P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » Najgorsze ucieleśnienie czystego strachu

Najgorsze ucieleśnienie czystego strachu

Czy miałeś kiedyś ten sen
tak
52%
 52%  [ 13 ]
nie
16%
 16%  [ 4 ]
nie jestem pewny ale mialm cos podobnego
20%
 20%  [ 5 ]
a ja wiem wole pograć w cs
12%
 12%  [ 3 ]
Głosowań: 25
Wszystkich Głosów: 25

Autor Wiadomość
pałczyk
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2009-09-30, 23:13   Najgorsze ucieleśnienie czystego strachu

ucieleśninenie strachu zwykły kawałek czegoś nawet nie wiem jak wygląda ale czuje że to coś rośnie kiedyś myślałem że to kula ale tak naprawdę nie wiem jakie kształt to posiada i to robi się coraz większe takie wielkie że aż nie mogę tego pojąć i boję się z każdą sekundą coraz bardziej i nagle budzę się był to tylko sen ta historia co przed chwilą powiedziałem zdarzyła się naprawdę i to kilka razy strachu jaki wtedy przeżywam nie da się opiać żadnym słowem to gorsze niż najgorsze horrory największe koszmary boję się podczas tego snu tak bardzo a nawet nie wiem dokładnie czego wiem tylko że to jest w 3d i robi się coraz większe tego snu nigdy nikomu nie życzę dopowiem że to sni mi się zawsze jak mam prawie 40 stopni
gorączki podkreśle że mój życiowy rekord to ponad 41 prawie 42 w pamiętam że wtedy łóżko zaczęło lato potem pływać caly pokuj bujał się
czy ktoś z was przeżyl ten sen a może ktoś umiał by mi wytłumaczyć o co chodzi z tym snem

Google 

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

gelo 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-10-02, 17:01   

Ja miałem coś takiego podczas grypy, przynajmniej coś podobnego. Tyle, że jak się obudzę to dalej to mam jeszcze chwilę. Zdaje mi się, że wszystko faluje - jest ogromne w niepojęty dla mnie sposób, np. odłegłość do łazienki. Czasem coś mnie wtedy kuje w myślach(może to głupio brzmi - ale to nie jest ból fizyczny tylko czuje to w środku). To nie jest do nazwania. Aha i słyszę(w myślach)jeszcze taki głos, nie wiem skąd dobiega, ale jest przerażający. Żeby to zrozumieć, trzeba to przeżyć, bo tego się nie da opisać. Ale miałem to tylko z 5 razy w życiu, tylko podczas choroby.

MaX_F. 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-10-06, 21:52   

Takich stanów doświadczają chyba wszyscy z wysoką gorączką.
Mózg nam się przegrzewa i wtedy doświadczay stanów lękowych, halucynacji itp.

<przydałaby się wypowiedź specjalisty>

Aha, "ucieleśnienie" chyba jednak nie bardzo tu pasuje

Vanxi 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-10-14, 11:54   

Ja nie byłem chory a miałem coś takiego :shock:

Coś zemną nie tak?

pałczyk 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2009-10-14, 21:46   

ucieleśnienie chodzi tu o tą materie to coś co rośnie a o tym bujaniu pokoju tak sobie dodałem ap ropo wysokiej temperatury a jeszcze dodam że to mi się zawsze wplątuje w jakiś sen np jestem sobie w mieście i nagle się pojawia to coś a ja niemyślne o niczym innym i wokół słyszę różne odgłosy

"Milczenie przystoi mędrcom, a co dopiero głupcom." (Talmud)

chomikon1 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-11-19, 11:37   

Miałem coś takiego tylko, że wtedy się poruszałem po domu ale jakbym nie wiedział gdzie idę. Wszystko było jakieś straszne i jakieś dziwne przerażające głosy :shock: straszne...

ShFil 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-12-11, 15:51   

Ja miałem coś takie w gorączce.Gonił mnie...Reszty nie opowiadam to sekret.

jon886 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-02-08, 21:17   

Mi też coś takiego się parę razy przytrafiło, także gdy miałem gorączkę. Przydarzyło mi się to także gdy długo siedziałem przy komputerze i uczyłem się na egzamin: dużo papierosów, kawa, coca cola i zmęczenie organizmu.

maciekrz13 
Młody Alchemik

Wysłany: 2010-02-08, 22:45   

hmmm.... ja w sumie to takiego czegoś nie miałem, ale miałem tak przez chwilę, że jak bym gdzieś spadał i uderzył o ziemię i wtedy się budzę od razu... tak kilka razy miałem. Ale jeśli mówiąc tu o strasznym śnie, to znajdywałem się na działce u siebie i sobie w śnie przypominałem, że tak sie zaczyna każdy straszny sen jaki mam i nagle zaczynam uciekać i, gdy chcę krzyknąć to jak by krtań mi się zwężała i tylko szept wydobywa mi sie z gardła...

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2010-02-09, 14:04   

Zwykła burza przekazów neuronowo-receptorowych w mózgu.

Nie koniecznie musi zachodzić przez sen można doświadczyć podobnych zjawisk na co dzień. Wpływają na to różne czynniki, miedzy innymi wysoka gorączka. Jednak zjawisko to ma różny charakter. W zależności w którym obszarze mózgu zachodzi. Nieraz może być w obszarach czołowych wtedy widzimy jakieś powiększające się falujące lub nie wyjaśnione obrazy, lub możemy odnosić tylko takie wrażenie zależy jak mocne jest dane zjawisko. Jeżeli odbywa się na obrazach "świeżych" dobrze znanych możemy mieć omamy... później będziemy przekonani że rozmawialiśmy z mamą, Jezusem albo panią ze sklepu. Jeżeli występują na obrazach starych i zatartych w płacie czołowym mogą to być obrazy zatarte... to jest coś coś znajomego coś co było coś co nie potrafimy zdefiniować coś co nasz przeraża, z samego faktu że nie wiemy co to jest a jednak to coś jest i nie idzie nam się od tego uwolnić.
Innym powodem tworzenia się takich obrazów może być ogolne przegrzanie organizmu niedotlenienie mózgu, ucisk mózgu przez jakiś guz, czy udar słoneczny, który możne wywoływać takie stany.

Jeżeli atakuje nam okolice pod mózgowia, móżdżku to sprawa jest gorsza. Ponieważ zachodzi do nieodwracalnych zmian w mózgu, od paraliżu ciała do zatrzymania oddychania.

Więcej na ten temat powiedziałby neurolog. Jednak utrzymujący sie stan gorączkowy trzeba zwalczać jak najszybciej szczególnie ten powyżej 39 st. C. Jest metoda bardzo dobra zresztą, której nazwy dokładnej nie pamięta. Ale polega na kąpieli w wodzie 36,6st. C takiej przez góra 5min. Dobrym wysuszeniu i przebywaniu pod kocami kołdrami etc. przez 20min.

Często do powyższych stanów podczas gorączek dochodzi kiedy to nieumiejętności medyczne rodziców lub własne o tym decydują. Najczęstszym błędem jest zbijanie gorączki wodą za zimną tj. poniżej 36,6 st. C Kiedy mamy wysoką temperaturę i przyłożymy do czoła za zimny okład zachodzi szok termiczny który powoduję gwałtowną burze neuronów miedzy obszarem nagrzanym a obszarem o wiele bardziej chłodniejszym. Zależności jaka jest to różnica faz, i gdzie występuję jak już wcześniej wspomniałem taki to albo inny skutek ma.

Pomoc poza forum: odpłatnie

Na Forum należy używać jsMath do zapisu równan i wzorów chemicznych, aby zamiast pisać: (cyklopentadienylo)diwodórkarbonylwolfram(II)-mi-kappta^3-octano-mi-oksoeten(trifenolofosfina)platyna(II) (Pt-W) napisać: [(PtWCp(CH_{3}COO)O(CO)(CH_{2}=CH_{2})(H_{2})Ph_{3}P]

Chemia to nie zabawa! Preparatyki, przepisy oraz bagaż doświadczenia zamieszczam w celach edukacyjno-informacyjnych. Jednocześnie zachęcając do samego czytania. Nie odpowiadam za wykorzystanie informacji zawartych w moich postach. Nie uważam też, że są one prawdziwe. =P
Niech Pan błogosławi Chemikom...

pilar95 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-02-09, 17:07   

Tak. Sam kilka razy tego doświadczyłem, tylko podczas wysokiej temperatury.
Stan lękowy połączony z halucynacjami czuciowo-słuchowymi. To jest straszne. Coś jak gdyby mnie ścigało i wiem,że nie mam najmniejszych szans i to mnie zabije. Uciekam rozpaczliwie, ale to mnie dogania i zgniata.. Najgorsze,że wszystko się powtarza.W tle nie słychać wyraźnych dźwięków, lecz jak gdyby echo..zresztą pałczyk, nasze "odczucia" są podobne.
Po całym seansie,czyli po przebudzeniu jestem jeszcze rozdygotany,często zbiera mi się na wymioty.
To nie jest zwykły koszmar, a halucynacje i omamy. Strasznie tego nie lubię.
No i właśnie to jest spowodowane tymi zaburzeniami termoregulacyjnymi. Cały ustrój cerpi, ale najbardziej mózg.
Zaburzenia w przepływie krwi, zwolniony metabolizm.
Tak ja napisał Zv., nie szalejemy z tym obniżaniem gorączki, tj. nie używamy lodowatej wody.

maciekrz13 
Młody Alchemik

Wysłany: 2010-02-10, 00:15   

ja miałem kilka razy powyżej 39oC ale takich rzeczy sobie nie przypominam żebym miał O.o. drgawki też ponoć miałem jak byłem mały...

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2010-02-10, 23:22   

Nie doświadczyłem nigdy takiego przerażającego snu, natomiast miałem coś równie nieprzyjemnego . Wyglądało to następująco:
Kiedy przekręciłem głowę w lewo, znajdowałem się normalnie w łóżku, kultura itd. Przekręcając głowę w prawo, zapadałem w sen, który był zupełnie bezsensowny (chodzenie po górach, stepowanie) i okropnie męczący (tak, jakbym miał zwymiotować zaraz, idąc po pustyni w kurtce, czując się niedobrze). Potem, kiedy już nie mogłem wytrzymać, wstawałem z łóżka, przez chwilę czułem się lepiej, a następnie szybki bieg do łazienki, rzyganko jak kot, trzęsące się ręce, skóra była nawet nie woskowa - totalnie biała. Zimny i gorący pot na zmianę.

Dodam, że często taki sen poprzedzał chorobę (zdarzyło się kilka razy, że nic nie było po tym śnie, a rzyganie zastąpił okropny ból głowy).

pilar95 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-02-12, 18:45   

Petrov, dobrze to ujęte z tą kurtką i pustynią, stan po tym "seansie" mamy podobny, tzn wymioty, drżenie mięśni, ogólnie strach.

Mafesto 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-02-13, 20:58   

Spadałem w takim jakby labiryncie który zwiększał się, a ja się zmniejszałem lub na odwrót. Nie wiem dlaczego, ale było to przerażające, po obudzeniu się byłem cały mokry. Śniło mi się to jakieś 6,7 razy

Odpowiedz do tematu