P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Programy » Inne » Men In White » Wyzwania Facetów w Bieli

Wyzwania Facetów w Bieli
Autor Wiadomość
Rav
Nowy użytkownik

Wysłany: 2007-05-07, 19:24   Wyzwania Facetów w Bieli

Odcinek I:
:arrow: "Rower wodny" - jakiś facet lubił jeździć na rowerze do pracy, ale w drodze do pracy musiał wykonywać sporo objazdów. Nie musiał by ich wykonywać gdyby jego rower umiał pływać. Faceci w Bieli zrobili rower który w 3 prostych ruchach zamieniał się amfibiorower.
Udało się. :-)
:arrow: "Złe psy" - pewien biegacz strasznie bał się psów i chciał, żeby Faceci w Bieli coś z tym zrobili. Adam, Jam i Baz wymyślili, że gdy małe psy poczują zapach większego i potężniejszego zwierzęcia więc poszli po zapachy nosorożca, tygrysa i lwa. Wyprubowali je i nie wyszło. Pies nawet nie zwracał uwagi na te zapachy.
Nie udało się. :-(
:arrow: "Nawiedzony dom" - właścicielka pewnego zamku-muzeum chciała, żeby jej zabytek był bardziej straszny. Faceci w Bieli po wybraniu 3 z 5 straszących urządzeń zamontowali je w zamku. Wycieczką z oprowadzaniem zajął się Adam. Na początek w jedym z pomieszczeń zamontowali urządenie wytwarzające infra dźwięki czyli dźwięki, których nie słychać, ale można je poczuć. Następnym urządzeniem była dmuchawa lodowatym powietrzem. Ostatnim była szafa w której siedział Baz była umieszczona w ciemnym pomieszczeniu, a facet w bieli kiedy zobaczył turystów, zapalał w szafie światełko i robił straszną minę. Wszystkie 3 zadziałały.
Udało się.
---
:arrow: "Stres" - w pewnej drużynie piłkarskiej zawodnicy nie brali treningu na poważnie przez co przegrywali mecze. Faceci w Bieli zrobili dla nich urządzenie stresowe czyli koło z karami, które zawodnicy musieli wykonywać gdy nie trafili karnego na treningu np. pocałuj trenera czy ogól nogi.
Udało się
Administrator Elder Brain

Google 

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

sapper18 
Mod-Edytor

Wysłany: 2007-05-07, 21:09   

:arrow: "Sport ekstremalny"-pewnemu gościowi znudziły się sporty jakie uprawiał więc Faceci w Bieli wymyślili mu nowy-surfing na desce po wykładzinie za jadącym samochodem,troszkę się potłukł ale o to mu właśnie chodziło. Udało się :-)

miichal 
Szkodnik

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2007-06-02, 20:46   

Dobre było też jak chronili samochód przed strażą miejską.Zrobili automatyczne wycieraczki(jeśli ktoś podchodził to się włanczały). W teori niepozwalało to na zatknięcie mandatu, lecz wystarczyło podejść od drugiej strony. Ochrone przed blokadami na koła zapewniały zdalnie otwierane "pokrowce". A jak już sięgneli po lawete to został wypuszczony "niemiły" zapach. W ostateczności straż się podała.

kacper96 
Szkodnik

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2007-06-12, 18:14   

:arrow: zrobili łużko dla śpiocha: najpierw był budzik potem wibracje łóżka dalej muzyka i kolorowe światła a na koniec spod łóżka wychodził basenik nalewała tam sie woda siłownik spychał kolesia ,ale wpadły mu tylko nogi. wiem że to dziwne ale nie zadziałało :shock:
:arrow: baba nieciekawie żucała piłką dla swojego psa że temu niechciało się jej przynieść to zrobili walizkę ktura rzucała piłkami udało się 8-)
:arrow: koleśowi w biurze współpracownik zabierał krzesło to zrpbili w nim PaRaLiZaToR :-> na pilota umieszczony w krześle i udało sie :lol:
:arrow: Mistrz w robieniu kaczuszek chciał żeby zrobili maszynę która jego pokona. niestety przegrali :-/ a w ostatnim rzucie użyli jakiegoś dysku i przerzucili na drugi brzeg ale mieli rzucać kamieniami

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-12, 15:35   

a propo ostatniego: musieli wykąpać się w lodowatym jeziorze :mrgreen:

[ Dodano: 2008-05-12, 15:43 ]
Albo był spór: kto puszcza bąki. Chłopak czy dziewczyna. Dali temu rodzeństwu fasolkę i przy tylnych częściach ciała umieścili czujniki wykrywające gazy.
Wynik:chłopak puszczał bąki.

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-12, 18:25   

:arrow: "Sprzątanie" - grupa studentów nie dbała kompletnie o swój dom, faceci w bieli dali im więc robota-odkurzacz ze sklepu, wadliwą ręczną zmywarkę oraz hak do podnoszenia śmieci.
Nie udało się.
:arrow: "Nowa muzyka" - pewien muzyk poprosił by faceci w bieli pomogli znaleźć mu nowe brzmienie, stworzyli więc nowe instrumenty: laserwą perkusję, gwiżdżące koło i coś w rodzaju keyboardu na ramiona - następnie zagrali na koncercie.
Udało się.

Zumo 
Administrator

Wysłany: 2008-05-19, 16:32   

Rav napisał/a:
Odcinek I:
:arrow: "Rower wodny" - jakiś facet lubił jeździć na rowerze do pracy, ale w drodze do pracy musiał wykonywać sporo objazdów. Nie musiał by ich wykonywać gdyby jego rower umiał pływać. Faceci w Bieli zrobili rower który w 3 prostych ruchach zamieniał się amfibiorower.
Udało się. :-)
:arrow: "Złe psy" - pewien biegacz strasznie bał się psów i chciał, żeby Faceci w Bieli coś z tym zrobili. Adam, Jam i Baz wymyślili, że gdy małe psy poczują zapach większego i potężniejszego zwierzęcia więc poszli po zapachy nosorożca, tygrysa i lwa. Wyprubowali je i nie wyszło. Pies nawet nie zwracał uwagi na te zapachy.
Nie udało się. :-(
:arrow: "Nawiedzony dom" - właścicielka pewnego zamku-muzeum chciała, żeby jej zabytek był bardziej straszny. Faceci w Bieli po wybraniu 3 z 5 straszących urządzeń zamontowali je w zamku. Wycieczką z oprowadzaniem zajął się Adam. Na początek w jedym z pomieszczeń zamontowali urządenie wytwarzające infra dźwięki czyli dźwięki, których nie słychać, ale można je poczuć. Następnym urządzeniem była dmuchawa lodowatym powietrzem. Ostatnim była szafa w której siedział Baz była umieszczona w ciemnym pomieszczeniu, a facet w bieli kiedy zobaczył turystów, zapalał w szafie światełko i robił straszną minę. Wszystkie 3 zadziałały.
Udało się.

Oglądałem to wczoraj :mrgreen:

Moja wiedza opiera się wyłącznie na dostępnych źródłach, nigdy nie posiadałem i nie posiadam żadnych materiałów wybuchowych ( oprócz legalnych <NWP> ). Posty mają charakter wyłącznie edukacyjny i ich wykorzystanie w celach niezgodnych z prawem jest prowadzone na własną odpowiedzialność i bez mojej wiedzy.
Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Cisiek5000 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-05-19, 16:38   

Mieli nauczyć jednego gościa tańczyć za pomocą elektrowstrząsów.
Nie udało się.
Mieli pobić mistrza świata w rzucani kaczek.
Nie udało się.
Mieli zbudować wykrywacz bąków.
Udało się.

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-21, 22:34   

Cytat:
Mieli pobić mistrza świata w rzucani kaczek.
Nie udało się.
Mieli zbudować wykrywacz bąków.
Udało się.

To już było.

Już chyba zostało wypisane wszystko, w każdym razie są jeszcze zadania które zgłoszono, a faceci w bieli się ich nie podjęli. Z czego wiem powstają nowe odcinki, a swoje zgłoszenia można wysyłac pod adres: meninwhite@tigeraspect.co.uk , ale przyjmują chyba tylko zgłoszenia z Anglii.

anaktyl 
Szkodnik

Wysłany: 2008-07-01, 01:29   

mam takie pytanko a skad mozna sobie pobrac cala wersje programu faceci w bieli, intersuje mnie Nawiedzony dom z gory dziekuje

[ Dodano: 2008-07-01, 23:57 ]
wie moze ktos z kad mozna sciagnac lub obejrzec ten program ?

Beduin 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-07-02, 16:49   

ej jeszcze był odcinek w którym faceci w bieli zbudowali windę dla kotów

[ Dodano: 2008-07-02, 16:51 ]
aa i jak faceci w bieli mieli misie żeby pomóc jednemu z kurierów bo mu ciągle kradli rower

[ Dodano: 2008-07-03, 08:06 ]
A i jak takiemu jednemu co miał protezę zrobili że miał tam lampki telefon i mp3 podłączone do krokomierza i co krok odtwarzało się cześć muzyki

ermukis 
Nowy użytkownik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-08-12, 20:07   

Jednemu kurierowi ciągle kradli rower. Wymyślili coś takiego, że kierownica była na dwóch zębatkach, czyli skręcasz w lewo, a tu buch w prawo i gleba ;-)

Eliert 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-11-29, 10:40   

ogladam to wszystkie odcinki które tu sa ogladalem najfajniejsze bylo to z duchami Buzz w szafie ;D A tak na marginesie jestem nowy czesc

ursus 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-12-28, 12:19   

Czy można z jakiejś strony pobrać, jak brainiac lub Myth busters?

Odpowiedz do tematu