P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Tricki i Żarty » Żarty na wycieczkę

Żarty na wycieczkę
Autor Wiadomość
plastus95
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-05-19, 16:53   Żarty na wycieczkę

W tym roku jadę z moja klasą na biwak i postanowiłem przygotować jakieś żarty nie groźne ale śmieszne co polecacie? Dawajcie tu różne pomysły.

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

deejayq93 
Szkodnik

Wysłany: 2008-05-19, 17:00   

Podczas snu jakiegoś znajomego wsadź mu rękę do cieplejszej wody... Rano trzeba będzie zmieniać pościel xD

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-19, 17:02   

możesz zrobić pastę Petera Logana i nałożyć ją na laczki, że ten jak się obudzi rano i będzie chciał je włożyć to mu trzaśnie. Albo w jak hotelu będziecie mieszkali, to na klamkę lub na poręcz od schodów. :mrgreen:
Poza tym, możesz domalować komuś wąsy, gdy ten będzie spał xD

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-05-19, 17:56   

Petrov, z tą pastą to jest różnie. Jakbyś dał to na laczki to mogłoby komuś się coś stać. Z resztą wszystko zależy od ilości pasty no i od wody amoniakalnej. Jak będzie miała zbyt duże stężenie to może się to bardzo źle skończyć. Z pirotechniką lepiej nie eksperymentować na wycieczkach bo można sobie niezłej lipy narobić.

kamilo273 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-05-19, 18:21   

Hmm... A macie moż jakieś propozycje na wycieczkę bez noclegu? Bo jutro jadę (Nowy Sącz i okolice) wyjazd 4.30 rano, powrót ok 00.00, dałem te podpowiedzi żeby można było wykorzystać to, że koledzy są zaspani.

plastus95 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-05-19, 18:38   

I i zapomniałem dodać że jest to wycieczka rowerowa więc można czymś siodełko wysmarować...

Cisiek5000 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-05-19, 18:44   

W autokarze są niezawodne poduszki pierdziuszki. W rowerze można by kierownice wysmarować wazeliną. Na klamkach zawsze zostawialiśmy pastę do zębów.

Umrzyj 
Domowy Naukowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-05-19, 19:50   

Zgniłe jajko wrzuć pod pościel i już :P . Lub kwas masłowy (ale już nie do pościeli), ewentualnie jak będzie zimno pootwieraj okna i zdejmij z niego kołdrę (wątpię żebyś się odważył, ja już raz dostałem za to kopniaka w twarz przez nieuwagę :P ). Lub po prostu moje ulubione :]. Zrób płatki kukurydziane na mleku (najlepsze te z miodem i orzechami) i poczekaj aż wystygnie. Kiedy już będzie ok (pamiętajcie płatków musicie sypnąć dużo a mleka mniej aby wyszła taka gęsta papka) podnosicie kołdrę i lejecie wiecie gdzie :P . Ale w taki sposób aby się dobrze skleiło (na wszystkich krańcach majtek). Rano albo zrobi dziurę w majtkach aby się wyszczać, lub będzie bolesne odrywanie majtek od ciała xD . Najlepiej jak całe majtki są posmarowane, wtedy to wygląda jak pieluszka xD .

P.S. Raz zastosowane z wysoką karą. Ale i tak było warto.

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-20, 10:03   

Albo wsyp komuś trochę proszku na przeczyszczenie do herbaty :mrgreen:

buli 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-05-20, 11:24   

przebij mentosa igłą i nitką i zawieś w butelce z coca-colą i zakręć zakrętkę, odetnij zbędną część nici ,po dokręceniu dojdzie do reakcji :mrgreen: efekt murowany

Mort 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-05-20, 16:31   

mniej fajnie bedzie jak gazy podniosą mentosa i zatkają dzirkę...wtedy można zarwać szybko lecącym korkiem.....albo poprostu butelka zadziała jak granat odłamkowy ;/

plastus95 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-05-20, 16:37   

Ten pomysł z mentosem dobry też na zwykły nudny dzień np w szkole :mrgreen: no może przesadziłem bo pewnie nawet na podwórku bym tego nie "odpalił" Ale na jkimś polu itp.

jurczyk7 
Mod-Edytor

Wysłany: 2008-05-20, 16:58   

Cytat:
wtedy można zarwać szybko lecącym korkiem.....albo poprostu butelka zadziała jak granat odłamkowy ;/

Chyba nie wiesz na jakiej zasadzie działa granat odłamkowy...To jest plastik nie metal, a poza tym butelka bez problemu wytrzyma ciśnienie ;/
A poza tym jak mentos ma zatkać lufkę jeśli obwód ma w każdej szerszej części taki sam...

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-20, 17:07   

Właśnie. Prędzej mentos wyleci z butelki i trafi cię w oko xD

Możesz upozorować, że kumpel narobił w gacie. Najlepsza do tego celu będzie łyżka musztardy z plamami brązowej farby plakatowej:mrgreen:

Mort 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-05-20, 20:21   

niewiem czy dokładnie przeczytałeś co kolega napisał....on mówi o zakreconej butelce, wiec mentos od małej dziurki jest na pewno wiekszy....a z tym granatem to może faktycznie gafa ;]

Odpowiedz do tematu