P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Hydepark » Offtopic » Ściąganie

Ściąganie
Autor Wiadomość
matis12
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-04-28, 20:29   

e co do wyłudzania odpowiedzi to na religi akurat nie w moim przypadku bo ja tam zawsze dostaje 6 ale jak zapytasz się chodzi w jakimś zadaniu to ona jak dobrze gadasz poprostu poda odpowiedź :-D

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

maniok 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-04-29, 13:01   

jak robie ściągi na kartkówki to z tego samego papieru co na nim będę pisał czyli wyrywam kartkę z zeszytu ale też z tego zeszytu wycinam prostokącik na ściągę i jak już piszę kartkówkę to wyciągam ją i kładę tak aby kratki się nakładały i jak pani przechodzi to nie zauważa... a ja sobie tylko przepisuje... a jak nauczyciel tylko siedzi i coś tam sobie pisze... np. sprawdza ćwiczenia to wyciągam sobie podręcznik i spisuje.... ale to już naprawdę muszę nie umieć żeby tak robić
http://www.brainiac.pl/to...t2926.htm#26811
Wejdźcie tam i pomóżcie "nam"

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-04-29, 14:14   

Ale według mnie ten pomysł z pisaniem wyczerpanym długopisem jest świetny. Na tej kartce co piszesz od razu masz ściągę i w dodatku jej nie widać.

Cisiek5000 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-05-15, 12:13   

Ja na takich przeźroczystych długopisach pisałem cyrklem a potem czytałem. Trzeba wyczaić moment i dobrze znać nauczyciela.

Zumo 
Administrator

Wysłany: 2008-05-15, 15:04   

Najlepszy sposób na ściąganie to:
http://www.elektroda.pl/r...ic.php?t=581242

Moja wiedza opiera się wyłącznie na dostępnych źródłach, nigdy nie posiadałem i nie posiadam żadnych materiałów wybuchowych ( oprócz legalnych <NWP> ). Posty mają charakter wyłącznie edukacyjny i ich wykorzystanie w celach niezgodnych z prawem jest prowadzone na własną odpowiedzialność i bez mojej wiedzy.
Pamiętaj o bezpieczeństwie!

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-05-15, 15:12   

Zumo, fany patent ale jego zrobienie jest skomplikowane i nie każdy nauczyciel pozwala mieć na sprawdzianie piórnik. Jak na razie pomysł z pisaniem wypisanym wkładem na kartce wygrywa.

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-15, 16:02   Re: Ściąganie

Ja znam fajny sposób ściągania mianowicie przykleja się ściągę taśma klejącą do wewnętrznej strony rozpiętej bluzy lub w innym przypadku mundurka ( nie wszędzie są takie same, ja można powiedzieć w szkole mam mundurek stworzony do przechowywanie ściąg ) i na lekcji wystarczy podnieść część bluzy, w której ma się ściągę i jest git

Wocz 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-05-15, 16:10   

Umrzyj napisał/a:
Najprostszy sposób. Wycisnąć tą odpowiedź z nauczycielki. Już w tym jestem trochę wprawiony :] ale to jest najtrudniejszy sposób.

Umrzyj - sam sobie zaprzeczasz , piszesz : najprostszy sposób... ale to jest najtrudniejszy sposób :D

Zaakceptuj to, że nie każdy będzie dla Ciebie miły i troskliwy...

DESTROYER111 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-05-17, 18:28   

Mój kolega rok temu na religi miał kartkę i ołówkiem wszystko wypisane(to chyba stacje drogi krzyżowej były) i katechetka zauważyła że są ślady ołówkiem. W naszej szkole są takie mundurki z keszenią z boku i tam można wkładać ściągi, też na mundurku czasami można napisać lub jak plecak na ziemi leżey to w środku zostawić otwartą książkę. Czasami wystarczy uważnie czytać zadania (ja na historie nic się nie uczyłem a 4 dostałem bo w samym tekście były odpowiedzi) kiedyś wymyśliłem szyfr raz mi nauczycielka tekst napisany tym szyfrem wzięła to powidziałem że to rysunek to mi to oddała.

jarek_psk 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2008-05-19, 17:29   

może po prostu się nauczyć ? xD

patryk1923 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-05-19, 17:39   

A używał ktoś czegoś takiego
http://allegro.pl/item363...dyskretny_.html ?

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-19, 17:49   

Ja rzadko ściągam, ale jak trzeba to raz(miałem dwie lekcje pod rząd w tej samej sali) zapisałem sobie wszystko na ławce i na następnej lekcji sobie spisywałem :mrgreen:

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-05-19, 17:50   

jarek_psk, nieraz nie masz kiedy a ni jak się nauczysz. Oczywiście, że to najlepszy sposób ale w niektórych sytuacjach ściąganie jest konieczne. patryk1923, taki długopis hmm. Niby nie widać ale nauczyciele nie są tacy głupi i wiedzą z czym mają do czynienia. Prędzej czy później zobaczą co masz w piórniku. A jak nie to jakiś kolega zaraz komuś pokaże jaki ty masz fajny patent i jestem pewny, że zrobi to na jakiejś lekcji. A jak wiadomo wiadomości w pokojach nauczycielskich nie wiedzieć czemu, bardzo szybko się rozchodzą.

patryk1923 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-05-19, 19:39   

bogusław napisał/a:
A jak nie to jakiś kolega zaraz komuś pokaże jaki ty masz fajny patent i jestem pewny, że zrobi to na jakiejś lekcji.

Akurat mam takiego kumpla co nikomu nie wygada, nawet pod jaką kolwiek groźbą nie wygada (sprawdzone w praktyce) więc o to jakoś się nie boje.

Umrzyj 
Domowy Naukowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-05-20, 15:23   

wocz, dla mnie bardzo proste. Poprostu się pytasz jaka odpowiedź i piszesz :P

Mp3 z bezprzewodową słuchawką do ucha :]

Odyn, To nie prawda że trzeba siadać z tyłu. Ja nigdy tam nie siadam. Ściąga się najlepiej siedząc z przodu. Sam sobie sprawdź :]

Odpowiedz do tematu