P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Zjawiska Paranormalne » Tunel czasoprzestrzenny

Tunel czasoprzestrzenny
Autor Wiadomość
Hitman
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2009-03-09, 21:36   

apollyon4 napisał/a:
No dobra, ale teraz Słońce ma wielką energie grawitacji, po wygaśnięciu i zapadnięciu się będzie mieć jeszcze wiekszą a jej objetosć się zmniejsza czyli żeby wytworzyć wielką grawitacje może nie potrzebujemy aż tylu surowców.

Po za kilkoma błędami rzeczowymi... jaki był cel tego postu? co z niego wynika?

apollyon4 napisał/a:
czyli żeby wytworzyć wielką grawitacje może nie potrzebujemy aż tylu surowców.

Jeśli chodzi o grawitację... potrzebna jest duża masa albo energia... już to napisałem wcześniej

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

apollyon4 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-03-10, 19:43   

Chodzi mi o to, że skupiając coraz bardziej materie możemy wytwożyć "więcej" grawitacji.

pałczyk 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2009-03-12, 20:36   

ja chciałem odnieść się do wypowiedzi piotrosa z początku tematu to nie jest prawda że ruch jest względny ponieważ prędkość światła jest największą prędkością więc skoro światło poruszało by się względem światła puszczonego w drugą stronę ich prędkość względem siebie wyniosła by c światła*2 co jest nie możliwe a tak po za tym prędkość przestrzeń i materia są od siebie zależne wzoruje się w moim poście na teoriach einsteina poza tym teoria o tym że prędkość jest względna zaprzecza prawom dynamiki i co zamuliło więc prosił bym żeby nie obrażał pan i innych członków forum dziękuję

"Milczenie przystoi mędrcom, a co dopiero głupcom." (Talmud)

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-03-13, 17:12   

pałczyk,

Dzisiaj nawet na fizyce miałem, że prędkość jest względna :D Np. 2 osoby idące tą samą prędkością w tą samą stronę i o tym samym czasie względem siebie wogóle się nie poruszają. Ale wzglęem np. podłog idą to 7km/h ;]

Focus

pałczyk 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2009-03-30, 22:12   

nie chce mi się tego tłumaczyć lecz jeśli mi nie wierzysz to przeczytaj sobie teorię
względności einsteina na fizyce w gimnazjum jest jedynie uproszczenie tak żeby wszyscy to zrozumieli bo chyba nie zaprzeczysz że einstein jest sporo mądrzejszy od ciebie i mnie i nie żebym chciał kogoś obrazić

"Milczenie przystoi mędrcom, a co dopiero głupcom." (Talmud)

Hitman 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2009-03-31, 21:08   

Nike14 napisał/a:
Dzisiaj nawet na fizyce miałem, że prędkość jest względna :D Np. 2 osoby idące tą samą prędkością w tą samą stronę i o tym samym czasie względem siebie wogóle się nie poruszają. Ale wzglęem np. podłog idą to 7km/h ;]

Moja fizyczka na kółku powiedziała coś takiego:

Prędkość światła jest największą możliwą prędkością względną między dwoma obiektami.
Nawet jeśli poruszałbyś się z prędkością 3/4 c w jedną stronę, a twój znajomy z prędkością 3/4 c w drugą stronę, to nie oddalalibyście się od siebie z prędkością większą niż c.

-warto zapoznać się z eksperymentem Michelsona Morley'a

"Miarą twojej siły jest siła twoich wrogów."

Super_Brainiac 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-11, 17:06   

Znalazłem powiązanie między legendą a tym zjawiskiem czytajcie:

Aghara

Zakazane Królestwo, zwane także Ziemią Białej Wody, Promienistych Duchów i Żywego Ognia albo po prostu krótko Agarthą, to państwo, które znajduje się we wnętrzu Ziemi. Oto mapa Agarthy:

W latach dwudziestych XX wieku admirał Marynarki Wojennej USA, Richard E. Byrd, zorganizował kilka ekspedycji w poszukiwaniu Agarthy i pewnego dnia – jak opisuje w swoim dzienniku – udało mu się przedostać do tego tajemniczego królestwa. Pod powierzchnią ziemi znalazł pola, lasy i rzeki, widział bujną roślinność i ogromne zwierzęta podobne do mamutów. Na podziemnym niebie świeciło wielkie słońce. Admirał Byrd został powitany przez dziwne latające spodki i zaprowadzony na dwór królewski, gdzie wyjaśniono mu, że znalazł się na terytorium Agarthy dzięki swojej niezwykłej prawości charakteru i czystości myśli.

Stolicą Agarthy jest ponoć miasto Shangri-La, znane także pod nazwą Shamballa, co w sanskrycie oznacza „Miejsce Spokoju”. Mieszkańcy Agarthy są podobno łagodni, mądrzy i znacznie bardziej zaawansowani technologicznie niż ludzie na powierzchni Ziemi. W ich państwie panuje pokój, przyjaźń i równowaga. I właśnie stamtąd miały przyfruwać wszystkie dziwne spodki oraz inne niezidentyfikowane obiekty latające.

Udało się nawet ustalić gdzie dokładnie znajdują się ukryte tunele prowadzące z powierzchni Ziemi wprost do środka Agarthy.

Najłatwiej dotrzeć tam przez Północny lub Południowy Biegun – tak właśnie zrobił wspomniany wyżej Admirał Byrd.

Pozostałymi miejscami są: Jaskinia Tayos w Ekwadorze, pustynia Gobi w Mongolii, Piramida Cheopsa w Egipcie, Jaskinia Mamucia w USA, Góra Epomeo we Włoszech, góra Shasta w Kalifornii, Rama w pobliżu Jaipuru oraz studnia w Varanasi w Indiach, a także aż trzy lokalizacje w Brazylii: miasto Manaus, płaskowyż Mato Grosso oraz wodospady Iguacu na granicy między Brazylią i Argentyną.

04052008.jpg
AGHARA
Plik ściągnięto 53 raz(y) 94,35 KB

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-04-13, 15:58   

Wiele razy badano wnętrze ziemii różnymi promieniami i nie znaleziono niczego takiego, bo coś takiego nie instnieje... (A szkoda)

Focus

Super_Brainiac 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-13, 20:30   

W sumie tak ale ten portal mógłby do tego prowadzić ( gdyby istńało ) przecież większość się zgadza ale liczby nie kłamią niczego takiego nie ma ;(

apollyon4 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-14, 20:32   

Latające spotki mogły tam się znaleźć nie przez przypadek. Tajne oddziały SS miałt na Antarktydzie baze wojskową gdzie testowano nowe bronie mi. V7.

Naturbo_V6 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-16, 16:17   

to co piszecie jest bardzo ciekawe !
ja mam na ten temat swoje zdanie i teorie...
kiedys spotkala mnie dziwna sytuacja ;| obudzilem sie rano i schodzac do kuchni mama zapytala sie mnie o cos a ja ze zdziwieniem odparlem jej ze przeciez wczoraj odpowiedzialem na to pytanie. Matka wpierala ze nie ;/ no dobra ok moze zapomnialem...ale z niewiadomych przyczyn kazda sytuacja jaka spotkala mnie w ciagu tego dnia byla jak by powtorzeniem wczoraj !! mialem wrazenie ze kazda sytuacja jaka sie wydazyza, byla sytuacja z wczoraj ! co najlepsze wiedzialem zeczy jakie nigdy bym nie wiedzial typu co bedzie na lekcji w szkole na obiad i zanim jakas osoba mnie o cos zapytala wiedzialem o co bedzie pytac...ale najbardziej nurtuje mnie to ze nie pamietam poprzedniego dnia...dziura pustka... ;/
to byla moja najdziwniejsza sytuacja w zyciu...

a co do tunelu jest to prawdopodobne...moze teraz jestesmy nie swiadomi tego co sie tam i w nim znajduje a w dalekiej przyszlosci zostal on uzyty i moze uzywa go ktos teraz w naszym czasie a my zastanawiamy sie z kad i jak cos moglo sie stac gdzies na swiecie...

Troche sie rozpisalem ale musialem to z siebie wyrzucic :-)

bambus1121 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2009-05-22, 21:30   

A czy to prawda, że Einstein pracował nad podróżami w czasie? Może nie w dosłownym tego słowa znaczeniu, ale miał podobno jakąś teorie na ten temat...

Nike14 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2009-05-22, 22:41   

bambus1121 napisał/a:
A czyt to prawda ze ainsztain pracował nad podruzami w czasie moze nie w dosłownym tego słowa znaczeniu ale miał podobno jakas teorie na ten temat.

Ludzie mają pewien problem ze sobą... jeżeli jakiś znany naukowiec... albo pracownika urzędu patentowego po odniesieniu jakiegoś sukcesu ma jakąś teorię to ta teoria od razu staje się bardzo bardzo bardzo łatwa do przyjęcia... Ja też mam na ten temat własne teorie... Einstein też na pewno miał ich wiele...

Focus

R@kso 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-07-05, 21:46   Re : tunel czasoprzestrzenny

Witam

Myśle że tunel czsoprzestrzenny postaje w wyniku zderzeniu wielkiej ilości materi pędzących z prędkością światła (nie wiem w jaki sposób).

Morti949 
Szkodnik

Wysłany: 2009-09-03, 14:38   

Mam takie przypadki, że podczas snu widzę jakby chwilkę obrazu a potem się budzę i w pewnym momencie dnia te kawałki zdarzają się raz widziałem jakąś dziewczynę 16 lat a nazajutrz zobaczyłem ją i dowiedziałem się, że to kuzynka mojego kolegi (NIGDY JEJ NIE WIDZIAŁEM!!)
To tak jakby wspomnienia z przyszłości (teoretycznie) zostały przesyłane do mnie.
Albo czasami mam tak, że podczas dnia dzieją się dziwne rzeczy np: drzwi się same zamykają a nazajutrz jest to samo tak raz miałem.
A co do Tunelu to co do białych dziur jestem pewny na 50%, czarne istnieją!!
Jeśli ludzie mieliby przenosić się w czasie to musieli by zrywać czasoprzestrzeń co może się źle skończyć, co by się stało jakby Michael Jackson w młodości zobaczył siebie jako 30 latka? Mogłoby to zmienić teraźniejszość i przyszłość, a nawet przeszłość!

Odpowiedz do tematu