P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » LD (Lucid Dreams)

Przesunięty przez: Elder Brain
2007-04-15, 06:52
LD (Lucid Dreams)
Autor Wiadomość
jon886
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-09-06, 23:41   

Ja parę lat temu też próbowałem wprowadzić się w LD i próbowałem przez kilka nocy bez powodzenia, jednak gdy w końcu podczas nu zdałem sobie sprawę, że to sen i odzyskałem świadomość, chociaż byłem we śnie, ogarną mnie nie wiem dlaczego taki strach, że się od razu obudziłem roztrzęsiony, od tego czasu nie próbowałem więcej.

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Poxy 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-10-08, 15:20   

Przeżyjesz to parę razy i nie będziesz się bał ;)
A później dojdziesz do wprawy... wystarczy chcieć i potrafić
-----------------------------------------------------

???cod??? 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-10-14, 12:51   

ja tak mam od około roku tylko mam świadomość że to sen i potrafię się obudzić może to dlatego że tata gra do nocy.a jak czytałem to xbox360 wywołuje róże fale.

viku 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-10-14, 18:37   

mógły ktoś podać swoje techniki jak taki sen można utworzyć:) ?

Chciałbym to przeżyć:)

Salamandra 
Szkodnik

Wysłany: 2009-10-16, 08:50   

Doświadczam LD tylko jak śni mi się coś bardzo wpaniałego albo bardzo przerażającego.
Raz śniło mi się, że jakieś potrowy goniły mnie w labiryncie i nie mogłam się od nich uwolnić. W pewnym momencie zdałam sobie sprawę, że to tylko sen i mogę się obudzić w każdej chwili. Stanęłam i kazałam potworom spadać. I momentalnie otworzyła się otchłań w którą potwory wpadły niczym na kreskówkach ;) A ja odeszłam... I sen się urwał.

pałczyk 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2009-11-05, 21:32   

ja raz cały dzień grałem w krzyżaków i potem śniło mi się że ciągle w to gram

"Milczenie przystoi mędrcom, a co dopiero głupcom." (Talmud)

Eliert 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2009-11-29, 20:05   

Ehm :D Chciałym tego doświadczyć lecz mi się to nie udało :) . No znaczy tak w połowie świadomy miałem. Śniło mi się że widze siebie (inne zjawisko, LOL!) i nagle dzwoni we śnie budzik. Budzę się a tu drrryń :D . Takie połaczeniu snu i przytomności też :P

piroelektro 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-12-04, 16:51   

Witam
Ostatnio to mi się trafia.... wstaję biorę pieniądze na bilet do pracy .....i dzwoni budzik..... jestem taki rześki i naprawdę wyspany wstaję wychodzę z domu i ..........<BUDZIK> nie chcę mi się wstawać bo jeszcze na chwilę zasypiam i znowu budzik tym razem prawdziwy :shock:

Już tak dwa razy w ciągu tygodnia ......może to stres ale ostatnio żadnego stresu nie mam .....???

ps.aha przepraszam 3 razy mi się to trafiło raz zaspałem do pracy przez takie coś bo myślałem ,że już wstałem.....

Mafesto 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-02-13, 21:09   

piroelektro, to nie jest to. w LD wiesz, że to jest sen i możesz sobie pozwolić na co chcesz. Nieraz to się samo zdarza bez żadnego treningu. Nie wiem jak wam, ale mi dosyć rzadko może raz na miesiąc, chyba, że nie pamiętam.

Severin 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-03-18, 09:35   

Ja dziś próbowałem LD techniką "Autosugestii" polega to na wmawianiu sobie przed snem że będzie się miało LD, lecz mi się nie udało. Ej znacie jakiech techniki na usypianie? Bo ja jeszcze próbowałem z przerywaniem snu, ale jak się obudzę i godzinę coś robił to potem nie mogę zasnąć. Z góry dziękuję
Patrz na mój Avek przez 30 sek. potem spórz na ściane, pomrugaj trochę i co widzisz??

adaś-adi 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-04-01, 20:56   a posłuchaj to sie dowiesz

ja sam osiagnełem świadome sny jeżeli ty chcesz sie tego też nauczyc to niejedz żadnej czekolady bo od tego ci brzuchol urosnie i bedziesz miec zaduzop czegos tam ... ja osiegnelem tak wcześnie chodzilem spac i gdy wiedzialem ,ze śpię (czyli świadomość) i jak już wiedziałem to próbowałem i ty tez próbuj sie niezachwycac bo jak sie zachwycisz ze masz swiadomosc to sie mozesz obudzic ale mozesz miec przytym zakniete oczy... jak sie niepodniecimy to próbujemy bardzo prosty sen sobie zrobić np. mamy już świadomosc niepodniecilismy sie i prosty sen robimy np.gonia nas ogry z gómisiów i jeden ogr nas złapał za noge ale my szybko na inny sen przełanczamy ................ALE UWAGA UWAGA UWAGA TO CO CI TERAZ NAPISZE TO MOŻE CI SIE PRZYDAC !!!!!!!!!!!!!!! JEŻELI JUŻ SŁYSZAŁES LUB BEDZIESZ SLYSZEC O FUNKCJI OBEE NIEPRÓBUJ TEGO BO TO JEST TAK JAK DUSZA Z TWOJEGO CIAŁA WYCHODZI ALE ZA POMOCA SNU PORUSZASZ SIE PO DOMU ALE UWAGA JAK CI ZDRENTWIEJE WSZYSTKO TO KAPA JAK PORUSZYSZ PALCEM TO WYCHODZISZ TEGO A JAK NIEPORUSZYSZ TYLKO KTOS CIE OBUDZI TO MOŻE BYC ,ŻE NIEWYJDZIESZ Z FUNKCJI OBEE ALE RADZE CI FUNKCJE SWIADOME SNY :) POZDRO
:) ® :-D :mrgreen: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea:

TowarzyszSoviet 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-07-02, 15:26   

a, możecie mi powiedzieć jak to wywołać ,bo mam normalnie z 5 na 7 dni LD ale w te 2 dni mam zwykły sen i jak go "przekonwertować" do LD?

cbronson 
Szkodnik

Wysłany: 2011-07-01, 22:02   

Ja miałem jeden raz świadomy sen po kliku tygodniach prób .
Znalazłem się w śnie gdy już wiedziałem żę snie wsiadłem na pewien pojazd .
Takiego nie ma w naszym swiecie i odjechalem .
Ale to byl tak dziwne wizulanie , zaraz po odjechaniu znalazłem się w swoim łóżku obudzony :-)

Odpowiedz do tematu