P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » Bóg

Bóg

Jaki jest twój stosunek do bogów ??
Ateista
12%
 12%  [ 19 ]
Agnostyk
6%
 6%  [ 11 ]
Wierzący (chrześcijanin)
72%
 72%  [ 114 ]
Inna wiara
8%
 8%  [ 14 ]
Głosowań: 158
Wszystkich Głosów: 158

Autor Wiadomość
adiblol
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-05-03, 21:15   

Ja myślę, że wszystkie niewyjaśnialne naukowe rzeczy (np. "cudowne uzdrownienia", duchy itp.) zostaną za jakiś czas wyjaśnione naukowo. Tak samo jak kiedyś uważano różne rzeczy za dary bogów, a teraz są one uzasadnione naukowo.

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-05-03, 22:24   

Ja ostatnio bardzo zcząłem wierzyć w mhm... energię, którą przepełniony jest cały świat... i w to, że ona jest w jakiś sposób rozumna i to z niej wszystko się wzięło... ona jakby jest naszym bogiem...

Focus

henio09 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-07, 22:11   

Ja nie wierzę w boga a przynajmniej nie w chrześcijańskiego i już mówię dlaczego...
W średniowieczu kim według was były czarownice, bo według mnie były to zbyt mądre kobiety, które nie ułatwiały życia watykanowi itp. ich rozpoznawanie było banałem: wrzucano "czarownice" do jeziora i jeśli się utopiła to była spoko a jeśli pływała to znaczyło że ma spółkę z szatanem. No nie śmiejcie się tak było na serio i dlatego właśnie uważam że to całe chrześcijaństwo to jedna wielka ściema. Nie no prawdą jest że około 1 wieku naszej ery pojawił się człowiek, który głosił wiarę w 1 boga. "miłujcie sie bracia itp" a z kąd mamy wiedzieć że jezus nie był ćpunem przecież marichuana rosła w tamtych czasach, były statki więc jezus mógł pociągać. :mrgreen: jedno jest pewne: watykan w czasach średniowiecza odgrzebał gdzieś pismo "święte" i wykorzystał je do czynienia dobra tylko że głównie swojego :mrgreen:
To są tylko moje spekulacje więc nie bierzcie tego zbytnio do siebie. ;)

Myszlol 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-07, 23:11   

haha :D fajna teoria z tą marychą xD . Co do mnie powiem tak wieze w Boga nie ufam w kosciołowi :)

Camilo 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-06-21, 20:42   

Nie wiem czy Bóg istnieje ale jeśli tak to nasz życie jest dla niego grą,zabawą Tak jak mu gramy np w the sims to dla Boga jest to samo może nasz zabić może sprowadzić na nasz chorobę może zamienić nasze życie w koszmar albo w raj

Poxy 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2011-10-18, 20:38   

Ha! Odkurzę trochę temat, przypomniałem sobie o tym forum po paru latach ;p
Pamiętam jak zakładany był ten temat, od tego czasu moje poglądy całkowicie się zmieniły, miałem burzliwą historię n.t wiary, ale narazie jestem przekonania że Bóg może i jest, ale nie jesteśmy go w stanie ogarnąć, i nie ingeruje on w nas.
Całe życie polega na związku bardziej i mniej powiązanych ze sobą sytuacji, przypadków.
Moim zdaniem (to jest MOJE zdanie i nie chce nikogo urazić, wręcz staram się wzbudzić konwersację) istnieje niewiele księży (katolickich) którzy oddali się Bogu, są z nim TYLKO dla wiary. Z tego co widzę, większość może kiedyś wierzyła bardzo w Boga, lecz teraz Kościół to miejsce gdzie można zarobić dobrą kasę.
JESTEM ZA OPODATKOWANIEM KOŚCIOŁA!
Bardzo podobał mi się spot RPP, jest mocny, najbardziej przerażające jest to że jest to prawda. Zdaję sobie sprawę że problem (w spocie) jest wyolbrzymiony ale przemawia do mnie.
Dla tych którzy nie wiedzą o jaki spot mi chodzi albo go nie widzieli:
http://www.youtube.com/watch?v=uJikXgoi-uA
-----------------------------------------------------

MrDzokerKuba 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2014-02-26, 11:36   

Głupcy opamiętajcie się zanim będzie za późno ! Bóg istnieje! http://www.tajemnicamilos...a-nagasaki.html

Odpowiedz do tematu