P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » Duchy widziane przez dzieci

Duchy widziane przez dzieci
Autor Wiadomość
sapper18
Mod-Edytor

Wysłany: 2010-12-20, 00:16   Duchy widziane przez dzieci

Moja 2.5 letnia córeczka próbuje od kilku miesięcy mówić. Pierwsze słowa to oczywiście "mama", "tata", "baba", Ania (imię mojej Żony), te słówka wychodzą jej w miarę dobrze ale jak to u dziecka nie są aż tak zrozumiałe dla wszystkich. Od jakiegoś czasu jednak zaczęła bardzo wyraźnie mówić imię Kasia i jest to tak wyraźne, że normalnie aż ciarki nas przechodzą... W rodzinie nie mamy żadnej Kasi a mała nie chodzi do przedszkola jeszcze i telewizji też nie ogląda więc nie wiemy skąd wzięła to imię... Mam mieszkanie po dziadkach, w którym mieszkamy ale nie tak na stałe ze względu na pracę i małą. Większość czasu córka spędza z rodzicami żony ale tam nie mówi tego imienia. Jak tylko przychodzimy do mnie to się zaczyna Kasia, Kasia... Moja babcia, która tam kiedyś mieszkała żyje nadal i mieszka z moimi rodzicami, dziadek już nie żyje niestety a to mieszkanie mieli od nowości więc przed nimi nikt tam nie mieszkał. Jak tam jesteśmy to mała pokazuje palcem przed siebie w jakimś kierunku i krzyczy z uśmiechem "Kasia!"
Pytamy się jej gdzie jest Kasia? I pokazuje paluszkiem coraz to inne miejsce tak jakby ta Kasia przechodziła obok nas albo jakby siedziała na kanapie albo na fotelu... Czasem mała tak jakby sama się bała tej Kasi, ma taki dziwny wzrok, pokazuje palcem, mówi Kasia i się odwraca... Sam już nie wiem, zaczynam bać się tego mieszkania i to na serio...

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

TOOM44 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2011-02-26, 13:57   

Spróbuj wezwać księdza egzorcyzmy itd.Miałem coś podobnego tylko ze z psem...Pies ciągle szczekał w jedno miejsce a czasem w inne a nagle cichł i przestawał.Wezwałem księdza on odprawił egzorcyzm oraz pokropił wszystko wodą święcona i pies już w ogóle nie szczeka w domu.

cesar88 
Szkodnik

Wysłany: 2011-03-13, 16:32   

Ja bym nie mógł wytrzymać gdybym miał świadomość że ktoś mnie obserwuje a ja go nie widzę.

pryndel 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2011-08-28, 12:50   

Tak jak mówi TOOM44.Wezwij księdza niech odprawi egzorcyzmy.

Sebastef 
Brainiac

Wysłany: 2012-05-08, 17:38   

No i jak sapper? Udało się wyjaśnić kim była ta tajemnicza Kasia?

Odpowiedz do tematu