P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Tricki i Żarty » Automaty do gier

Automaty do gier
Autor Wiadomość
sandro
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-06-28, 18:35   

bogusław napisał/a:
Mateusz1818, przyjmuje. Ale jak sie trafi taki nowy automat to chyba tego nie łyknie, bo te nowe mają jakieś magnetyczne czujniki że wyczuwają taką blaszkę, która jest w środku monety.

Po prostu mają tam wagę.

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Ravon 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-06-28, 21:26   

cwaniak11

Wlasnie slyszalem ze da sie tak wlozyc banknot zeby wrocil i rownoczesnie zaliczylo kredyty ^^
Probowalem z kumplem zaginać rogi i wkładac do czytnika i rzeczywiscie kredyty wchodzily tylko banknot nie wracal :/ (bylo to na hotspocie)

Udalo sie komus taki trick zrobic?

hubert_37 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-09-15, 16:44   

Ja kiedyś widziałem, jak koledzy kopali mocno w automat do CocaColi po wrzuceniu monety. Wylatywała im puszka napoju i zawsze o wiele za dużo reszty ;-) :mrgreen: xD

Zumo 
Administrator

Wysłany: 2009-09-15, 18:56   

Ja kiedyś do automatu z napojami od razu po tym jak odszedł facet z serwisu (ten co napełnia maszynę) wrzuciłem monetę i po wybraniu napoju dostałem więcej tej reszty :mrgreen:

Moja wiedza opiera się wyłącznie na dostępnych źródłach, nigdy nie posiadałem i nie posiadam żadnych materiałów wybuchowych ( oprócz legalnych <NWP> ). Posty mają charakter wyłącznie edukacyjny i ich wykorzystanie w celach niezgodnych z prawem jest prowadzone na własną odpowiedzialność i bez mojej wiedzy.
Pamiętaj o bezpieczeństwie!

hubert_37 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-09-16, 14:12   

Chciałem spróbować kiedyś tricku z monetą na sznurku ;-) Wziąłem monetę 1 zł, przekłułem ją u góry i przewiązałem żyłkę ;-) Niestety, monetę zgubiłem i nie zdążyłem jej wypróbować :evil: :mrgreen: ;-)

Dybek8787 
Szkodnik

Wysłany: 2009-10-13, 21:02   Re: Automaty do gier

Próbowałem ostatnio sposób z 5 zł na żyłce 5 zł było przyklejone na odrobinkę super glue...w rzucam ja do nowej maszyny tzw owocówki..wynik był taki ze po 2 próbach automat wyrzucał s powrotem 5zł.. kredytu nie naliczał i zablokował się..wyświetlił się serwis i musieli przyjechać kolesie ja odblokować...
Następnie próbowałem przez czytnik wpuścić 20 zł na żyłce i tez bez powodzenia...czytnik nie chciał jej nawet przyjąć..bardzo czułe urządzenie...

jambos 
Szkodnik

Wysłany: 2009-10-14, 16:28   

podobno ejst cos takiego ze wciskasz przyciski po kolei i wychodzi kaska :-P
mi raz klikalem ze w przyciski klikalem cos tak wyklikalem i mi fanta wyleciala :mrgreen: probowalem to samo potem i nic :oops:

juniorzytko 
Nowy użytkownik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2009-10-17, 20:08   

Ja raz tak zrobiłem i mi Coca Cola z automatu wypadła.

Tu macie link do tego poradnika: http://www.youtube.com/watch?v=hpYryz-BFoQ

patrycjam 
Szkodnik

Wysłany: 2013-01-07, 16:06   

Poważnie da się oszukiwać te automaty? Ja zawsze grałam, dla czystej rozrywki. Raz się udało wygrać, innym razem nie... Ale jakby istniał jakiś taki naprawdę sprawdzony sposób, w 100% skuteczny, to byłoby super! ;)

MrDzokerKuba 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2014-02-26, 11:03   

Witam! Rok temu byłem w... kurde.. te sławne molo i taka jakby ulica sław że są tam te ręce odbite. A więc poszedłem na przechadzkę i jak tam jest ten taki tunel i takie sklepiki bo to jest przejscie na molo i automaty i inne pierdoły i patrzę że stoi tam taki automacik i tam są różne cenne rzeczy aparaty komórki i inne fajne rzeczy. A więc tak patrzę i widzę że tam jest sony xperia. Jak się zajarałem to siup 2 zyla i tam trzeba trafić w taką mini mini dziurkę. Nie udało się. Drugi raz było blisko.. Powiedziałem sobie ostatni raz.. Nie udało.. Dobra teraz przyżekam że ostatni raz i jak nagle coś nie zaskoczyło i wypadło mi pudełko. Puste ale jakiś typ do mnie podchodzi i mówi że wygrałem ale nie da mi bo nie mam 18 lat. No to ja dzwonię po mamę. Mama przychodzi gada z typem odbiera komórkę (nówka sztuka nie śmigana) i daje mi ją. XD mało co się nie posrałem ze szczęscia :D

lelo 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2014-03-25, 12:50   

No to udało Ci się , mi się jeszcze nigdy nie udało z jakiejś maszyny wygrać jakiegoś sprzętu :)

Odpowiedz do tematu