P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Programy » Brainiac: Science Abuse » Inne » Nowy Brainiac

Nowy Brainiac
Autor Wiadomość
jacek333222
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-02-26, 14:23   Nowy Brainiac

Teraz jest nowy "Braniac wehikuł czasu" dziś oglądałem. Nudniejszy bo mnie wybuchów ale jest. Jeśli ktoś oglądał proszę o wypowiedzi.
[edit]

Google 

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

nsb 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-02-26, 15:20   

Na czym to leci?

.^Brainiac^. 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-02-26, 16:08   

nsb, to leci od poniedziałku do piątku na Discovery o 13:00. Jeszcze nie oglądałem, ale dzisiaj był pierwszy odcinek. Wcześniej o tej samej porze leciał zwykły Brainiac. Czy już nie wróci? :-|

1+2=... Nadal nie wiem o co w tym chodzi ;-)

Rav 
Nowy użytkownik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-02-26, 22:21   

Ja już oglądałem ok. 6 odcinków, ten brainiac nie jest wcale nowy, nawet sam dostałem wiadomość od admina 17.06.2007 że forum nie przyjmuje tematów związanych z "wechikółem czasu". Chiałem wtedy dać temat "Węzeł Gordyjski" czyli sposoby rozsupłania :-)

jacek333222 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-02-27, 10:00   

Najlepsza było tortura tygodnia, zgniatacz głów :)

konrad1909 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-02-28, 17:01   

eh tęsknie za starym dobrym brainiaciem szkoda że nie ma tam Hammonda i Tickla ale tortury są super :-/

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-03-09, 18:22   

Cytat:
nsb, to leci od poniedziałku do piątku na Discovery o 13:00. Jeszcze nie oglądałem, ale dzisiaj był pierwszy odcinek. Wcześniej o tej samej porze leciał zwykły Brainiac. Czy już nie wróci?
Cytat:
eh tęsknie za starym dobrym brainiaciem szkoda że nie ma tam Hammonda i Tickla ale tortury są super

Brainiac History Abuse jest emitowany zamiennie z normalnym ale doświadczenia tam pokazywane są na dużo niższym poziomie niż w "zwykłym" Brainiacu, a w skutek małej ilości pomysłów nie ukończono właściwie pierwszej serii, "stary dobry brainiac" jest z resztą emitowany dużo cześciej niż "History", i sam widziałem na tym forum narzekania gdy zamiast zwykłej edycji puszczono z dwa razy w całości tą historyczną.
Cytat:
Ja już oglądałem ok. 6 odcinków, ten brainiac nie jest wcale nowy, nawet sam dostałem wiadomość od admina 17.06.2007 że forum nie przyjmuje tematów związanych z "wechikółem czasu". Chiałem wtedy dać temat "Węzeł Gordyjski" czyli sposoby rozsupłania

Kiedyś przed wyemitowaniem pierwszego odcinka była żywa dyskusja na forum, gdy był omawiany "węzeł gordyjski" pisałem że używane były bez sensu i należało go spalić - to co prawda nie rozwiązanie, ale i tak został zniszczony kwasem, co dało właściwie identyczny efekt.

Wcześniej gdy za to odpowiadałem myślałem nad poświęceniem osobnego działu "History Abuse", ale ten temat chyba wystarczy,i był potrzebny - i posuje w sam raz tu gdzie jest.

Fredzio 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-03-11, 16:19   

Rzekomy ,,nowy Brainiac" nie jest nowy bo był pierwszym programem z napisem Brainiac jaki obejrzałem (czyli dosyć dawno). Widziałem go zanim zobaczyłem podstawowego Brainiaca.

maciekChemiczek 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-03-24, 19:48   

oglądam nowe odcinki i bardziej mi się zwykły brainiac podoba bo w wechikule czasu jest kilka obrzydliwych elementów np. w starożytnej kuchni :-/
ale najlepszy jest węzeł gordyjski

Dawid 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-05-13, 13:43   

Nie przepadam za bardzo za tą serią Brainiaca. Nie jest to zbyt ciekawe. Nie ma tam brainiacowego stylu.

Odpowiedz do tematu