P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Inne » Przypały na lekcji xD

Przypały na lekcji xD
Autor Wiadomość
juliani
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-12, 12:00   

Witam!

Pewna moja koleżanka i jej przyjaciółki uwierzyły,że w szkole straszą duchy.Gdy one całą grupą szły do kibli,ja chowałam się za rogiem z pustą małą butelką (500ml)i zaczynałam w ją dąć (uuuuuuu).W tedy to dawało fajny pogłos,a one uciekały z krzykiem! ;-)

Google 

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Naturbo_V6 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-16, 14:49   

ja z kolega wyrwalismy rurke doprowdzajaca wode do pisuaru i zagielismy ja w strone sikajacego ;D przyszedl jakis koles i po skonczonym siusiu nie dopinajac jeszcze nawet rozporka nacisnal magiczny przycisk i chyba nie musze wam tlumaczyc jak wygladal :D
na You Tube mozecie znalesc kilka filmow z naszych lekcji ;D

Wnuczuś 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-19, 19:42   

u mnie w szkole podlano kwiatka wodorotlenkiem sodu po czym kwiatek znikl po jakims czase (wyrzucili bo straszył)

Kamilek54 
Nowy użytkownik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2009-05-18, 15:09   

Mój kolega obsmarował innego mokrą szczotą z kibla

Camilo 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-06-21, 19:31   

To ja z moimi kolegami na przerwie podpaliśmy sobie rękawy od bluz zabawa była super dopóki koleżanka nasz sprzedała pani od historii ale i tak było cool :mrgreen:

Przemek571 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-07-14, 15:09   

My na lekcji bawimy się samolotami z papieru (mojej roboty innym razem napiszę jak to się robi) jeden przeleciał jakieś 5cm nad głową nauczycielki. A ta nic nie zauważyła (odeszła już na emeryturę) szkoda...
Moja najśmieszniejsza uwaga:
"Uczeń proponował mi abym otworzyła składzik z pracami klasowymi kluczami od pani Lucynki" Wilkie przewinienie...
Mój kumpel rzucił smietnik pełen szklanych butelek na samochód (pognieciona maska i całkiem zniszczona szyba przebnia) nauczycielki od angielskiego wszystko nagrały kamery i trochę mu się dostało... (Nauczycielka już u nas nie uczy)
Mój kolega, który jest tak głupi że nie da się tego wyrazić poszedł na wycieczce o23.30 do pokoju dziewczyn i był tam trochę przydługo...
Na drugi dzień okazało się iż nakryła ich nauczycielka i spał u niej...

wojtek882 
Nowy użytkownik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2009-12-24, 09:35   

A u nas na przerwach są Achtungi :mrgreen:
Raz pani od fizyki dostała samolotem papierowim w głowe 8-)

SAS 
Szkodnik

Wysłany: 2010-01-22, 16:31   

U nas na chemii gościu powiedział do nauczycielki
"morda psie", "zamknij ryj ty k**wo"
albo do wychowawcy że jest szurnięty

Po tych incydentach siedzieli dwie lekcje u dyrektora

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2010-01-23, 11:30   

Camilo napisał/a:
To ja z moimi kolegami na przerwie podpaliśmy sobie rękawy od bluz zabawa była super dopóki koleżanka nasz sprzedała pani od historii ale i tak było cool

Czy tylko ja odnosze dziwne wrażenie, że czym młodszy rocznik tym głupszy? Wybacz, ale to jest poprostu idiotyzm. Myślisz, że jesteś fajny, bo tak zrobiłeś? Lecz się chłopie. Ogarnij sie.

Przemek571 napisał/a:
Mój kumpel rzucił smietnik pełen szklanych butelek na samochód (pognieciona maska i całkiem zniszczona szyba przebnia) nauczycielki od angielskiego wszystko nagrały kamery i trochę mu się dostało... (Nauczycielka już u nas nie uczy)

Idioci. To nie jest śmieszne, to jest żałosne. Niech ten kolega sobie pomyśli jakby się czuł gdybym ja to samo zrobił z jego autem.

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

Smok 
Młody Alchemik

Wysłany: 2010-01-23, 12:40   

Niestety to co się teraz robi w szkołach przekracza wszelkie normy jakie obowiązywały w normalnym społeczeństwie. A nazywa się to debilizm pod wtórną nazwą ADHD i tym podobne.

Efekt bezstresowego wychowania...

Różne głupoty się robiło ale szacunek do nauczycieli i rodziców był. Teraz to gówniarze chcą szacunku, pokazując jak to oni są ważni i jaka w nich drzemie siła. Sorry ale dla mnie tacy ludzie to margines (chciałem napisać "ścierwo") i za wybryki wobec nauczycieli powinni być wydalani ze szkoły z Wilczym Listem. Nie mówiąc już o tym co robią z rodzicami w domu... Po prostu nasze młode pokolenie schodzi na psy. Ciekawe co z nich wyrośnie, bo na pewno nie zasługujący na szacunek ludzie. A zresztą co ja się wysilam. Za kilkanaście lat, gdy będzie im doskwierać ich własna latorośl zdają sobie sprawę jakie debilne rzeczy robili. Oczywiście nie wszyscy...

maciekrz13 
Młody Alchemik

Wysłany: 2010-01-23, 17:46   

hmmm.... kiedyś do szkoły kolega przyniósł petardy :D (dość mali byliśmy...).
Wzięliśmy wysypaliśmy proch na parapet za oknem w toalecie i podpaliliśmy a w tym czasie pani woźna weszła a ja miałem papier w ręce i zsypałem go na dół. Nie zorientował by się nikt jak by nie została kropka (śr. okolo 2cm) spalonej farby na parapecie xD i powiedzieliśmy ze to była tylko zapałka :D ( to było głupie xd ale no cóż głupoty młodości :P )

Kamilpl 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-01-23, 18:59   

Pod koniec wycieczki nasze samolociki z balsy podpalalismy i puszczalismy przez okno,niestety opiekun to zobaczyl i nie bylo fajnie...
Co tu jeszcze robilismy hmmmm zabawy z saletra na lawkach szkolnych,Offa do toalety i podpalalismy.Raz piccolaki obkleilismy tasma zeby nie gasly i do toalety :-D
Teraz gorsi sa w szkolach niz kiedys...
pozdro

Smok 
Młody Alchemik

Wysłany: 2010-01-23, 19:08   

Takie rzeczy jak podpalanie czegoś i inne psikusy (czasem niebezpieczne) robiliśmy kilkanaście lat temu także. Ale nie było sytuacji gdy niszczyliśmy komuś samochody czy do nauczycieli się pyskowało. Nauczyciel miał autorytet jako osoba o wiele mądrzejsza od nas gówniarzy i był szanowany. Tak jak człowiek a nie tak jak teraz gdy nauczycielki nazywa się szmatami.

PS: chemii i biologii uczyła mnie prawie 80 letnia nauczycielka (z niesamowitym ogromem wiedzy) - to tak jakby obrażać własną babcię

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2010-01-24, 11:46   

Smok napisał/a:
Niestety to co się teraz robi w szkołach przekracza wszelkie normy jakie obowiązywały w normalnym społeczeństwie. A nazywa się to debilizm pod wtórną nazwą ADHD i tym podobne.

Efekt bezstresowego wychowania...

Różne głupoty się robiło ale szacunek do nauczycieli i rodziców był. Teraz to gówniarze chcą szacunku, pokazując jak to oni są ważni i jaka w nich drzemie siła. Sorry ale dla mnie tacy ludzie to margines (chciałem napisać "ścierwo") i za wybryki wobec nauczycieli powinni być wydalani ze szkoły z Wilczym Listem. Nie mówiąc już o tym co robią z rodzicami w domu... Po prostu nasze młode pokolenie schodzi na psy.

Brawo! Jeden mądry się znalazł.
Moim zdaniem to pokolenie z roku na rok jest coraz głupsze. Rodzice nie umieją wychować swojego dziecka, a potem się dziwią co ich dziecko robi w szkole.
U mnie w szkole, oczywiście jest paru nauczycieli których się nie da lubić (jest ich wg mnie trzech). U mnie w gimnazjum są oczywiście debile którzy są za głupi, żeby zrozumieć, że to co robią jest debilizmem i tak nie poderwą dziewczyny. Ale jest to właśnie tak jak napisał Smok, totalny margines, pokolenie JP.

Z większych przypałów u mnie w szkole... Hm...
Znaleźli się debile którzy popisali cały męski kibel na parterze hasłami typu: "Ch*j ci w dupe, CHWDP, Je**ć wisłe" itd... to zamknęli kibel.
Na dyskotece, rok temu pojawił się alkohol (królowały piwa) mimo iż dyskoteka była w szkole i byli na niej nauczyciele. Często kwiatki wylatują przez okna, ostatnio na lekcji religi w mojej klasie na sprawdzianie kumpel wywalił przez okno (2 piętro) plecak innemu koledze... Było dużo różnych akcji, o których jak sobie przypomne to na pewno powiem.

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

maciekrz13 
Młody Alchemik

Wysłany: 2010-01-24, 16:10   

macie racje niestety... u mnie w szkole zawsze my jak byliśmy mali to do gimnazjalistów był szacunek wielki... a teraz jak ja patrzę na te małe dzieci to aż strach Oo... takie małe dzieci z nawet 1-wszej klasy a tak pyskują i tak klną że to się w pale nie mieści... nic tylko ich przetrzepać jak rodzice nie umieją dobrze ich wychować :/

Odpowiedz do tematu