P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Hydepark » Offtopic » Opowiadanie - streszczenie

Opowiadanie - streszczenie
Autor Wiadomość
szymi
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2007-04-29, 22:39   Opowiadanie - streszczenie

Nudziło mi się i przepisałem całe OPOWIADANIE do stanu z dnia 29 kwietnia 2007 godz. 21:50

Dawno, dawno temu za rzekami, za drzewami, za siedmogórogrodem był Starzec oraz kij. Pewnego dnia poszedł do kibelka zrobić siusiu. Nagle pojawił się mały króliczek, właściwie duży był. Cały dzień kicał <kic,kic> po termicie aż zginął, bo wpadł łapą w proch chloranowy (KCLO3 i S proporcje 1:1) który wysypał się do na zapałkę i dziadek zaczął się cieszyć, że jego jedzenie jest cieplutkie od prochu. Kiedy króliczek podskoczył proch wybuchł. Podgrzane mięsko spowodowało reakcję łańcuchową i nastąpił Armageddon. Z nieba spadały wielkie kawały mięska, raniąc nikogo, lecz jeden kawał ranił dziadka i desperacko krzyczał i chomiki wrzeszczały wniebogłosy aż odezwał się ogórek i powiedział: Ty dziwny, pokręcony, słodziutki ogórku kiszony w konserwie z choinki, wysadzę cię aktaazakubanem. Ogórek PIERDNĄŁ na zapałkę palącą się która zgasła. Ogórek obrócił się, a tu POMIDOR!! Szybko kopnął go i uciekł z Porzeczką która w nieszczęśliwym upadku potoczyła się prosto do wulkanu. Wulkan ten zrobił boom. Dziadek się wkurzył i podpalił kij (swój) i miał w nim spłonkę a w nieszczęśliwym ziemianinie wybuchła opona.
Akt 2-gi, Drugi dzień na wyspie
Rano na wyspie nie było juz kartofli, na wyspie pomidorów były ogórki. Zbudowali chatkę z pierników zrobionych z sacharozy z dodatkiem saletry. Ogień z ogniska zapalił firanki (te w chatce, bo chyba tam musiały być jakieś firanki) i ogórek który był niedojrzały jak ser pleśniowy (to zdanie jest bezsensu) wyleciał ruchem żwawym. Statek kosmiczny o opływowym kształcie i spojlerach (hehehe taki tuning) wylądował tuż i nieco na krawędzi wulkanu. W statku była imprezka. Ufo nr 2 kastrowało się siekierą i odpadły antenki produkujące ogórki. Ten ziom bardzo się wkurzył i skasował całą małpią rodzinę z depresją, spowodowaną nagłą termiczną malfunkcją, polegającą na robieniu kaszanki, szaszłyków i parówek wieprzowych.

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

sapper18 
Mod-Edytor

Wysłany: 2007-04-29, 23:29   

Szymi,fajnie że to skleiłeś w całość,normalnie przy moim soczystym wybuchu śmiechu,muszę teraz użyć chusteczek do wycierania monitora :mrgreen: Ale opowieść na miarę Stephena Kinga jest rozwojowa,i muszę się zaopatrzyć w więcej specjalistycznych chusteczek do czyszczenia monitora :-D

Sebastef 
Brainiac

Wysłany: 2007-04-30, 14:36   

jak tak patrzę to myślałem że to będzie trochę bardziej inteligentne ;-) ale i tak śmieszne. Nie myślałem że wyjdzie aż tak zagmatwane i dziwne. W każdym bądź razie fajne.
Ostatnio zmieniony przez Sebastef 2007-05-24, 21:13, w całości zmieniany 1 raz  

szymi 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2007-05-01, 16:47   

Oczywiście gratulacje należą się nie mnie ale wszystkim którzy nabijali sobie liczniki postów w głównym temacie (choć jak się zastanowić to parę wyrazów też napisałem...)

Sebastef 
Brainiac

Wysłany: 2007-05-01, 17:01   

Myślę że dobrze zrobiłem zakładając temat ,,opowiadanie" Jak napisałem tam, zamierzam zrobić nowy za parę tygodni, ponieważ sądzę że wszyscy maja na razie dość pisania tych historyjek(na razie) wywnioskowałem to po moim stosunku do tego tematu.

ZimZimek 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2007-05-17, 22:08   

Super extra zajefajne to streszczenie opowiadania :D

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-21, 15:31   

szymi napisał/a:
Ufo nr 2 kastrowało się siekierą i odpadły antenki produkujące ogórki. Ten ziom bardzo się wkurzył i skasował całą małpią rodzinę z depresją, spowodowaną nagłą termiczną malfunkcją, polegającą na robieniu kaszanki, szaszłyków i parówek wieprzowych.

Ten kawałek mnie po prostu rozwalił xD

[ Dodano: 2008-05-21, 15:32 ]
szymi napisał/a:
Ogórek obrócił się, a tu POMIDOR!!

I ten też xD

Odpowiedz do tematu