P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Hydepark » Offtopic » Problemy w szkole i nie tylko

Problemy w szkole i nie tylko
Autor Wiadomość
bogusław
Mędrzec

Wysłany: 2009-03-01, 12:52   Problemy w szkole i nie tylko

No i jak temat o kanapkach tak się rozkręcił to czas na nowy temat. Można tu dyskutować o nałogach, problemach i ludzkiej głupocie, która nie ma granic xD

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Pyłek 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-03-01, 13:22   

Ja mogę zacząć... o alkoholu. Parę razy się zdarzyło, że do szkoły niektóre osoby przychodziły pijane. Co więcej, na następny dzień chwaliły się w szkolnej szatni, że sobie przed lekcjami ostrą "popijawę" zrobili. Jak dla mnie kompletna głupota.. tak samo jak udawanie kaca.Jeszcze bardziej zdziwiłam się, że po takim incydencie jedyną konsekwencją była rozmowa z rodzicami i obniżenie zachowania. Nie wiem czy niszczenie sobie organizmu alkoholem, czy paleniem papierosów jest dobrym sposobem na dowartościowanie... Może komuś to pomaga. Jednak w szkole obowiązują pewne zasady czy chcemy tego czy nie (pić to można sobie po lekcjach jak ktoś bardzo potrzebuje) dlatego do szkoły nie powinno się chodzić ubranym jak ostatnia zdzira , czy afiszować się swoją "dorosłością" tym że się umiaru nie zna.

A tak btw. to macie mundurki w szkołach? bo u mnie w gimnazjum są, a z czego wiem to w całym Białymstoku ze 4 szkoły tylko takie zostały... okropność.

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2009-03-01, 20:58   

U nas w szkole są niestety mundurki. A co do alkoholu to kiedyś na szkolną dyskotekę przemycano wódkę i pito ją. I pewien chłopak tak się spił, że zrobił kupę na ławkę. Po tym incydencie do końca roku szkolnego nie było dyskotek.

Piter128 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2009-03-01, 21:14   

O lol... tego jeszzcze nie grali... Kupa na ławkę, wstrząsnęło mną. U nas w liceum raczej jest mniej alkoholu na dyskotekach a i tak najczęściej browarki, a nie wódka. Choć często są "afterki" czyli spotkania po dyskotece i tam alkohool sie pojawia

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-02, 14:29   

Wymyślili sobie mundurki, żeby udawać, że coś robią... jeżeli komuś aż tak bardzo zależy, aby ci biedniejsi się nie wyróżniali patrząc na ubranie to niech im zafundują mundurk (to po pierwsze), po drugie to noszenie ze sobą mundurka jest całkowitą głupotą... Jedna kamizeleczka nie zmieni całego ubioru... Po za tym żeby w zimie musieć zakładać mundurek na bluzę?

Focus

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-02, 14:38   

My mamy w szkole mundurki ale jakoś wcale nie jest z nimi najgorzej. Są dość fajne ;P

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

Pyłek 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-03-02, 17:11   

U mnie są błękitne koszulki polo a na zimę bluzy...u większości dziewczyn są już one za ciasne w pewnym miejscu a chłopcom są one do pępka... a na nowe wydawać kolejne 100 zł nie każdemu się chce

Nefaus 
Ciekawski

Wysłany: 2009-03-02, 23:04   

heh u mnie w gimnazjum były mundurki ale tylko 3 klasy (wtedy ja byłem w 3) nosiły a dzieciaki z 2,1 to olewały.Co do alkoholu też nie rozumiem poco się upijać w sztok do nieprzytomności, fakt czasem można ale nie lepiej wypić sobie 2 smaczniutkie piwka pod wieczorek spokojnie dla smaku, (wy nie wiecie co to znaczy smaczniutkie piwo bo u was Piasta niema xDxD) bo chlanie browarów na podwórku byle by we łbie się zakręciło niema dla mnie większego sensu.Lecz mimo wszytko radzę się nawet do piwa w czasie roku szkolnego ograniczać, raz że człowiek tak nie głupieje dwa że czym rzadziej pijemy tym lepiej nam będzie smakowało.Jeszcze co gorsza przychodzenie do szkoły pod wpływem jakich kolwiek środków psychoaktywnych czyli nawet piwa jest dla mnie totalną bzdurą.Może i w gimnazjum mogło si to komu wydawać fajne....

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2009-03-03, 17:46   

Przoszę nie opisywać w tym temacie o Waszych przeżyciach z piwem.

Zv.

Pomoc poza forum: odpłatnie

Na Forum należy używać jsMath do zapisu równan i wzorów chemicznych, aby zamiast pisać: (cyklopentadienylo)diwodórkarbonylwolfram(II)-mi-kappta^3-octano-mi-oksoeten(trifenolofosfina)platyna(II) (Pt-W) napisać: [(PtWCp(CH_{3}COO)O(CO)(CH_{2}=CH_{2})(H_{2})Ph_{3}P]

Chemia to nie zabawa! Preparatyki, przepisy oraz bagaż doświadczenia zamieszczam w celach edukacyjno-informacyjnych. Jednocześnie zachęcając do samego czytania. Nie odpowiadam za wykorzystanie informacji zawartych w moich postach. Nie uważam też, że są one prawdziwe. =P
Niech Pan błogosławi Chemikom...

Severin 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-03-18, 14:31   

Łeeee u nas do szkoły przemycają spiryt i (czy jest coś takiego?)"Bursztynówka". Zazwyczaj jeszcze jarają w kiblach a wtedy ja taki wejdę i jeszcze muszę go kryć po dostanę w*****. Cóż mam sąsiada który ma syna takiego co jara w szkole itp. Jak obok niego przechodzisz fajami daje że szok. Ale kultularny jest. Kiedy idę do szkoły to on zawsze szlugiem poczęstuje(ale zawsze odrzucam poczęstunek)
Patrz na mój Avek przez 30 sek. potem spórz na ściane, pomrugaj trochę i co widzisz??

pilar95 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-04-12, 18:57   

No to tego jeszcze nie było: jako,że dojeżdżamy do szkoły jeden z idiotów-degeneratów palił marihuanę jak się później dowiedziałem. Zapach a'la ogórki kiszone/kapusta kiszona.

Odpowiedz do tematu