P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » Sataniści (Szataniści)

Sataniści (Szataniści)
Autor Wiadomość
jarek_psk
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-06-22, 22:17   Sataniści (Szataniści)

Wiecie jak satanisci/szatansci dokonuja rytualnych zabojstw kozłów. Przed chwila z kolgegami i mojej sasiadki w takim buszu widzielismy 2 ''rpzbebeszone'' kozy.Wiem ze pewnie wyolbrzymiam,ale mam podstawy sądzic,ze w mojej okolicy dzieją sie zeczy o ktorym filozofom sie nie snilo...ale to juz inna historia .

Google 

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

jurczyk7 
Mod-Edytor

Wysłany: 2008-06-22, 23:14   

A w moich okolicach szaleje bardzo wściekły Zv. po nieudanych próbach jądrowych. Jest o wiele groźniejszy od szatanistów ! Jakakolwiek próba zatrzymania go równa się masą nadkrytyczną w swoich oczodołach. Najgorsze są pierwsze 3 dni, wtedy rzuca się na każdą napotkaną osobę prosząc o chociaż parę kilo plutonu jakiekolwiek próby zatrzymania kończą się wbitą "różyczką" w kroczu.

PS. Życzę Ci Zv., abyś po przeczytaniu pierwszego posta się uśmiechnął : )

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-06-23, 10:54   

Kiedyś szedłem z kumplem metalem i napotkaliśmy szatanistów, dźgających kurczaka. Powiedzieli, abyśmy odeszli, bo spotka nas kara. Czasem jeszcze latają po lasach, raz stanęli przed moim domem w kapturach i się ryli(śmiali).

SLayer 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-06-23, 11:18   

U nas jest sporo skinów, metale nie maja szans :]

O sobie - Chemik alkoholik.

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-06-23, 11:27   

No tak ja jestem groźny :mrgreen:

Jeżeli chodzi o satanistów to to nie jest tak że oni biegają i mówią "hej jestem satanistą haha zaraz cię zabije"...

Mój kolega który ze mną chodził do liceum wpadł w coś takiego... był w tym od jakiś 2 lat i nie wiedział ze jest satanistą... bo to działa zupełnie inaczej na pewno są jacyś ludzie co od razu sie deklarują i chcą być... on został tam wciągnięty przez przypadek przez jakiegoś nowo poznanego kolegę... chodził dobrze sie bawił wszystko miał za darmo i taka piękna bajka trwała aż do czasu... kiedy można powiedzieć, że sie od nich uzależnił, zaczęto mu wmawiać ich ideologie i prac mózg... opuszczał szkole mało go znałem przez to... wiem że normalny z dobrego domu ale tak to bywa - musiał sie przeprowadzić do innego miasta i zmienić nazwisko i teraz nie wiem kim jest gdzie jest i co robi... może mu sie udało.

Szczególnie nie wiem za czasów mojej podstawówki dużo sie mówiło na ten temat ja przynajmniej miałem co chwile jakieś kampanie o rożnych głupotach jak AIDS, Narkotyki, seksty.... ble ble ble

Pomoc poza forum: odpłatnie

Na Forum należy używać jsMath do zapisu równan i wzorów chemicznych, aby zamiast pisać: (cyklopentadienylo)diwodórkarbonylwolfram(II)-mi-kappta^3-octano-mi-oksoeten(trifenolofosfina)platyna(II) (Pt-W) napisać: [(PtWCp(CH_{3}COO)O(CO)(CH_{2}=CH_{2})(H_{2})Ph_{3}P]

Chemia to nie zabawa! Preparatyki, przepisy oraz bagaż doświadczenia zamieszczam w celach edukacyjno-informacyjnych. Jednocześnie zachęcając do samego czytania. Nie odpowiadam za wykorzystanie informacji zawartych w moich postach. Nie uważam też, że są one prawdziwe. =P
Niech Pan błogosławi Chemikom...

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-06-23, 11:38   

Boże całe szczęście, że u mnie w okolicach nie ma takiego.... czegoś! Ale są gwałciciele i zboczeńcy :mrgreen: biegają na go po lesie i wywijają tym.... no tym.... no...... :mrgreen:
ale trochę odbiegłem od tematu.

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-06-23, 11:48   

Skąd wiesz że nie ma... sataniści kojarzeni są z metalami a nie koniecznie tak jest... oni właściwie to nie chcą pokazywać tego kim chcą... nie mieli by chętnych jak by chodzili i mówili "cześć jesteśmy satanistami to jest nasza gazetka poczytajcie i zapraszamy do siebie"

Na Forum należy używać jsMath do zapisu równan i wzorów chemicznych, aby zamiast pisać: (cyklopentadienylo)diwodórkarbonylwolfram(II)-mi-kappta^3-octano-mi-oksoeten(trifenolofosfina)platyna(II) (Pt-W) napisać: [(PtWCp(CH_{3}COO)O(CO)(CH_{2}=CH_{2})(H_{2})Ph_{3}P]

Chemia to nie zabawa! Preparatyki, przepisy oraz bagaż doświadczenia zamieszczam w celach edukacyjno-informacyjnych. Jednocześnie zachęcając do samego czytania. Nie odpowiadam za wykorzystanie informacji zawartych w moich postach. Nie uważam też, że są one prawdziwe. =P

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-06-23, 11:53   

Ja osobiscie jestem metalem i mam przyjaciół metali, czarnych mszy nie odprawiamy xD , odwrotnie:do kościoła chodzimy jak tylko możemy. A szataniści to już zupełnie inna bajka. Widziałem kiedyś grupkę jak wracała z lasu. W czarnych płaszczach.

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-06-23, 12:38   

Może ognisko sobie robili albo grzybki zbierali... nie oceniajcie ludzi po wyglądzie.

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-06-23, 12:54   

A ja kiedyś widziałem nad stawem spalonego kota. Leżał sobie biedny na brzegu. Nie sądzę, żeby przypadkiem wbiegł do ogniska.

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-06-23, 14:25   

Masakra ci goście wogóle nie mają sumienia!! ja bym nigdy kota nie uderzył a co dopiero go spalić!! brrrr....
Jakoś u mnie nie widziałem żadnych zmasakrowanych ciał zwierząt, chyba, że na ulicy przejechany.

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-06-23, 14:28   

Od szatanistów najlepiej sie trzymać z daleka. Kurczaka zakrwawionego na pniu drzewa trzymali.

Wocz 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-06-24, 14:23   

U mnie też coś takiego występuje. Jak jest pełnia księżyca to na Górze Borzniowej ( nie wiem jak to się piszę , Ps. Zv. pewnie wie o które miejsce mi chodzi bo kiedyś był w Trzebini) o 11 się zebrali , zapalili ognisko i takie czary mieli złote ( moje okno na 3 piętrze jest na wprost tej góry i przez lornetkę dokonale widać) i coś tam śpiewali i palili jakieś zwierzaki ( czarne , chyba koty). Ja ich tam 3 razy widziałem , za każdym razem jak była pełnia księżyca.

Zaakceptuj to, że nie każdy będzie dla Ciebie miły i troskliwy...

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-06-24, 14:43   

To, to są sataniści czy sadyści?? bo co jest fajnego w tym że się spali kota? to że ktoś cierpi sprawia im przyjemność? czy to są jakieś takie ich "obrzędy"?

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-06-24, 15:11   

Palenie kotów to są ich obrzędy. Zabijają też czasem kozy i piją jej krew. Albo podczas odprawiania czarnej mszy "gwałcą" krzyż. Kiedyś przygotowywałem o tym pracę na godzinę wychowawczą.

Odpowiedz do tematu