P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Tricki i Żarty » Żarty na wycieczkę

Żarty na wycieczkę
Autor Wiadomość
Przemek571
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-07-06, 13:08   

Sposób na wykonanie śmierdzącej kupy:
1. Znaleźć jakieś stare jajko
2. Oblepić je masą solną
3 Pomalować farbami plakatowymi (na bązowo :-D )
4.Poczekać aż jajo zaczyna gnić...
Gotowe!
Uwaga po rozpoczęciu procesu rozkładania się lepiej przechowywać w pojemnikach próżniowych lub w czymś szczelnym...
Nie wiem po jakim czasie jajko zaczyna się rozkładać ale smród jest niesamowity...

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

papu94 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-08-27, 23:22   

My tam z kolegami teraz na obozie zrobiliśmy innemu parę "zaje...iście chamskich' numerów:
1. Spał na łóżku, które pod materacem miało deski, więc schowaliśmy materac do szafy :evil: ; zmęczony współlokator z radością walnął się na wyrko xD
2. Ten sam ziomek miał urodziny na obozie. Dostał od kadry w prezencie misia. Gdy był w mieście, kumple napisali misiowi na czole "666" :evil: , rozpruli mu głowę, wyjęli z niej tą watę, zaszyli z powrotem a na końcu wpadli na pomysł, żeby tego misia wsadzić do butelki po wodzie mineralnej (upychali go przez 40 minut długopisem, aż w końcu wszedł) xD . Później nalali do butelki kranówy, tak że misio sobie swobodnie pływał xD . Na koniec podrzuciliśmy mu butelkę do walizki. Obrażony chciał lecieć do kadry, ale kumpel mu wytłumaczył: "Słuchaj, niektórzy znad morza przywożą statki w butelce, a ty przywieziesz misia w butelce". Myślałem, że ze śmiechu się posikam xD .

hubert_37 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-09-17, 16:40   

Fajne kawały, muszę wypróbować kiedyś xD Jakby ktoś jeszcze jakieś znał, to niech pisze xD ;-)

papu94 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-10-08, 22:54   

Niedawno kumple nam zrobili numer na wycieczce, kradnąc nam ciuchy i ręczniki spod prysznica. Gadam se z kolegą z kabiny obok i nagle słychać głośne: "O k...a mać! Ubrania mi zaj...li!!!" :-x Ja tam się leję z gościa, po czym za chwile z mojej kabiny: "O ja pie...le!!! Gdzie moje buty?! Gdzie do cholery jest mój ręcznik??!!" :-x Wybiegłem szybko spod prysznica (naprzeciwko pokoju dziewczyn a drzwi były otwarte :mrgreen: Do pokoju po gacie dla siebie i kumpla. Ciuchy się znalazły, ale pomysł całkiem fajny.

PS: Pomysł ze sztuczną kupą fajny, ale trochę go zmodyfikowałem. Kupiłem chrupki kukurydziane w czekoladzie i rozsypałem na środku pokoju dziewczyn. Gdy przyszły spytałem się czy to była koza czy królik. Po chwili usłyszałem głośne: "KOZIE BOBKI!!! KOZIE BOBKI!!! FUJ, OHYDA" :mrgreen:

miki1551 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-10-24, 22:33   

Albo jesli ktos spi z otwartymi ustami mozna mu dziwne zeczy wsadzic lub wsypac

sapper18 
Mod-Edytor

Wysłany: 2009-10-25, 00:25   

miki1551 napisał/a:
Albo jesli ktos spi z otwartymi ustami mozna mu dziwne zeczy wsadzic lub wsypac

I przy okazji narazić na utratę zdrowia lub życia...
Radziłbym głęboko zastanowić się, zanim wykonacie jakiś "żart".

piroelektro 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-10-25, 13:03   

Witam
Chyba najgorsze co można zrobić komuś kto śpi na tzw.popielniczkę to wsypać mu proszek do pieczenia.

Napiszę szczerzę: kiedyś to zrobiliśmy koledze w dodatku wiadomo była impreza był alkohol. A gościu po chwili zaczął się dławić i mało co się nie udusił !!!!!

Gdybyśmy nie wsadzili mu palców do buzi i by się przy tym nie zrzygał ....do tej pory nie wiemy co by było...po prostu zabili byśmy go ........

Od tamtej pory nikt z nas nie zaryzykował by tak głupiego pomysłu !!!!

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-10-25, 20:42   

W necie jest filmik gdzieś, jak babka zjada łyżkę cynamonu i prawie się własnie dusi...

Focus

Agimil 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-02-22, 09:01   

Ja pracowałem nad ładunkiem sodowo-octowym. Do opakowania od kleju wlałem ocet, przykryłem cieńką warstwą folii aluminiowej, dosypałem sody i zamknąłem. Gdy się to potrząsło - zakrętka odpadała, był huk i wszystko było w pianie. Włożyłem to koledze do kieszeni, jak szedł na boisko grać. I się na mnie WPIENIŁ :lol: .

Ja też najadłem się proszku i popiłem wodą. Kibel się zapchał...

olka3004 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-07-20, 22:43   

Tenodhenka napisał/a:
adiblol, tdodatkowy efekt dała by czerwona woda, ja bym był się trochę wystraszył.

kiedyś zrobili taki numer na basenie, a dokładnie przy natryskach. zamiast wody leciała czerwona ciecz. kobiety myślały, że mają okres, a w męskich natryskach chłopak na oko 13letni zemdlał, więc z tą wodą nie radzę próbować ;/

hamster007 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2013-06-25, 14:51   

Jak ktoś śpi, można mu założyć słuchawki i odtwarzać np.: "Jestem Darth Vader. Musisz zrobić .........." itd. :lol: Przy okazji można się w coś dziwnego ubrać :-)

Termon 
Szkodnik

Wysłany: 2014-02-25, 09:50   

Co za bzdura... jak dla mnie, mało kreatywne te dowcipy...

sapper18 
Mod-Edytor

Wysłany: 2014-02-25, 22:55   

Termon, łatwo krytykować innych. Skoro jesteś taki kreatywny to wymyśl coś co warto tu zamieścić bo póki co, to Twój post do górnolotnych z pewnością nie należy...

MrDzokerKuba 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2014-02-25, 23:16   

Przemek571 napisał/a:
Sposób na wykonanie śmierdzącej kupy:
1. Znaleźć jakieś stare jajko
2. Oblepić je masą solną
3 Pomalować farbami plakatowymi (na bązowo :-D )
4.Poczekać aż jajo zaczyna gnić...
Gotowe!
Uwaga po rozpoczęciu procesu rozkładania się lepiej przechowywać w pojemnikach próżniowych lub w czymś szczelnym...
Nie wiem po jakim czasie jajko zaczyna się rozkładać ale smród jest niesamowity...

Haha my na koloni tak z jajkiem zrobiliśmy xd i za szafę w ostatni dzień to daliśmy, a jajko się kisiło w pudełeczku jakieś 4 dni.

Używaj opcji "cytuj", żeby można było szybciej zorientować się o co chodzi z odpowiedzią...

Odpowiedz do tematu