P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Inne » Przypały na lekcji xD

Przypały na lekcji xD
Autor Wiadomość
Zumo
Administrator

Wysłany: 2010-01-24, 21:53   

Niestety dzisiejsza szkoła to coś strasznego. Dominuje palenie papierosów ( i nie tylko ), picie alkoholu. Sam byłem świadkiem jak pewna osoba wyzywała swoją matkę "spierd***j kur*o" i tym podobne. Dominują texty "chodź na szluga", "masz papierosa?". "Zaszpanować" można opowiadając, że "jarało się marychę". No cóż mam nadzieję że to się poprawi oby szybko...

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Smok 
Młody Alchemik

Wysłany: 2010-01-24, 22:28   

Nie poprawi się...bo mój synuś/córunia są przecież grzeczni....

maciekrz13 
Młody Alchemik

Wysłany: 2010-01-24, 23:56   

nie zawsze tak mówią... u mnie na podwórku jest taka patologia ze coś strasznego! co wieczór (nie w zimie) siedzą na dworze i przez cały czas chleją O.O i jakieś wrzaski od czasu do czasu... tu ktoś kogoś sztachetą jakąś walnie itp. no niestety :/ Nie wiadomo do czego to zmierza i do jakiego stopnia się takie coś rozwinie :(

SereQ Monte 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2010-01-29, 13:49   

A oto fragment rozmowy jednego ucznia z nauczycielem:

N: PRZESTAŃ GADAĆ
U: nie
N: Bo dostaniesz uwagę
U: I co z tego
N: Niezdasz do następnej klasy, wszyscy będą się z ciebie śmiać i zmarnujesz sobie życie... zrozumiałeś synku?
U: Tak...... Tato

(początek rozmowy był troche inny ale już nie pamiętam jaki dokładnie. liczy się zakończenie)

O.o przypomniało mi się. Ten sam nauczyciel co w powyższym dialogu kiedyś wszedł do klasy i glebe zaliczył (bo jak sie wchodzi do klasy to mamy próg taki z parkietu). Gość uczy fizyki a w wakacje popyla kombajnem po polu i wywala gnój :D Wygląda zdecydowanie "inaczej" niż inni nauczyciele. Jeden z moich kolegów powiedział, że jego postanowienie noworoczne to spodnie 1cm do góry (bo pod cyckami nosi portki ;D)

Lynette 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-02-25, 21:37   

Niszczenie kamery? Zmiażdżenie maski auta? Rzucanie mlekiem? To się w głowie nie mieści... Ja rozumiem drobne żarty, sama takie robiłam, ale kolegom, nie nauczycielom, bo oni powinni być autorytetem a nie pośmiewiskiem...

Kolega z klasy postanowił wejść na ławkę i zerwać pozostałości po karnawale, a że ławka już trochę zepsuta była, a kolega ciężki... Przemek upada wraz z ławką, nic mu nie jest, wchodzi nauczycielka do klasy i prosi o zniesienie ławki oraz jej dwóch złamanych nóżek na dół do woźnego. Mi przypadło niesienie tych nóżek, schodzę po schodach i niefortunnie je upuściłam... Huku było sporo, nauczyciele powychodzili z klas. Na szczęście nikomu nic się nie stało. I tak, tak, ku zdziwieniu innych, to jest mój NAJWIĘKSZY przypał...

Agimil 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-03-06, 13:50   

Ja zheckowałem kompa w sali informatycznej, z chłopakami z mojej klasy zatkaliśmy dziurę na klucz w dżwiach do szkoły papierem i mieliśmy 2 dni wolnego, wsypaliśmy żelatyne do kibla następnego dnia była galaretka. Wszyscy srali, szczali i spłukiwali na okrągło tak, że po przerwie była cała łazienka w kale i moczu.

Xaxley 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2010-03-08, 21:09   

Agimil napisał/a:
Ja zheckowałem kompa w sali informatycznej, z chłopakami z mojej klasy zatkaliśmy dziurę na klucz w dżwiach do szkoły papierem i mieliśmy 2 dni wolnego, wsypaliśmy żelatyne do kibla następnego dnia była galaretka. Wszyscy srali, szczali i spłukiwali na okrągło tak, że po przerwie była cała łazienka w kale i moczu.

Gratuluje ortografii, radziłbym zaprzyjaźnić się z słownikiem ortograficznym.
Aha i jeszcze troche kultury osobistej, by się przydało.

u nas ostatnio bez większych odpałów.
Przypomniałem sobie, jak rok temu 2 kolesi z ówczesnej 2 klasy gimnazjum bili się w holu głównym na oczach nauczycielki. Nauczycielka udawała, że nie widzi, bo to niemożliwe aby niezauważyła, wokół tych chłopaków zebrała się spora grupa idiotów którzy patrzyli i dopingowali. Skończyło się na wizycie u dyrektora, zakrwawionej koszulce i podbitym oku.

PFK KOMPANY!
Moralny autorytet? – Mag Magik I

Rzuć okiem na moje portfolio: www.scripter.maxmodels.pl

Severin 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-03-18, 09:08   

U nas nawet kibli porządnych nie ma!!!!!! Jest 5 kabin. W jednej wyrwali klamkę a drugą trudno się otwiera. Ja osobiście(jak i wszyscy chłopacy z naszej szkoły) wolę sikać do koryta w tym kibelku bo w kabinie brzydzę się sikać(a co dopiero ta druga potrzeba xD ). Raz u nas w kiblu zdjęli klosz od lampy, nasikali i ęęę, i włożyli spowrotem. Zrobili zwarcie i przez cały dzień prądu nie było w szkole. Albo podam wam przykład naszego "kultularnego" woźnego. Mój kolega wrzucił śnieg do kibla kiedy woźny go malował. Nagle woźny:
-Ty przychu***!!!!!!!
Idzie z nim do sekretariatu, wchodzi i do babki w sekretariacie:
-Gdzie jest kur*** Dyrektor?!
Normalnie kultura obowiązuje.
Patrz na mój Avek przez 30 sek. potem spórz na ściane, pomrugaj trochę i co widzisz??

Jasiex 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-04-10, 16:24   

Ja jak było Prima Aprilis to na żarty mleko wylałem( a to była biała kartka wycięta w różne sposoby) i położyłem koło tego kartonik mleczka ale był ubaw :)

Derleii360 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-06-13, 13:42   

Chodze do klasy piłkarskiej(więc same chlopaki) u nas na lekcji było np:
wyrzucanie doniczek z kwiatami przez okno , jeden mój kolega spuścił powietrze z opony nauczycielce od fizy, rzucanie krzeslami ( nie raz dostalem po głowie) plucie z okien na auta,jeden uczen ukradl nauczycielce portfel(potem oddal) i rozne inne ktorych nie pamietam
niestety tak bedzie dalej...

chomikon1 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-10-20, 15:39   

Dzisiaj na wf jeden chłopak powiedział do kumpla ,że musi zapier.....
do biblioteki przy nauczycielce.

ps. ludzie opanujcie się pól z tych wypowiedzi to fikcja.
Tylko pół?

MrDzokerKuba 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2014-02-26, 10:10   

U nas to pisuar zatkali szarfami na wuef :p wrzucili kolege do smietnika popryskali kolą cały sufit w szatni że już 2 lata są te plamy oblewalismy się szamponem po ścianach po głowach xd rozwalilismy zamek w drzwiach i jedna lekcja z głowy xd podpalilismy samolocik i rzucilismy przez korytarz

Odpowiedz do tematu