P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Programy » Brainiac: Science Abuse » Inne » Polski Brainiac

Polski Brainiac
Autor Wiadomość
maniok
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-03-08, 23:43   

Taa "interwencja" już się (wymoderowano) w internetowe strony... niedługo dojdzie do nas... Za ten Clever by się wzięli... bo kto by podłączał ogórek kiszony do kontaktu?! Teraz każde głupie dziecko które oglądało ten syf... Nie dość że te ich "pokazy" są denne i zrzynane od innych programów to jeszcze ta prowadząca mnie tak wkurza... głupie babsko :evil:

Oj Halama na tym programie w moich oczach stracił i to bardzo dużo...

Proszę o łagodniejszy dobór słów...
sapper18

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-03-09, 14:37   

"Clever" w przeciwieństwie do innych programów służy właściwie tylko dla zabawy, bez przerwy prowadzący starają się żartować, a wybieranie odpowiedzi a, b i c tylko to przeciąga, mimo wszystko są osoby które śmieszy Halama, a niektórych nawet inni - i czekają tylko na kolejne pomysły "profesora", nawet najprostszych, stosunkowo niegroźnych doświadczeń nie poleca się tam wykonywać w domu, i gdy tylko jest okazja do programu trafiają pomysły dotyczące np. alkocholu, tak więc jeśli ma sie dostęp do innych kanałuów z podobnymi programami, lepiej obejrzeć najpierw właśnie je.

Zwracam uwagę że progam "Clever" to nie "Polski Brainiac", i dlatego też temat ten powinien się znaleźć w dziale programy>inne>[bez działu] - a nie w tym którym się teraz znajduje, czyli poświęconemu Brainiacowi. Ponadto widzę że "maniok" napisał post który zawieraja kilka wulgaryzmów(za co powinien zostać ukarany).

Zwracam uwagę, że od zwracania uwagi to nie Pan tu jest. A wyraz alkohol piszemy przez samo 'H' - od poprawiania błędów nie ja jestem, wiec ten co to robi niech sam uzna za stosowne co z tym zrobić.

Pozdrawiam Zv.

Jeszcze jeden taki post, a otrzymujesz ostrzeżenie! - Z

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-06-05, 21:55   

A takie pytanie czy Grzegorz Halama jest po jakiś studiach chemicznych albo coś w tym stylu czy po prostu sam nie wie co mówi :roll:

Cisiek5000 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-06-06, 15:50   

Grzegorz Halama moim zdaniem musiał to wszystko wykuć na pamięć. Na pewno dostał za to niezłą sumke.

jarek_psk 
Łowca Tajemnic

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2008-06-07, 11:46   

Clever to program popularno-naukowy.Ma on na celu zabawianie nauką. Niczego nie uczy. Nawet prowadzący prubują zabawiać publiczność swojimi dennymi tekstmi.Nie jest to program typu Brainiac,czy Pogromcy Mitów.Zawarte w nim "informacje" są podstawą chemii,techniki itp. Więc(nie zaczyna się zdania od więc :mrgreen: ) to tylko program rozrywkowy i nie ma na celu uczyć tylko bawić . Chyba wyjaśniłem,jakby co poprawiajcie mnie .

Pzdr. :mrgreen:

kkrzyssiekk 
Nowy użytkownik

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany: 2009-09-13, 12:26   

W Clever nie ma odjechanych wybuchów a jest tam parę prostych eksperymentów.

Odpowiedz do tematu