P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Hydepark » Offtopic » Nasza-Klasa

Nasza-Klasa
Autor Wiadomość
Ramster
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-02-27, 14:02   Nasza-Klasa

Witam.
Co sądzicie o portalu Nasza-Klasa ?
Jest na niej wiele " lukrowanych panienek " ,które nie podają swojego prawdziwego imienia tylko np . Π~TrÓsKaFkOfA • ŁaNyŚqA ~Π lub , Doskonała Wersja Samej Siebie Δ .
Posiadają one konto tylko po to , aby odwiedzać cudzy profil po 1000000000000000000000
razy dziennie i pasania komentarzy typu : AlE CrAjSoLeSQA VoTeCZQuA XD !
Coś takiego mnie bardzo denerwuje .

Albo tak samo z tym płaceniem za wszystko . Żeby zobaczyć kto na mnie wchodzi muszę wykupywać jakieś pierdoły za 100 zł .

A co Wy sądzicie o tym portalu ?

Google 

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-02-27, 14:35   

Ehh... w real life też jest wiele takich panienek.. .człowieku... jak nie chcesz, to nie musisz tam wchodzić, tym bardziej nie musisz wchodzić na profile panienek...

Nie oceniaj portalu po tym, jak oceaniasz 1/10 ludzi na nim.

Jest... albo.. podoba się tym, którzy się wciągną i to lubią.

Focus

zxcvb 
Administrator

Wysłany: 2009-02-27, 18:48   

Cytat:
est na niej wiele " lukrowanych panienek " ,które nie podają swojego prawdziwego imienia tylko np . Π~TrÓsKaFkOfA • ŁaNyŚqA ~Π lub , Doskonała Wersja Samej Siebie Δ .

A co do tego ma sam serwis? Przecież działalność słodkich idiotek nie zależy od nich. A nie ma fizycznej możliwości moderowania tak ogromnej ilości istniejących profili. Z resztą to byłaby cenzura...
Cytat:
Albo tak samo z tym płaceniem za wszystko . Żeby zobaczyć kto na mnie wchodzi muszę wykupywać jakieś pierdoły za 100 zł .

Widzę, że nie zdajesz sobie sprawy z tego jak trudnym zadaniem (pod względem technicznym) jest utrzymywanie i rozwój serwisu, który dziennie odwiedza więcej osób, niż wszystkie polskie serwisy razem wzięte... NK posiada obecnie jedną z największych serwerowni w Polsce i cały czas musi ją modernizować. Wypłaty dla prawie 200 pracowników, utrzymanie i wymiana sprzętu wymaga na prawdę sporych nakładów finansowych. A pieniądze nie biorą się z niczego.

Jeśli nie podoba ci się NK, to nie korzystaj z niego. Strata 1 spośród kilku milionów użytkowników to żadna strata.

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2009-02-27, 20:26   

Z tym płaceniem to macie rację, NK musi się jakoś utrzymywać. Ale te lukrowe loszki ( czy jak tam kto woli panienki ) też mnie denerwują. Dodają po kilka zdjęć dziennie i zaraz czekają na jakieś denne komentarze. I nie wiadomo czy się z takich śmiać czy płakać.

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-02-27, 20:42   

Pod każda fotka-obrazkiem narzekającym na opłaty pisałem to samo co Odyn xD - Że ludzie nie wiedzą na czym polega prowadzenie serwera i wogóle... Dzieci dają obrazki i się tylko skarżą, wymyślają jakieś bunty |HaHaHa| A tak naprawde nie mają zielonego pojęcia o komputerach (wiedzą tylko jak obsługiwać n-k)

Focus

Maskagaz 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-04-25, 00:33   

bogusław napisał/a:
Z tym płaceniem to macie rację, NK musi się jakoś utrzymywać. Ale te lukrowe loszki ( czy jak tam kto woli panienki ) też mnie denerwują. Dodają po kilka zdjęć dziennie i zaraz czekają na jakieś denne komentarze. I nie wiadomo czy się z takich śmiać czy płakać.

A po co się denerwować?Ja to olewam.Może są głupie ale nie są zwykle tak niebezpieczne jak prezydenci czy dyktatorzy.
Mam kilka niezłych na horyzoncie.Np. ta: http://nasza-klasa.pl/profile/1876220 .
Najśmieszniejsze że miała w sympatii z onetu ogłoszenie.

.^Brainiac^. 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2009-04-26, 16:52   

Jak założyli NK, to był to portal dla dorosłych, głównie po to żeby stare znajomości odnawiać itp. itd., ale teraz gdy zalogowało się na nim pierdyliard dzieci, które nie mają co w domu robić to zrobili z tego w 100% komercyjny portal który jet grona i fotki.

Wiem, że właściciele tego czegoś nie mają wpływu na to, kto się tam rejestruje ale wkurzają mnie jak chyba wszystkich te "słiitaśne rushowe stwory", które mają kilkadziesiąt tysięcy własnych fot.

1+2=... Nadal nie wiem o co w tym chodzi ;-)

Ramster 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2009-05-30, 17:28   

.^Brainiac^., żeby własnych ... połowa ich zdjęć to zdjęcia ich koleżanek autorstwa również ich koleżanek ... które są zmodyfikowane tylko o pochyły " paintowski " 'rushowiutki' tekscik .
Albo wklejanie słitaśnych obrazeczków typu kotek a w (...) pupci u kotka miejsce na pinezkę dla rodziny , znajomych i przyjaciół :roll:

Camilo 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-06-21, 19:27   

Teraz z naszej klasy się niezła komercja się zrobiła kiedyś to nawet fajny portal był choć nie ukrywam ze nadal mam konto na NK

wodzu11 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-07-20, 19:58   

Te wszystkie prezenty, ocenianie zdjec to juz robi sie fotka a mial byc to portal do odnajdowania ludzi ze starych szkol..

Pirat 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-07-22, 18:36   

Właśnie myślą twórczą było odnowienie stary znajomości, a teraz dzieciaki portal zniszczyły :evil:

peace 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-01-03, 16:17   

jak wam sie nie podoba to sobie konto facebooku załozcie
o wiele ciekawsze ;D

http://rellorcoaster.deviantart.com/ ^^

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2010-01-03, 20:29   

Jeny... NK się musi z czegoś utrzymywać. Jakoś muszą zarabiać... Jak komuś się nie podoba to niech usunie sobie konto i po kłopocie.

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

piroelektro 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2010-01-05, 22:06   

Z NK-ą miałem dobre nadzieje lecz rzeczywiście na ich podstawie ,można stwierdzić ,że każdy portal tylko idzie w kierunku zarabiania pieniędzy i to nie małych. A to ,że dzieciaki "zniszczyły" portal jest to tylko i wyłącznie wina administratorów "NaszejKlasy" bądź też ich założeniem.

ps.Nikogo nie osądzam !!!1

SereQ Monte 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2010-01-29, 21:16   

A ja myślę, że powstanie portalu mija się z celem. Założony on był po to, aby ludzie ze szkół do których chodzili mogli się skontaktować ze sobą. Niestety zamienił się on w masę kont dzieci i fanklubów. Fankluby to 30% kont a dzieci w wieku -1 (bo jeszcze nienarodzone czasami mają już konta) do 15 to 50%. Ludzi którzy naprawdę korzystają z portalu w celu odnalezienia znajomego to zaledwie parę % - niestety. I teraz niema się co dziwić, że założyciele chcą zarobić (bo kto by nie chciał jak by miał taką okazje???) :/

Odpowiedz do tematu