P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Inne » Przypały na lekcji xD

Przypały na lekcji xD
Autor Wiadomość
peace
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-10-04, 19:36   

aż wstyd pisac ale w 3 klasie podstawowki to z dzieczynami robilysmy zawody na plucie

plulo sie na sciane i ta slina co najszybciek splywala to wygrywala

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Invisible 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-10-14, 20:07   

A ja kiedyś na historii (uczy mnie mój aspołeczny wychowawca- to taki gratis) napisałem na kartce "Kto narysował tego słonia na suficie?". Puściłem po klasie i wszyscy do końca lekcji szukali słonia na suficie (łącznie z aspołecznym wychowawcą, on o mało nie spadł z krzesła swojego, kiedy poderwał głowę do góry).
Na chemii kumpel poszedł do tablicy i najpierw udawał, że nic nie wie (a dobry jest z chemii), a później jak mu nauczycielka groziła jedynką, to kłócił się z nią, że ona nie potrafi uczyć i dla tego nic nie wie...
No a dodatkowo kiedyś kumpel podstawił nogę nauczycielce i miała poobijaną twarz trochę.
Jakiś głupek sikał na podłogę w męskiej łazience i później dyrektor chodził i pilnował łazienki.
Na pracy klasowej (na historii), wszyscy w jednym momencie odłożyli długopisy (kartki w zupełności puste) i protestowaliśmy, że chcemy jechać do kina.
Na geografii nauczycielka pokazuje nam Egipt i omawia położenie Polski w Europie (Egipt był tutaj Warszawą).
No i ambitni ludzie z mojej szkoły spalili kota, o którym ostatnio było słychać...

Zumo 
Administrator

Wysłany: 2008-10-14, 20:32   

U mnie jedna taka proszkuje kredę a potem ją wciąga :mrgreen:
A używanie nieocenzurowanych słów do nauczycieli słyszę prawię codziennie :-D

Moja wiedza opiera się wyłącznie na dostępnych źródłach, nigdy nie posiadałem i nie posiadam żadnych materiałów wybuchowych ( oprócz legalnych <NWP> ). Posty mają charakter wyłącznie edukacyjny i ich wykorzystanie w celach niezgodnych z prawem jest prowadzone na własną odpowiedzialność i bez mojej wiedzy.
Pamiętaj o bezpieczeństwie!

Bubas 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-10-14, 20:34   

tenodhenka napisał/a:
Ta jasne aż żal czasu czytać niektóre posty " szkoła była nieczynna przez dwa tygodnie" bo co korki wysiadły :evil:

Dziecko drogie cała instalacja spalona wymieniali w salach i niebyło gdzie sie uczyć!!! A dwa tygodnie to faktycznie przegiolem bo to tydzien byl ale tak mi sie powiedziało.

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-10-18, 22:01   

U nas niestety większych przypałów niema... Ew krede się dosype nauczycielowi do kawy... Rok temu mieliśmy Geogragfie, a po niej Biologie. Raz na biologi miała pytać to zostaliśmy na połowie biologi w sali od geografi i prosiliśmy pana żeby dalej lekcje prowadził :P

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

peace 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-10-21, 18:38   

u mnie na matmie wszyscy udaja ze nic nie umia i facetka ro bi jedno zadanie cala lekcje , a jka temat jest latwy to zawsze zadaje jej gupie pytania a ona odpowwiada jak debila i sei jeszcze przez 5 mni zastanawia co odpowiedziec a na pytanie czy lubi ac/dc odpowidala 15 minut potem ja cala lekcje jejgadalam a ona nic bo sie kolejego pytania bala

http://rellorcoaster.deviantart.com/ ^^

pawliq 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-11-14, 21:37   

1. Kiedyś w podstawówce, koledzy bili się krzesłami a były one składane, tzn. nóżka wchodziła do siedzenia i przy jednym uderzeniu, nóżka odpadła rozbijając okno.

2. Kolega, ganiając po klasie zahaczył bluzą o kant tablicy (a dokładniej tego gdzie kreda leży), która zerwała się ze ściany, przy okazji wyrywając wkręty i zwaliła się na niego.

3. Ten sam kolega, który zwalił tablicę, przyniósł do szkoły petardy, o ile dobrze pamiętam korsarzyki i wrzucał je do rynien. Niestety nie pomyślał, że gdy wrzuci osiem sklejonych ze sobą petard, plastikowa rynna może się rozwalić...

4. Z takich mniejszych spraw to było: próba rozbicia orzecha włoskiego o ścianę, co zaowocowało dużą dziurą w tynku; wchodzenie do stacyjki meteorologicznej; zderzenie z drzwiami, które pod wpływem ciała kolegi wyleciały z zawiasów prosto na jakiegoś pierwszaka; podstawienie nogi świetliczance (której nikt nie lubił) co skończyło się ręką w gipsie.

5. Miałem też w podstawówce (chyba 3 klasa) kolegę z ADHD, który codziennie jadł śniadanie na dachu (mieliśmy w ogródkach klasowych takie murki, po których dało się wejść), udawał zwierzęta na lekcji, np. goryla. W końcu po tym jak na jednej z przerw rzucił z całej siły ogórkiem w okno, nasza wychowawczyni nie wytrzymała i poszła z nim do dyrektorki, po czym został przeniesiony do szkoły specjalnej.

WOJTAS94 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-11-22, 19:06   

u mnie ostatnio na religii koledzy podpalili ławkę którą najpierw spryskali dezodorantem ( mieliśmy wcześniejsze mikołajki i ktoś tam dostał ) Fajnie sie paliło ;D później ale za to kolega naganę od dyrektora , gdy nauczycielka darła się na niego zrobił miotacz ognia z dezodorantu w jej strone , na szczęście była dosyć daleko.

Hitman 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-11-22, 19:12   

Wczoraj podczas szkolnego spaceru jeden z uczniów 3 klasy zdjął razem z innym buta dziewczynie z mojej klasy i wrzucili go na blok... xD D skutków możecie się domyślać. Oprócz odukpienia butów (1 nie kupi xD ) dostał nagane.

"Miarą twojej siły jest siła twoich wrogów."

major 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-12-15, 15:47   

Heh, ja wraz z kumplami w szkole byliśmy swoistym 'postrachem'. M.in przez nasze pomysły wymontowali nam z drzwi klamki a w oknach na piętrach powstawiano kraty. Kiedyś perfidnie wysmarkaliśmy się nauczycielowi w rękaw bluzy przy wychowawczyni. Się zdziwiła, na lekcje chemii miałam zakaz wstępu gdyż nauczyciel stwierdził, że uczę uczniów jak robić bomby własnej roboty. Najlepsze były uwagi: [...] pływa na lekcji [...], [ strzela z wirtualnej broni, krzycząc uwaga snajper na dachu tym samym świecąc nauczycielowi laserem po twarzy [...] lub [..] chwyta dziennik, skacze po ławce i krzycy; jestem królową świata ! [...] Kumpel za to podpalił nauczycielkę chemii, a gdy ta chciała podnieść również palącą się zlewkę, chciałam ją kopnąć, by się nie poparzył, tyle, że to nauczyciel dostał kopa po twarzy ( na szczęście lekko ) więc nawet krwi nie było z nosa.

Anika6 
Szkodnik

Wysłany: 2008-12-25, 20:00   

To ja i koleżanki wzięłyśmy mydło w kiblu i przykleiłyśmy nim karteczkę na deskę klozetową. Na tej karteczce było napisane "Kocham cię". Poza tym na kaloryferze leżały różowe gumowe rękawiczki. Wzięłyśmy jedną i powiesiłyśmy na takiej rurce wystającej z kibla. Położyłyśmy też szmatę na spłuczce i wstawiłyśmy kosz na śmieci do kabiny.
Potem weszła tam jakaś dziewczyna i wybiegła trzaskając drzwiami od kabiny xD

Pyłek 
Młody Alchemik

Pomogła: 4 razy
Wysłany: 2008-12-26, 10:37   

kolega mi opowiadał:
klasówka z biologii, pytanie: "dlaczego przy zatruciu metalami ciężkimi pije sie mleko?"
odpowiedź:
"W mleku znajduje się drużyna aktimela która niszczy złe metale.
P.S. złe metale to: death metal, black metal, thrash metal..."

wielkimp 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-12-26, 12:42   

U nas kiedyś na Muzyce mieliśmy taką historię:
Jakiś młodziak zostawił swoje picie (chyba sok pomarańczowy) na parapecie. A że był środek lata i było gorąco sok zaczął fermentować. Kiedy muzyk grał to napój się otwarł (on nie był na nakrętke tylko na 'korek' (taki sam co przy Ludwiku)) i sruu na niego cały napój ;)
-Poszukaj!
Przez ten czas nauczycielka pyta dzieci:
-Kochane dzieci co napisalibyscie na moim grobie gdybym umarła?
A Jasiu znalazł szmatę i mówi:
-Tu leży ta szmata!

Adio216 
Nowy użytkownik

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2008-12-26, 13:31   

U nas na lekcji geografii nauczycielka nie moze prowadzić lekcji, bo się plujemy kulkami, ganiamy po klasie. a jak mówi wyciagamy karteczki za kare to i tak nikt nie wyciąga. heeeh. :lol:

iiiiii_12 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-01-04, 02:14   

hehehheehhe teżmam bardzo mądrych < w innym znaczeniu > kolegów w klasie <chodze do gimnazjum>
!.mój kolega przyniusł z stołówki banana i wysmarował nim szybę w klasie na oczach nauczyciela <lol>.Gdy ten się zapytał: "Co robisz?!" kolega odpowiedział:"Smaruje bananem szybę; przecierz banan jest naturalny i się rozłoży!"

2.Kolega na historii podpalił zeszyt <jak je**ło ;P> i babka dopiero pod koniec lekcji się skapnęła: zaplanowana panika w klasie <wszyscy o tym wiedzieli oprócz nauczycielki>, babka była bliska by wezwać straż pożarną :-P <uczy dopiero od września 2008r.> i skończyło się ze cała klasa <nikt nie wydał kolegi> ma nagane wychowawcy...<zal>

3.zrobiłam "kuszę" na kredę i gumki; niedawno próbowałam jak działa mój nowy sprzęcik :-D i celowałam w tablicę. Kreda odbila się od tablicy i wpadła prościutko do torebki nauczycielki <też od histori; na tej lekcji moja klasa najbardziej rozrabia> xD

4.sprawdzian godzinny z histy: babka pisze 1 pytanie
my: ok przepisujemy
babka:pisze 2 pytanie
My: nurkujemy po książke i odgapiamy "na żywca" ;-P
babka:nic nie zauważyła i pisze następne pytanko <lol>
PS.: Jeszcze jest wiele sytuacji które opisze ale teraz wybrałam te najleps ze xD

Odpowiedz do tematu