P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » Strefa 51

Strefa 51
Autor Wiadomość
Martin14m
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-12-14, 11:49   

Moje zdanie na temat strefy 51 jest takie:
Oni na pewno coś tam mają. I przechowują sobie pewnie jakieś wraki samolotów czy innych rzeczy, ale UFO na pewno tam nie ma. Nie wierzę w UFO. Do tego... Słyszał ktoś może o projekcie "MOGUL"? Wrak z Rosswel to wrak obiektu tego właśnie projektu. Tak sądzę. A zwłoki... nie ma... nie było... i nie będzie (mam nadzieję...).

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

karlosos 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-12-23, 22:03   

Ja myślę że to jest tylko przykrywka do jakiejś innej bazy wojskowej w której przechowywane jest UFO. (Ja wierze xD ) Oglądałem na discovery że wypowiadali się ,,niby" byli pracownicy strefy 51. Jednak takim wypowiedziom nie wierzę. Rząd USA nie dopuściłby do wyjawiania informacji na temat tajnych informacji :lol: W strefie 51 najprawdopodobniej i bardzo możliwe że są w niej prowadzone testy lotnicze. Przecież po co im ten długi pas startowy, i ten drugi. Na zdjęciach satelitarnych widać hangary. Nie daleko bazy znajdowano szczątki samolotów. Co jest dowodem na istnienie tej hipotezy.

Szymas 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-10, 16:12   

Ja wierze że w Area 51 jest UFO.Gdyby tam nic nie było, nie byłoby tej konspiracji, tylko poprostu pokazali by co tam jest.Pozatym Area 51 zajmuje się też tajną nowoczesną bronią i podrózami w czasie.

apollyon4 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-02-10, 19:31   

Rząd musiał się przyznać do tego, że baza istnieje ponieważ:
bazę widać i ukryć się jej nie da.
USA musiało się przyznać gdzie lub skąd wytrzasnęli odrzutowce Have Blue/Senior Trend/F-117 itp.
Podobno całe zamieszanie z UFO a USA I byłym ZSRR było związane z zimną wojną, no jest w tym trochę prawdy.
Jak dla mnie dzięki Area 51, USA wymigało się od wielu spraw a w UFO wg. mnie jest prawdziwe.

Unado 
Szkodnik

Wysłany: 2009-05-01, 14:42   

Ufo istnieje na 100% chociaż na pewno nie pod ta nazwą. Dlaczego tak sądzę ?Czemu mielibyśmy być jedyni w całym wszechświecie ? Pamiętajcie, że wszechświat ma 14,5miliardów lat a ziemia zaledwie 5... To, że może złapali jakiś rozbity statek czy coś to już nie wiadomo i prędko się nie dowiemy. Chociaż pomyślcie gdyby złapali to na pewno tych co złapali szukali by inni "ufo" więc byłaby inwazja :D

Naturbo_V6 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-01, 22:48   

dawno dawno temu spotkalem sie z taka grupa badawcza jak "OZMA" z tego co pamietam do spraw ufo...
to byla bardzo stara ksiazka...i ku mojemu zdziwieniu nie ma nic o tym w necie konkretnego :-/
Wiecie cos na ten temat ??

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-05-03, 20:27   

Hmm... Ja nie. Ja uważam że coś tam napewno mają, bo niby jakby nie mieli tam niczego co ludzkość nie zna to dlaczego tak pilnie strzegą tajemnicy?

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-05-03, 22:27   

Xaxley napisał/a:
Hmm... Ja nie. Ja uważam że coś tam napewno mają, bo niby jakby nie mieli tam niczego co ludzkość nie zna to dlaczego tak pilnie strzegą tajemnicy?

Nie strzegą tajemnicy... sami wypuszczają plotki na swój temat, zeby kiedy wypłynie coś prawdziwego, to nie będzie to pewne... ludzie znowu pomyślą, że to plotka... Ale osobiście wierzę, że te wszystkie UFO to ich sprawa... WooooOW! Przypomniał mi się sen... niesamowity... porwanie rpzez UFO... jestem na wzgórzu z przyjaciółmi i nagle chmury robią się zielone, widzimy 5 reflektorów nad sobą... kosmici nas wciągają promieniem do siebie i odkrywają w nas coś, czego się boją...

Focus

Dawid 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-11, 15:41   

@up:
Skąd wiesz, że to oni sami wypuszczają te plotki...
@Topic: Ludzie wszędzie widzą jakieś spiski i podstępy...
Myślę, że tam mają zwykłą bazę wojskową...
Co najwyżej mogą tam testować jakieś super samoloty...
Nie sądzę, żeby tam były przechowywane jakieś latające spodki...

Piter128 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2009-05-19, 20:09   

Xaxley napisał/a:

Każda baza wojskowa jest bardzo silnie strzeżona i to nie tylko w USA, także w Polsce chociażby.

bambus1121 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2009-06-29, 20:46   

Piter ma rację ale w każdej legędzie jest coś prawdziwe

AMATORZY ZBUDOWALI ARKĘ A ZAWODOWCY TITANICA!!!

(MECHANIKA, TROCHĘ ELEKTRONIKA, BARDZIEJ ELEKTRYKA I SAMOCHODOWE INSTALACJE ELEKTRYCZNE, PIRO)

Eliert 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2010-02-21, 12:45   

Sory za odkop, ale fajny temat dobrze by było jakby odżył.

Ja jestem do tego podstawiony sceptycznie, nie wierzę że są tam zdechłe UFOle , ale jakieś wraki samolotów, czy jakiś dziwnych rzeczy mogą tam być... Tyle ode mnie

Romek19951 
Nowy użytkownik

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2010-02-22, 17:12   

Mogą też zastosować chwyty psychologiczne (jak to naukowcy), sprawdź w domu u mnie działa weź załóżmy 10zł, weź kartkę z zeszytu i połóż to na stole (pieniądze pod kartką).
Jak ktoś nie będzie sprzątał lub nie będzie mu potrzebna kartka, żeby coś zanotować to kartki nie weźmie i kasa zostanie nie ruszona tak samo tam specjalnie mogą powiedzieć, że na terenie strefy 51 jest coś załóżmy kosmicznego przez co mogą powiedzieć prawdę ale człowiek pomyśli, że to nie możliwe "bo po co by to wszystkim rozpowiadał" i uznaje to za głupotę. Chwyty psychologiczne, ale ja sam nie mogę stwierdzić czy mają tam kosmitów czy nie bo nie mam wiarygodnych i rzetelnych dowodów jak w nauce, musisz mieć dowód.

Odpowiedz do tematu