P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » Koniec świata 2036

Koniec świata 2036

Kiedy będzie koniec świata?
Tak, będzie w najbliższym czasie
14%
 14%  [ 14 ]
Nie, nie będzie w ogule
25%
 25%  [ 24 ]
Będzie, ale zostało nam jeszcze dużo czasu
59%
 59%  [ 56 ]
Głosowań: 94
Wszystkich Głosów: 94

Autor Wiadomość
andre1994
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-03-07, 21:36   

Hah aż miło czasami popatrzeć i pośmiać się jak ,,dr. hab. inż. itp" Anna Kowalska( przykładowe nazwisko ) z wielką powagą na twarzy wypowiada się w jakże szanowanej i popularnej telewizji Ezo TV o tym kiedy będzie koniec świata i w jaki sposób to nastąpi... I przytoczę tutaj trafny cytat "Dwie rzeczy są nieskończone:Wszechświat i głupota ludzka" A.Einstein

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2009-03-14, 18:54   

Mało prawdopodobne mi się wydaję historie o zmianie biegunów, czarnych murzynach papieżach, wielkim tsunami i tym że bóg stwierdzi że zupa była za słona, wymówi zaklęcie, machnie różdżką i ziemi nie ma.

Nie wiem czy słyszeliście o nibiru, planecie która rzekomo ma przelecieć nad ziemią na przełomie 2012-13 i mają na ziemi być jakieś jaja straszne, słyszał ktoś o tym? Nawet film o tym robią :-P http://www.filmweb.pl/f433913/2012,2009 - zawżdy taki ;-)

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-14, 22:04   

Hm.. interesujące... Nie słyszałem o tym ;P

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

Ravon 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-03-26, 22:21   

Jak będzie wyglądał koniec świata? Właśnie tak (jak nie umiesz liczyć to nie licz!)
http://www.youtube.com/watch?v=CLxMN5YMS3A

A z tą planeta Nibiru to jakieś jajca :shock: Pierwsze słyszę, że takie coś ma miejsce i w dodatku to jest fakt, ze się do nas zbliża, a nie jakieś tam wróżby z papieżami Murzynami :P Są także wzmianki o tej planecie m.in w Biblii.

Zdaniem Sumeryjczyków Niburu zamieszkiwała pozaziemska cywilizacja: Annunaki (co oznacza w języku sumeryjskim "Ci, którzy przybyli z nieba"

Goście przybywają?

Kenobi 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-03-27, 12:22   

szymi masz racje koniec świata był wczoraj...
Ci reporterzy chcą tylko wywołać panikę u ludzi ,a właśnie naiwniacy się na to nabierają.
Koniec świata zależy też od ludzi ale też od Boga ,bo on cały świat co ja mówię cały Wszechświat stworzył.A Bóg istnieje tak jak UFO.Niektórzy ludzie co zmarli (zmarli na parę sekund) byli w niebiosach.Coś tam na Googlach powinno być o nich.A UFO istnieje i oni nas nie zabiją a ni nic tylko zbierają zboże na chleb lub na coś innego.A my ludzie jesteśmy 100 lat za murzynami.

P.S.
Koniec świata nie będzie w roku 2013 ponieważ 13 jest szczęśliwa (dla mnie i może jeszcze innych ludzi ,ale 13 może być szczęśliwa jak się poprosi)

Piszę poprawnie po polsku

Kenobi :]
You are hacked.

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2009-03-29, 11:52   

13 jest liczbą szczęśliwą, mam taki numer w dzienniku i jakoś udaje mi się przechodzić do następnej klasy :mrgreen: A ta nibiuru to też ściema, nie dawno doczytałem :-P że ona rzeczywiście zasówa do naszego układu słonecznego ale przeleci sobie lajtowo. Jedno jest pewne w 1012 będzie wielkie bum, moje 18 :lol:

Kenobi 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-03-29, 17:03   

Nom 13 jest szczęśliwa , tylko zastanawiam się nad tą liczbą 2012...

Piszę poprawnie po polsku

Kenobi :]
You are hacked.

tyresio12 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-29, 20:13   

Spokojnie, dla mnie 12 jest szczęśliwa. Czy to znaczy, że przeżyję? :) takie ciut bez sensu to... "ta liczba jest szczęśliwa, więc wtedy na pewno nie"

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-29, 21:12   

Kenobi,

Mówisz o śmierci klinicznej... to, że widzieli "niebo" nie oznacza, że naprawdę istnieje... mogło to być tylko ich wyobrażenie, a poza tym nie każdy, który przeżył śmierć kliniczną widział "niebo".

Focus

szynex 
Szkodnik

Wysłany: 2009-03-29, 23:53   

ludzie zapłacą za swoją pychę, tak jak w Starym Testamencie próbowali dorównać Bogu budując wieżę Babel tak samo dziś próbują pokazać że są na jego poziomie, ba że go przewyższają,

napisane jest "nie znacie dnia ani godziny", więc Bóg się pomylił ? a może ludzie okazali się sprytniejsi ?

co do Kodu Biblii to w to nie wierzę, podobne badania przeprowadzono na twórczości Tuwima i tam też im wyszło że koniec świata nastąpi w 2012 r.
ludzie znajdują tam to co chcą znaleźć i potem wpajają to ludziom przez internet czy telewizję,

i mam pytanie :D czy ktoś wie czy przy obliczaniu daty wg kalendarza majów wzięto pod uwagę różnicę 14 dni które zostały ominięte przy przeskoczeniu z kalendarza juliańskiego na gregoriański ? pewnie tak, ale jeśli nie to spodziewamy się końca świata 7 grudnia :D

coś miałem jeszcze mądrego napisać ale musiałem wyjść i mi wyleciało z głowy xD jak mi się przypomni to napiszę :D

Naturbo_V6 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-02, 13:32   

Dla Polski 2012 bedzie koncem swiata. Ale badzmy optymistami :lol:
Moje zdanie jest takie, ze predzej sami sie wykonczymy mam na mysli to iz powiekszamy slynna czarna dziure [juz klucilem sie o nia na innym temacie gdzie jest itd NIE WAZNE xD to moje zdanie] ale wiemy ze koncza sie surowce naturalne...wiadomo czyms sie je zastapi ale co z GLOBALNYM OCIEPLENIEM ??? tego nie cofniemy a skutki sa widoczne coraz bardziej...

macccio1234 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-19, 21:47   

06.06.2006 - 666 wiadomo o co chodzi. co do tego to nie miał być koniec świata tylko narodziny antychrysta moim zdaniem nie ma daty końca świata od nas to zależy globalne ocieplenie jak się ziemia cała zaleje, koniec świata to nie musi być koniec ludzi może chodzi tu o koniec ziemi może będziemy żyć na marsie np

Naturbo_V6 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-20, 14:35   

...ja mam wystarczajacy dowod...KONIEC ZASOBOW !!! zwlaszcza ropa naftowa !!! zastanowcie sie nad tym i pomyslcie ile rzeczy jest uzaleznionych od tego surowca. Praktycznie wszystko !!! wiec jak zabraknie nam tego surowca to dopiero bedzie koniec swiata...

Poxy 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-10-07, 22:10   

Po 1: Tenodhenka pisze wie w ogóle...(ankieta)

a po 2.... Moim zdaniem koniec świata będzie zależał od relacji międzyludzkich,
żadne wybuchy słońca, asteroidy, komety czy inne pierdoły nie przemawiają do mnie. Pisząc "relacje międzyludzkie" mam namyśli stosunki między państwami na świecie... Kończy się jedna wojna..zaczyna druga...choć w dzisiejszych czasach to nie jest już wojna tylko walka dobra ze złem czyli walka z terroryzmem<--tak sobie to tłumaczą amerykanie itp.
Jest takie powiedzenie... III Wojna Światowa bedzie na bomby atomowe, a IV na kije i kamienie...
Chce przez to powiedzieć ze ludzie zniszczą sami siebie...
-----------------------------------------------------

gelo 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-10-09, 22:24   

http://demotywatory.pl/24...45-miliarda-lat to jest najmądrzejsze :mrgreen:

Odpowiedz do tematu