P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » Koniec świata 2036

Koniec świata 2036

Kiedy będzie koniec świata?
Tak, będzie w najbliższym czasie
14%
 14%  [ 14 ]
Nie, nie będzie w ogule
25%
 25%  [ 24 ]
Będzie, ale zostało nam jeszcze dużo czasu
59%
 59%  [ 56 ]
Głosowań: 94
Wszystkich Głosów: 94

Autor Wiadomość
pałczyk
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2009-02-10, 00:26   

a ja mam taka nteorie bedzie sobie swiat i nagle go niebedzie

Google 

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Szymas 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-10, 16:08   

Za to ja mam taką:
Będize koniec świata i to nie za długo.Życie na Ziemii będzie wtedy powstawało od podstaw.Będą dinozaury. epoki, średnioiwecze....itd.

Moim zdanie w Ziemie uderzy meteoryt.

apollyon4 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-11, 20:32   

wiecie co o jakim my tutaj końcu swiata mówimy
wydaje mi się że piszecie o zagladzie ludzkości a nie końcu świata
świat nie kończy sie na ziemi!!!!!!
gdyby mial by nastac koniec świata cała energia musiała by zniknać!!!!!!
dobrze wiemy że gdzieś jest we wszechświecie tyle energi a gdzieś mniej lub wiecej

zumun 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-12, 23:52   

Ja myśle że Bóg weźmie nas do nieba bo Bóg jest najmądrzejszy.

pałczyk 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2009-02-13, 15:01   

zumun nie bibli jest przenosnia a nie doslowna przeciesz np bóg nie stworzył swiata w 7 dni tylko w 30 mld lat dopiero ptem powstalo zycie a zapomniałem o ludziach ich stworzył jeszcze puzniej pierwszo nie było tlenu były sobie organizmy wytwarzajace kwas mlekowy itd potem powstały rosliny i zaczełuy tworzyc tlen z co2

"Milczenie przystoi mędrcom, a co dopiero głupcom." (Talmud)

Nefaus 
Ciekawski

Wysłany: 2009-02-13, 18:04   

Koniec świata dla nas to moment naszej śmierci.....a co będzie dalej to już mało to nas powinno obchodzić, świat jest zagadkowy i tajemniczy i mimo że człowiek myśli że pozjadał wszystkie rozumy, to tak naprawdę mało o naszym starym dobrym świecie wiemy...

aragni 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-15, 14:05   

Nostradamus przewidział koniec świata kiedy Konklawe wybierze murzyna na piepieża. Moim zdaniem będzie to własnie wtedy. Wiele z czterowierszy się sprawdziło więc mamy podstawt aby przypuszczać, że i ten okaże się prawdą.

Invisible 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-02-15, 16:42   

A widzisz. Pan Nostradamus nie napisał, że to będzie papież. Napisał on o człowieku, który będzie najbardziej wpływowym na świecie. Więc może to być na przykład prezydent USA, Polski, Pampeluny, Kambodży, czego tylko chcesz... Ale musi być najbardziej wpływowy.

Poza tym, jak ma być koniec świata w 2036, jak już będzie w 2012 i zapewne będzie jeszcze w kilkuset innych latach... Serio w to wierzycie?

W bramie obok mnie leżał martwy, modlił się jak mógł... Ten sam pijany Bóg, którego ja wzywałem...

BooBu 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-02-16, 17:56   

Wszechświat nie rozpadnie się w kilka dni tak samo jak bank... Do tego trzeba być głupim żeby wierzyć w czyjeś przepowiadania, Ci co wymyślają nie mają żadnych podstaw do tego.
Nostradamus wymyślił tak wiele przepowiadań itp. że musiał trafić np. w 11 września ale to tylko przypadek. Każdy z nas może napisać tysiące przepowiadań jak on i napewno w jakąś date trafimy.
Zapewne żadne z dzisiejszych konców świata się nie sprawdzi.

aragni 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-16, 18:36   

A papiez nie jest najbardziej wplywowym czlowiekiem na swiecie? Wedlug sugesti niektorych kiedy skonczy sie kadencja Obamy bedzie koniec swiata, ale prezydent USA? To urzad papieski trwa nieprzerwalnie od 2000 lat i mozemy przypuszczac, ze potrwa do konca swiata...
Czytalem czterowiersze Nostradamusa i wiele mozna z nich wyciagnac.
"Obłudnicy, umiecie rozpoznawać wygląd ziemi i nieba, a jakże obecnego czasu nie rozpoznajecie?" Apokalisa sprawdza sie na naszych oczach, i mysle, ze nie ma nikogo kto sadzilby inaczej...

Lothes 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-17, 16:00   

Teoretycznie do kilk końców świata już było. Kiedyś kiedy kontakt między miastami/wioskami był znikomy (większość informacji pochodziła od przejezdnych albo kupców) to każdy duży pożar, wybuch wulkanu lub inna klęska żywiołowa była nazywana końcem świata-ponieważ świat ograniczał się do jednej wioski i otaczających ją terenów.
Więc nawet jeżeli ziemia przestała by istnieć to wszechświat nadal będzie istnieć.

aragni 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-17, 19:14   

Ten świat będzie niedostępny dla ludzi. Może jak taki istniał będzie, ale nie dla nas.

Ravon 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-02-22, 21:52   

Pomyslecie logicznie. Skoro wszechswiat jest NIESKONCZENIE DUZY to rownie dobrze moze byc w nim nieskonczenie wiele planet z inteligntymi mieszkancami. Byc moze nie ma nikogo obok nas kto moglby nas odnalesc a kilka milionow galaktyk obok przykladowo odnalazly sie 2 cywyilicaje... My nie mozemy niekogo odnalesc ani nikt nie jest w stanie odnalesc nas. Co do konca swiata to trzeba sie zastanowic czy chodzi tu o koniec naszej planety czy calego wszechswiata. Pierwsza opcja jest bardziej nam blizsza.

Co do papieza murzyna to kardynalowie nie wybiora go na papieza bo wiedza o przepowiedni heheheheh. Radze sie martwic jak wiekszaosc kardynalow bedzie czarna xD

aragni 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-24, 16:16   

Nie mów nie. Ostatnio chcieli wybrać Francisa Arinzego.

BooBu 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-02-24, 17:15   

Ale co ma kościół do końca świata? Papież nie jest najbardziej wpływowym człowiekiem... Mieszkam w Szkocji i jeszcze nie słyszałem żeby ktoś wspomniał o papieżu. Tylko z półowe Europy obchodzi że jest ktoś taki jak papież. Chrześcijanów jest tylko około miliard osób, reszta pewnie nie słyszała o tym końcu świata. Jedyne rozwiązanie tego to to że sami się wybijemy jakąś epidemią.

Odpowiedz do tematu