P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Forum » Forum Brainiac.pl » [ogłoszenie]Drugie urodziny Forum

[ogłoszenie]Drugie urodziny Forum
Autor Wiadomość
Elder Brain
Brainiac

Wysłany: 2008-10-02, 17:51   

Cytat:
A może założymy konto fikcyjne dla brainiac.pl na naszej-klasie i tam się przyjmie cała nasza ekipa i w ten sposób będziemy reklamować nasze forum co wy na to?

Już to proponowałem, ale dopiero dziś zrealizowałem:
:arrow: http://nasza-klasa.pl/profile/18497853
Cytat:
Dlaczego miało by to być nierealne? Żaden problem, taką encyklopedię można zainstalować w 5 minut

Jeżeli myślisz że to takie proste - to sam sprubuj... z zapełnianiem nie powinno być problemu.

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-10-02, 17:56   

Dobra wysłałem zaproszenie, ale można by napisać coś bardziej kreatywnego w o sobie i czym się aktualnie zajmuję, po takie puste miejsca to tak bardzo tak se :-?

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-10-02, 18:09   

Cytat:
Dobra wysłałem zaproszenie, ale można by napisać coś bardziej kreatywnego w o sobie i czym się aktualnie zajmuję, po takie puste miejsca to tak bardzo tak se

Najważniejsze jest przecież chyba to że wogóle założyłem konto - zainteresowania poprawię, lecz z dalszym prowadzeniem profilu mogę mieć trochę kłopotów ponieważ korzystam obecnie z wadliwego komputera, w którym problemem jest już samo połączenie się z internetem. Tak więc konto będzie cały czas działało, choć mogę mieć problem z jego aktualizacją.

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-10-02, 18:14   

Więc trzeba by wyznaczyć jeszcze jedną osobę do opiekowania się nad tym kontem.

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-10-02, 18:21   

Cytat:
Więc trzeba by wyznaczyć jeszcze jedną osobę do opiekowania się nad tym kontem.

Bez przesady - teraz to moje konto, i nikt (nawet administratorzy tego forum) nie mogą na nie wpływać :mrgreen: . Jeśli ktoś uważa że może lepiej poprowadzić takie konto - niech założy je sam, ja mimo wszystko samodzielnie będę próbował rozwijać pomysł, a konkurencja w sumie może mieć same pozytywne efekty.
Generalnie w całym tym temacie była sama dyskusja, a przecież podawane pomysły może (tak jak ja) zrealizować każdy - do czego zachęcam.

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-10-02, 18:25   

No lepiej żeby taki snejks nie zakładał konta dla forum na N-K. Jeżeli naprawdę będziesz fajnie prowadzić to konto to myślę, że nikt nie będzie płakać że sam je prowadzisz, ale w sumie ja tu raczej nic do gadania nie mam.

chudzio_3 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-10-02, 18:39   

A czy to konto jest dla wszystkich czy tylko dla użytkownikow forum???

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-10-02, 18:49   

Cytat:
No lepiej żeby taki snejks nie zakładał konta dla forum na N-K. Jeżeli naprawdę będziesz fajnie prowadzić to konto to myślę, że nikt nie będzie płakać że sam je prowadzisz, ale w sumie ja tu raczej nic do gadania nie mam.

Na NK, podobnie jak na tym forum również są administratorzy - tak więc gdyby ktoś "nabroił" mi w profilu np. dodając mnóstwo komentarzy, to zawsze można to zgłosić. Istnieje tam też "czarna lista" - przez co można blokować kontakt z pojedynczymi kontami.
Cytat:
A czy to konto jest dla wszystkich czy tylko dla użytkownikow forum???

To konto dla każdego - i dlatego powinno zareklamować forum, nie będę nigdy sprawdzał czy ktoś pochodzi z forum, a wszystkie zaproszenia będą w miare możliwości przyjmowane, wyjątki mogą być jeżeli zgłosi się np. ktoś z fikcyjnym kontem promującym alkohol (a więc również jego picie).

No wiesz ty co...

Zumo 
Administrator

Wysłany: 2008-10-02, 22:36   

Niestety nie jestem w stanie zobaczyć tego konta bo nie zarejestrowałem się na nataszy-klasie. :-P
Co do piropedii.
Elder Brain :arrow: W takim razie mam utworzyć tą stronę? Naprawdę żaden to problem, pytam się tylko bo nie będę instalował tego na marne.

Moja wiedza opiera się wyłącznie na dostępnych źródłach, nigdy nie posiadałem i nie posiadam żadnych materiałów wybuchowych ( oprócz legalnych <NWP> ). Posty mają charakter wyłącznie edukacyjny i ich wykorzystanie w celach niezgodnych z prawem jest prowadzone na własną odpowiedzialność i bez mojej wiedzy.
Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-10-03, 17:06   

Cytat:
Elder Brain W takim razie mam utworzyć tą stronę? Naprawdę żaden to problem, pytam się tylko bo nie będę instalował tego na marne.

Ja tylko podałem propozycję, a jeśli to naprawdę proste - to czemu nie. Sam nie wiem jak dokładnie miało by to wyglądać, a już z edytowaniem wikipedii mam problemy, tak więc sam zdecyduj czy to stworzyć, bo z jednej strony chyba przydało by się coś takiego, lecz cała ja np. nie obiecuję żadnej pomocy.

Odpowiedz do tematu