P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Inne » Jak się samodoskonalić

Jak się samodoskonalić
Autor Wiadomość
pałczyk
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2010-02-26, 23:11   Jak się samodoskonalić

Opracowałem plan samodoskonalenia ciała i umysłu jeśli ktoś ma jakieś sugestie lub chciała by
razem ze mną się samodoskonalić to zapraszam do pisania

1)Bieganie-Bieganie poprawia kondycje i samopoczucie dodatkowo ułatwia 2 cel
2)Survival jako Sport-Uczy opanowania emocji pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji
uczy wytrzymałości i neutralizuje cechę jaką jest lenistwo
3)Medytacja- pomaga w skupieniu się na sobie na wyjściu z potrzasku "Wczoraj i Jutro" pozwala docenić dzisiaj dodatkowo można zauważyć że zaraz zacznie cię coś swędzieć itd. wszystko to
jest skupienie się na sobie samym nawet na tym na co nie zwracasz zwykle uwagi
4)Samo Hipnoza- no tu akurat trzeba nauczyć się technik można je spokojnie znaleźć w googl'ach pomaga ona w relaksacji motywacji i zwiększeniu podatności na własne sugestie
5)Nauka LD (Świadomy Sen) - Pomaga w odpoczynku po ciężkim dniu
6) teraz już tylko zostaje nam tylko uświadomienie sobie ważnych dla na wartości i na ich podstawie wybranie sobie celu życiowego

Ważne:zaczynając kolejny punkt nie należy kończyć stosowania poprzednich

jeśli ktoś chce coś udoskonalić w planie samodoskonalenia to niech pisze

Google 

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Przemek571 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-04-24, 20:46   

Punkt 3 próbowałem, naprawdę fajna rzecz,
Pomaga później nie reagować na niektórych kolegów w szkole...

Zv. 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2010-04-24, 22:48   

hmy... często jest tak ze rynek zalewa na niepotrzebna filozofia i rodzajem kultów. A sprawa jest prosta i wszystko to co zostało opisane określił bym jako wyciszenie umysłu. W tedy zapewnia się pauzę. W brew wszystkiemu najlepszym wyciszeniem jest zemdlenie... co by było śmieszne lecz prawdziwe badania medyczne potwierdzają iż jest to istny reset dla organizmu. Oczywiście nikomu nie powinno się wydawać, że nakłaniam do do takiej formy jednak wystarczy dać sobie 5minut dziennie czasu z całkowitym wyłączeniem mózgu. Nawet nie wiecie jak trudno jest nie myśleć. Kiedyś zajmowałem się jogą bo miałem więcej czasu.Poranna joga polepszała o wiele bardziej zdolność mózgu i całego organizmu niż bieganie etc. Jest też trudna jednak odsuwając na bok cała filozofie o jakiś złotych światłach 18 oczach duchach kamieni i innych cudach w które nie wierze i nie mam zamiaru, medycznie jest to jedno z najlepszego co można zrobić. Nie pamiętam dokładnie danych bo było to już dawno, ale chyba 15min wyłączenia się daje tyle co 8godzin dobrego snu dla organizmu. Jednak żeby się wyłączyć trzeba to ćwiczyć z dobre kilka miesięcy. Stąd też ćwiczenia które opisane zostały wyżej w celu przyspieszenia osiągnięcia celu bo nie ukrywam że sprawa silnej woli jest większości bardzo obca.

Pomoc poza forum: odpłatnie

Na Forum należy używać jsMath do zapisu równan i wzorów chemicznych, aby zamiast pisać: (cyklopentadienylo)diwodórkarbonylwolfram(II)-mi-kappta^3-octano-mi-oksoeten(trifenolofosfina)platyna(II) (Pt-W) napisać: [(PtWCp(CH_{3}COO)O(CO)(CH_{2}=CH_{2})(H_{2})Ph_{3}P]

Chemia to nie zabawa! Preparatyki, przepisy oraz bagaż doświadczenia zamieszczam w celach edukacyjno-informacyjnych. Jednocześnie zachęcając do samego czytania. Nie odpowiadam za wykorzystanie informacji zawartych w moich postach. Nie uważam też, że są one prawdziwe. =P
Niech Pan błogosławi Chemikom...

Odpowiedz do tematu