P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Hydepark » Offtopic » Zarabianie

Zarabianie
Autor Wiadomość
bogusław
Mędrzec

Wysłany: 2008-12-29, 08:21   

Buum, a co ty robisz, że masz takie dochody?

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

MrEko 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-12-29, 18:11   

Narysuj piękny obraz, napisz książkę. Heh,
Jest dużo możliwości, a z tymi petardami,
to naprawde dobry pomysł. w sumie można tak zrobić^^

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-12-29, 20:46   

MrEko, na jednej petardzie typu "piratka" nakładałem marżę 0,50zł, a sprzedałem tego trochę, więc zawsze jakiś grosz wpadł.

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-01-30, 15:00   

Jest jeszcze przynajmniej jeden sposób - zrób konto na jakieś gierce MMORPG (Metin2, Runescape) i wbij tam dobry lvl, dobre umiejętności zarób tam kase (kupując tanio przedmioty a sprzedając noobkom dużo drożej) Mój kumpel zrobił w pół roku 105 milionów kasy na Metinie2 a wtedy milion szedł po 6 zł(terez koło 5zł). Mówił mi że zarobił prawie 600 zł bo troche spuszczał puźniej. Za dobre konto na runescape można zabrać nawet 200 zł i chętnych wcale nie brak. Ja mam konto na Runescape, mam dość dobry lvl i umiejętności mam tam nawet dużo kasy, jak bym sprzedał z 50 zł było by spokojnie... Lecz trzeba cały czas być w tym temacie, orientować się w cenach i wgl...

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

Martin14m 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-02-01, 11:18   

Można też - jeżeli otworzą jakiś nowy market w mieście - roznosić ulotki. A jak się nie chce, to po 2 wkładać do skrzynki. Trochę grosza będzie.

"Tylko po co tak się spinać, przecież nie musimy nic.
Tylko jeść i spać, reszta to na wodę pic!
Cała reszta to metody na czasu spędzenie,
Więc spiesz się powoli! - Masz moje pozwolenie." :)

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2009-02-01, 12:05   

Jak już mowa o markecie, to jeśli masz skończone chyba 17 lat, możesz iść do marketu jako hostessa na jakąś promocję. Będziesz rozdawać, np. porcje jakiegoś jogurtu przez weekend. Ale około 100zł wpada do kieszeni. No i wskazany jest dobry wygląd, bo to też się liczy. Ach, jednak ładni ludzie mają łatwiej w życiu.

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-02-01, 19:40   

Martin14m, Rozniesiesz część ulotek, reszte zabieżesz do domu, uzbierasz więcej makulatury i sprzedasz. I jest po kłopocie :P

PFK KOMPANY!

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-02-01, 19:50   

Mhm... ja ostatnio miałem farta wielkiego :D Moja mama jest księgową i zna wielu ludzi... jeden gościu poprosił ją o pomoc w znalezieniu kogoś do zrobienia remanentu (przepisanie produktów ze sklepu z końca roku do exela i potem wpisanie cen z faktur...) Za 700 przedmiotów zarobiłem 800 zł xD w niecałe 3 dni a robiłem to tak po 3 godzinki dziennie.

Focus

Martin14m 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-02-01, 19:52   

Xaxley, dzięki. Świetny pomysł. Problem tylko że w naszym mieście nie ma skupu makulatury, a jedynie kontenery na maklature w śmietnikach.

"Tylko po co tak się spinać, przecież nie musimy nic.
Tylko jeść i spać, reszta to na wodę pic!
Cała reszta to metody na czasu spędzenie,
Więc spiesz się powoli! - Masz moje pozwolenie." :)

Maniak 
Domowy Naukowiec

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2009-02-01, 20:17   

Według mnie trzeba po prostu wymyślić coś co nikt jeszcze nie wymyślił ;] Na zakopiańskich Krópiówkach spotkałem gościa przebranego za Czesia z Włatców Móch ;] Ja wymyśliłem np. że otworze stronę na której będą wszystkie działania itp. Czyli przerobione wszystkie książki itp. :D Na razie mam zamiar zeskanować całe przerobione ćwiczenia z chemii i sprzedać je na allegro :)
Jest jeszcze sposób żeby znaleźć coś na co jest duży zbyt :D Czyli jak kolega zaproponował np. robić prace domową innym. Korki dużo kasy przyniosą. Około 30zł/h. Zbieranie makulatury jest bardzo nieopłacalne.(grosze za kilogram) Wydaje mi się także że dobrym sposobem było by się przejść po okolicznych pizzeriach itp. Mój kolega piecze pizze za około 70 zł dziennie.

sapper18 
Mod-Edytor

Wysłany: 2009-02-02, 00:45   

bogusław napisał/a:
jeśli masz skończone chyba 17 lat, możesz iść do marketu jako hostessa na jakąś promocję. Będziesz rozdawać, np. porcje jakiegoś jogurtu

To nie jest do końca tak. Żeby pracować na degustacji trzeba mieć jeszcze książeczkę sanepidowską.
Kiedyś kumpel mnie wkręcił na motoryzacyjne "imprezy zamknięte " tylko dla VIP-ów i dziennikarzy. Na otwarciu toru kartingowego miałem za zadanie chodzić wśród zgromadzonych i służyć informacją. Np. gdzie jest toaleta, jakie będą pokazy i o jakiej godzinie. Za 5 godzin ściemniania dostałem 80 zł i tyle gratisów ile mogłem unieść, były to: koszulki, czapki, długopisy, breloczki i inne gadżety. Zapakowałem to w dwie wielkie reklamówy :mrgreen: Nie wspomnę o darmowych posiłkach z grilla, napojach i szampanie ;-)
Jakiś czas później na imprezie gdzie wybierana była najładniejsza ciężarówka w Polsce sprzedawałem losy na konkurs gdzie główną nagrodą była beczka oleju silnikowego. Za 8 godzinek opalania się na słoneczku i wpakowaniu do mojego ówczesnego malucha gratisów po brzegi, dostałem 150 zł. A było to tak niedawno w 1998 r...

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-02-02, 14:39   

Martin14m, Nie ma sprawy, nie dziękuj xD
Zawsze można pojechać do innego miasta, albo tą makulature wrzucić całą do tych pojemnikach do segregacji śmieci. Jednocześnie dbasz o środowisko, bo segregujesz śmieci.
sapper18, Tak jest to niezły patent ale trzeba mieć skończone 18 lat, nie myle się? A większość forumowiczów nie jest pełnoletnia... (w tym także ja)

PFK KOMPANY!

Nefaus 
Ciekawski

Wysłany: 2009-02-02, 18:02   

a propos zarabiania znalazłem fajną stronkę
subvertandprofit.com polega ona na tym że rejstrujemy sie na takich stronach jak np youtube.com i na stronie subverd dostajemy zadania np na dodanie jakiegos klipu do ulubionych czy zagłosowanie na coś.oczywiście za jedno zadanie dostajemy np 70 centów przy czym mamy w zadaniu oddanie np 6 głosow za jeden głos firma bierze od ludzi 1,50 $ a my oddajemy np 5 głosów zato że zagłosujemy na np 6 osób do tej firmy.http://subvertandprofit.com/user/signup?referrer=Nnefaus oto mój reflink ale i tak jest nie potzrebny bo to polega na tym ze ja dostaje 6 centow jak wy np kupicie linka a nie wykonacie zadanie.Ja w 3 dni zarobiłem 7 dolarów stronka podobno wypłacalna.A jeśli chodzi o refki to bardziej mi by się przydały na neobux.com bo tam dostaje 0,5 centa od osoby ale nie w tym żecz najlebsze jest w tejs stronie że nie trzeba zcekać na wypłatę wystarczy klik i mamy kase na alertpay'u a minimum do wypłady to 2$ jak ktoś che mnie wpisać jako refka to mój nick to Nefaus chociaż z gry wiem że nikt mnie nie wpisze bo ludzie z natury myślą sobie "bo on będzie zarabiac na nas" w tym rzecz ze ta osoba polecająca dostaje grosze i musi mieć tego na prawdę dużo to to czy ktoś wpiszę na refa czy nie to i tak nic nie straci ani nie zyska wiec różnicy to nie robi.....ale stronka nawet ciekawa

Maskagaz 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-04-25, 00:01   

Ja proponuję własna produkcję chemiczną.Różne związki można robić np. odtrutki dla ludzi z plombami rtęciowymi.

Sebastef 
Brainiac

Wysłany: 2009-04-25, 09:44   

Na tworzenie farmaceutyków trzeba mieć pozwolenia, odpowiednią czystość, atesty sratesty i multum innego badziewia. Więc ten pomysł odpada...

Odpowiedz do tematu