P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » LD (Lucid Dreams)

Przesunięty przez: Elder Brain
2007-04-15, 06:52
LD (Lucid Dreams)
Autor Wiadomość
Silverman
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-02-12, 22:29   

http://www.eioba.pl/a7860..._snic_swiadomie
Łapcie kurs świadomego snu.

Dobranoc 8-)

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Sebastef 
Brainiac

Wysłany: 2008-02-13, 23:45   

temat już był. Ale strona bardzo ciekawa. muszę spróbować jeszcze raz z LD.

Silverman 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-02-14, 22:32   

Sebastef napisał/a:
temat już był. Ale strona bardzo ciekawa. muszę spróbować jeszcze raz z LD.

To ciągle ten sam temat. Obudź się xD

maniok 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-02-14, 22:36   

Ja chyba zacznę ćwiczyć... zacząłem wczoraj od zapamiętywania snów i się udało... dzisiaj zapamiętałem 2 sny... nie pamiętam żebym zapamiętał 2 różne sny kiedykolwiek... szkoda że w tych dwóch dzisiaj nie miałem nad nimi panowania :-/
http://www.brainiac.pl/to...t2926.htm#26811
Wejdźcie tam i pomóżcie "nam"

mikolajq 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-02-15, 13:48   

A mi sie nie udało nic zapamiętać chociaż nie bardzo mi się chciało coś robić od dzisiaj może już też zacznę ćwiczyć sny :mrgreen:

Bartek24 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-03-17, 16:57   

Niewiedziałem że to sie tak nazywa, bo słysze o tym 1 raz. Ja umiem wymyślić sobie sen :-/

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-03-23, 21:17   Re: LD (Lucid Dreams)

Wczoraj mi się śniło, że jem jogurt a gdy obudziłem się rano miałem jedną ręke w ustach i jescze wrażenie, że trzymam kubek z jogurtem w drugiej. :mrgreen:

Randy 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2008-03-27, 21:50   

ja gadam przez sen :mrgreen:
miał ktoś kiedyś sen proroczy? mi się to zdarzyło 3 razy.
zobaczcie w google

Umrzyj 
Domowy Naukowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-03-28, 15:18   

A ja myślałem że tylko ja tak mam xD . Obecnie nie mam żadnych snów i mi to nie przyszkadza. Ostatni sen jaki pamiętam to jak miałem 4 latka :P . Śmiesznie się wyrażę ale ten sen był jak HD xD . Zaczynało się od tego jak przyjechałem do babci. Sen trwał zaledwie 5 minut. Jak zawsze wchodze po schodkach na górę do pokoiku. Lecz jakiś pół nietoperz, pół szczur ugryzł mnie w prawe ramię (oj bolało, ale się jeszcze nie obudziłem). Szybkim odruchem zeskoczyłem na dół i zaczełem się taczać. Został tylko ślad po ugryzieniu (pierwszy raz w życiu widziałem krew na sobie, niezbyt miłe uczucie :P ). Następnie zchodze do piwnicy lecz piwnica nie wyglada jak piwnica co była ubabci, tylko jak piwnica w bloku co mieszkam. No i piwnica w ogniu. A tam moje pluszowe zabawki xD . Chciałem je wziąść lecz wszędzie ogień (ogromnie realistyczny, czułem jego ciepło). Na dole leżała gaśnica więc ją wziąłem. i teraz najgłupsza część snu. Słyszałem jak tylko mój tata mówił coś o tym abym odłożył tą gaśnicę bo jest bardzo gorąca. No i w rękach (wyglądały jak erupcja wulkanu xD ) pojawiały sie malutkie kratery z których wypływała lawa albo krew. No i wtedy poczułem tan ból. Zerwałem się z łóżka i jeszcze przez minutę czułem ten ból. A to wszystko przez mój mózg który troszkę przesadził. Z czasem podobało mi się to kontrolowanie snu. Ale wam go nie polecam. Bo ja nie wiem czy to tym jest spowodowane ale możecie mieć brak snu. Spać to będziecie ale tylko czarny obraz, tak przez pół godziny potem deed (stan głębokiego uśpienia).

Pozdro

Michallo 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-04-23, 07:35   

Ludzie, ale mi to szybko idzie :shock: . Mówiłem sobie przez 5 min. "Zasnę, będę miał sny, a gdy się obudzę będę pamiętał te sny" na głos i zapamiętałem 5 snów!!! A to był mój pierwszy raz. korzystam z pierwszej metody. Mam dzienniczek snów. Ale ładnie się zapowiada, chyba będę umiał pamiętać więcej snów niż wyśniłem. :-D Ale tak na serio to głównie po tą wypowiedź się zarejestrowałem. Fajne forum.
Sliverman - szczególnie dla ciebie podziękowania. Śnić Świadomie... Narazie odległe marzenie... Narazie!

Ale mój ostatni sen był wkurzający. Śniłem, że się obudziłem i nie pamiętałem swojego snu (nie udało mi się). Ale była ulga jak obudziłem się naprawdę. :-P

J@nitor 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-04-23, 11:18   

Umrzyj ten twój brak snu jest bardzo naturalny. Tu chodzi o to, że człowiek większość swoich snów niepamięta i tak sie wydaje jakby nic się nieśniło. Ja też tak mam mimo, że nie miałem narazie LD xD

''Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć.''-Miguel de Cervantes

Umrzyj 
Domowy Naukowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-04-24, 17:14   

Ale w tym problem że ja nie śniłem. Nic a nic. Był raz że chciałem mieć sen no i miałem. Był tak jakby kolejnym dniem. To chyba było 28 marca 2007 roku. Dziwne że wciąż pamiętam datę. W szkole myślałem że jest 30. Kurcze. Potem się domyśliłem że miałem sen. Zobaczę czy ten kurs to to samo.

J@nitor 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-04-24, 18:56   

Jeśli zastosujesz sie do kursu czyli ''Bede śnił i będe pamiętał swój sen'' to powinieneś mieć tam jakiś sen-na mnie to podziałało xD

''Człowiek bez honoru to gorsze niż śmierć.''-Miguel de Cervantes

Umrzyj 
Domowy Naukowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-04-24, 19:53   

Kupa. Zdecydowałem się na co innego. Na to samo co mój wcześniejszy post :) .
Na tej stronie co podał Silverman, testy rzeczywistości to ściema. No chyba że zegarek. Akurat go wtedy nie miałem. Ciekawe co by się stało we śnie jakbym skoczył z bloku O_o. Już samo myślenie mnie straszy.
Napisze jutro co się stało.

P.S. Moja psychika jest ponad ludzka mogę wyczyniać z niej nawet najchorsze pomysły. Włącznie z tym.

czasek 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-04-24, 20:08   

niepolecam brain wave generator sluchałem przez godzine tych szumów i na pół dnia straciłem pamięc ;/.. rodzice mowili mi ze zachowywalem sie jak nacpany :roll:

(Wszystko robisz na własną odpowiedzialność!)

Odpowiedz do tematu