P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Forum » Ogłoszenia » Nowa Grupa: Aktywiści

Nowa Grupa: Aktywiści
Autor Wiadomość
Elder Brain
Brainiac

Wysłany: 2008-03-28, 22:41   Nowa Grupa: Aktywiści

Na forum rozpoczyna się przyjmowanie do grupy "aktywiści.
Zajmujemy się różnorodnymi eksperymentami, żartami i doświadczeniami które wymagają tylko tych przedmiotów które można znaleźć niemal w każdym domu, a także ogólnie pojętą aktywnością (w życiu codziennym i internecie). Przyjmuję oceniając posty, lecz preferuję podania przez PW.

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-04-07, 19:06   

Naturalny strach przed nieznanym myślę że trzeba dać im czasu. Tak naprawdę ludzie nie wiedzą po co maja być w tym dziale wiec nie sa zainteresowani to tak jak jechać na wycieczkę nie wiedząc gdzie i po co.

Pomoc poza forum: odpłatnie

Na Forum należy używać jsMath do zapisu równan i wzorów chemicznych, aby zamiast pisać: (cyklopentadienylo)diwodórkarbonylwolfram(II)-mi-kappta^3-octano-mi-oksoeten(trifenolofosfina)platyna(II) (Pt-W) napisać: [(PtWCp(CH_{3}COO)O(CO)(CH_{2}=CH_{2})(H_{2})Ph_{3}P]

Chemia to nie zabawa! Preparatyki, przepisy oraz bagaż doświadczenia zamieszczam w celach edukacyjno-informacyjnych. Jednocześnie zachęcając do samego czytania. Nie odpowiadam za wykorzystanie informacji zawartych w moich postach. Nie uważam też, że są one prawdziwe. =P
Niech Pan błogosławi Chemikom...

Randy 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2008-04-08, 14:30   

ja chcę być przyjęty. Wysłałem PW do Elder Braina
zobaczcie w google

szymi 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-04-08, 14:55   

Czy całe to forum nie należy do bardzo podobnej grupy? To znaczy "użytkowników"? Ogólnie forum jest dla takich "kombinatorów" więc jakoś to bezsensowne...

Randy 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2008-04-08, 16:26   

może i tak, ale nie wszyscy "kombinatorzy" mają dostęp do sklepu chemicznego.
zobaczcie w google

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-04-10, 20:09   

Cytat:
No i co? Można się tego było domyślić - nikt nie jest chętny do jakiegoś smętnego działu o nudnych rzeczach
(żart)
A tak na serio, to czemu nikt nie jest zainteresowany?

Tematyka działu w przeciwieństwie do "Chemii" nie klasyfikuje się do żadnej konkretnej tematyki i od samego początku spodziewałem się że zainteresowanie z początku będzie niewielkie. Niemniej przyjąłem już kilku chętnych i bedę ich mobilizował by sami zajrzeli do działu by przynajmniej skomentować to co już tam jest. A z resztą poza działem wiele moich tematów nie otrzymało do tąd ani jednego komentarza, a na to nikt nie narzeka :mrgreen: .
Cytat:
Naturalny strach przed nieznanym myślę że trzeba dać im czasu. Tak naprawdę ludzie nie wiedzą po co maja być w tym dziale wiec nie sa zainteresowani to tak jak jechać na wycieczkę nie wiedząc gdzie i po co.

Myślę że najtrudniej jest zacząć, a by utrzymać pewien poziom niespecjalnie się z tym wcześniej spieszyłem, ale dział już właściwie zaczął działać i będę się starał by nie stał w miejscu (czego osiągnięcie rzeczywiście może zająć trochę czas).
Cytat:
Czy całe to forum nie należy do bardzo podobnej grupy? To znaczy "użytkowników"? Ogólnie forum jest dla takich "kombinatorów" więc jakoś to bezsensowne...

Nawet jeśli tematyka działu jest podobna do części tej z reszty forum, to myślę że tematy z niego poza nim zostały by źle odebrane, przez co mogły by wywołać drobny chaos. Po prostu znaczenia części z tematów może nie zrozumieć każdy, a dodatkowo na informacje które się tam znajdują powinno się zasłużyć ;-) .

jurczyk7 
Mod-Edytor

Wysłany: 2008-04-10, 20:19   

Dobra ja się zgłaszam, ktoś musi się poświęcić.:P Jestem chętny trzeba to jakoś rozruszać.

saturn101 
Brainiac

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2008-04-10, 20:21   

jurczyk7, skoro się poświęcasz to zdaj nam realacje jak to jest być aktywistą ^^

Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte - Benjamin Franklin

jurczyk7 
Mod-Edytor

Wysłany: 2008-04-10, 20:27   

Będzie ciężko, ale dam radę trzebe teraz wysłać priva do EB.

saturn101 
Brainiac

Pomogła: 12 razy
Wysłany: 2008-04-10, 20:34   

Dlaczego ciężko?

Bramy mądrości nigdy nie bywają zamknięte - Benjamin Franklin

jurczyk7 
Mod-Edytor

Wysłany: 2008-04-10, 21:08   

Bo będe sam :P Nikogo nie będzie oprócz mnie, a ja boje się ciemności (-.^)

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-04-10, 21:16   

Nie będziesz sam, bo przyjąłem już dwie osoby. Obecnie by zostać przyjętym trzeba spełniać pewne wymagania, i właśnie to właśnie powoduje chyba brak aktywności. Niemniej widzę że w miare się nadajesz, ale przyjmę cię dopiero po złożeniu proźby. Naprawdę nie chciałbym by w dziale były "dzieci", ale jeśli nic się nie poprawi, podobnie jak Zv. - będę przyjmował właściwie każdego chętnego (o czym poinformuję w tym temacie).
Uaktualnienie: "jurczyk" został przyjęty do grupy.

jurczyk7 
Mod-Edytor

Wysłany: 2008-04-10, 21:42   

No ja już jestem :P Teraz reszta, odróżnijcię się jakoś od chołoty znajdującej sie na forum i wbijać. d(^^)b

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-04-11, 06:57   

Elder Brain, wypraszam sobie Twoje chamstwo w tym momencie. Po pierwsze obrażasz innych użytkowników którzy musieli zdać test, po drugie obrażasz mnie, po trzecie nigdy nie brałeś udziału w teście, wiec skąd wiesz na jakiej zasadzie działa rekrutacja?

Nie wypowiadaj sie na tematy które ciebie nie dotyczą albo o których nie masz zielonego pojęcia. Jeżeli uważasz, że to jest takie trywialne to zapraszam, w tej chwili właśnie straciłeś honor, zdasz mój test który jest ułożony dla wszystkich taki sam w rożnym poziomem zaawansowania i dopiero w tedy będziesz sie wypowiadał, czy jest to branie wszystkich jak leci.

A za takie teksty to powinieneś dostać warna - zbawca narodów, pan wszechwiedzący sie znalazł.

Na Forum należy używać jsMath do zapisu równan i wzorów chemicznych, aby zamiast pisać: (cyklopentadienylo)diwodórkarbonylwolfram(II)-mi-kappta^3-octano-mi-oksoeten(trifenolofosfina)platyna(II) (Pt-W) napisać: [(PtWCp(CH_{3}COO)O(CO)(CH_{2}=CH_{2})(H_{2})Ph_{3}P]

Chemia to nie zabawa! Preparatyki, przepisy oraz bagaż doświadczenia zamieszczam w celach edukacyjno-informacyjnych. Jednocześnie zachęcając do samego czytania. Nie odpowiadam za wykorzystanie informacji zawartych w moich postach. Nie uważam też, że są one prawdziwe. =P

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-04-11, 13:42   

Ogólnie oszczerstwo jest karane w Polsce a co dopiero oszczerstwo publiczne. Jest to wystawanie zarzutu działające na niekorzyść lub pokazanie różnicy grupowej wśród podziałów, w celu osiągnięcia konkretnego zysku.

Widzieliście reklamę z coca-cola i pepsi. Chłopak kupuje dwie puszki coca-coli następnie się na nich wspina aby kupić pepsi w Polsce ta reklama nie została puszczona bo jest niezgodna z prawe,

Poza tym nie ja jestem od dawania warnów wychodzi to poza moje kompetencję. Ponad to z mojej strony zaleciało by to zemstą. Jednak wyrażenie opinii na dany temat na który mam prawo jest jak najbardziej na miejscu niech to ktoś inny rozpatrzy bo to już nie pierwsza rzecz którą Elder Brain podkłada mi nogę w sposób bardzo nie honorowy - i nie mam zamiaru tego komentować.

Wiec nic takiego nie zrobię. Nie ma punktu w regulaminie który mówi że NIE: wolno oczerniać, cyganić, złorzeczyć, działać na szkodę innych użytkowników, używać manipulacji psychicznej etc.

Jedyne punkty które mogą coś tu wnieść to:
"30. Administratorzy są najwyższą władzą na forum. Ich zarządzenia są najważniejsze i należy ich bezwzględnie przestrzegać.
31. Ostateczna interpretacja regulaminu należy do administratorów i moderatorów."

... ale to nie pierwszy i nie ostatni raz wiec ja tam wole ustąpić i niech sobie dalej pisze i pisze... tylko niech później sie nie dziwi że nikt nie idzie mu na rękę. Poza tym i tak wszystko odwróci do góry nogami na swoją korzyść.

Odpowiedz do tematu