-mi-oksoeten(trifenolofosfina)platyna(II) (Pt-W) napisać: [(PtWCp(CH_{3}COO)O(CO)(CH_{2}=CH_{2})(H_{2})Ph_{3}P]

Chemia to nie zabawa! Preparatyki, przepisy oraz bagaż doświadczenia zamieszczam w celach edukacyjno-informacyjnych. Jednocześnie zachęcając do samego czytania. Nie odpowiadam za wykorzystanie informacji zawartych w moich postach. Nie uważam też, że są one prawdziwe. =P
Niech Pan błogosławi Chemikom...

Eliert 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2009-02-12, 13:40   

Ja chcę zmienić nick na Eliert. Michalsenior mialem juz dawno.

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-16, 21:15   

A co myślicie o dziale "zadania domowe"?
Bo mnie osobiście troche wkurza. Zapytacie dlaczego? - ponieważ masa osób zakłada tam temat, mając jeden post, prosi o rozwiązanie zadania i tyle, a niektóre osoby wgl się nie udzielają na forum tylko proszą o rozwiązywanie zadań... Wg mnie jest to głupota ponieważ takie osoby piszą jeden post i tyle ich widać.
Co o tym sądzicie?

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2009-03-17, 09:36   

Może faktycznie można zablokować dział i odblokowywać po powiedzmy 40postach :mrgreen:

Pomoc poza forum: odpłatnie

Na Forum należy używać jsMath do zapisu równan i wzorów chemicznych, aby zamiast pisać: (cyklopentadienylo)diwodórkarbonylwolfram(II)-mi-kappta^3-octano-mi-oksoeten(trifenolofosfina)platyna(II) (Pt-W) napisać: [(PtWCp(CH_{3}COO)O(CO)(CH_{2}=CH_{2})(H_{2})Ph_{3}P]

Chemia to nie zabawa! Preparatyki, przepisy oraz bagaż doświadczenia zamieszczam w celach edukacyjno-informacyjnych. Jednocześnie zachęcając do samego czytania. Nie odpowiadam za wykorzystanie informacji zawartych w moich postach. Nie uważam też, że są one prawdziwe. =P
Niech Pan błogosławi Chemikom...

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-17, 16:34   

No właśnie! Cieszę się Zv., że mnie poparłeś 8-)
Może nawet nie po 40 ale gdzieś po 60?
Co myśli reszta?

PFK KOMPANY!

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2009-03-17, 21:05   

Jestem za. Ale może niekoniecznie aż do 40 postów. 10-15 by wystarczyło.

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-18, 21:32   

bogusław, przesadzasz. 10 - 15 postow to wystarczy troche pospamić i jest. Jestem za propozycją Zv. - 40 postów (z tą moją przesadziłem ;P).

PFK KOMPANY!

zxcvb 
Administrator

Wysłany: 2009-03-19, 18:25   

Na próg 40 postów jestem w stanie się zgodzić.

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2009-03-19, 18:54   

A ja zgłaszam zażalenie. Od jakiegoś miesiąca nie wyświetla mi się logo brainiac.pl. Mam Firefox'a 3 ale na IE też mi nie działa. I nawet jak nie ma postów nieprzeczytanych, to pisze, że są 4. A gdy jest, np. 20 postów nieprzeczytanych, to pisze, że jest 24. Da się coś z tym zrobić? A może to wina mojego komputera?
P.S. Adblock plus nie blokuje mi żadnych elementów z brainiac.pl

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-19, 21:06   

Odyn, To jak robimy jakieś głosowanie czy bez tego się obędzie i wcielasz plan w życie?
bogusław, Może usuń wszystkie pliki Cookie... Może to coś pomoże ;P

PFK KOMPANY!

sapper18 
Mod-Edytor

Wysłany: 2009-03-20, 00:23   

bogusław napisał/a:
nawet jak nie ma postów nieprzeczytanych, to pisze, że są 4. A gdy jest, np. 20 postów nieprzeczytanych, to pisze, że jest 24

Ja mam podobnie, ale myślę, że wiem o co chodzi. Jak mam wszystkie przeczytane to pokazuje mi np. 12 postów nieprzeczytanych i to są te, które spoczywają w koszu. Jak przeniosłem 4 tematy do kosza to pokazuje mi się 16 nieprzeczytanych. Mam już tak przynajmniej z 16 miesięcy ;)

Odpowiedz do tematu