P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Inne » Przypały na lekcji xD

Przypały na lekcji xD
Autor Wiadomość
jarek_psk
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-05-14, 17:25   Przypały na lekcji xD

Piszcie tutaj o swojich przeżyciach w szkole,na lekcji,na korytarzach i w kibelkach.Może zrobiliście jakiś dowcip np. jakimś przyrządem czy czymś podobnym. xD Piszcie też o waszych mądrych kolegach i ich wyskokach-waszych też . :mrgreen:

Google 

Ostrzeżeń:
 2/3/3
Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Cisiek5000 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-05-14, 17:59   

My w toalecie dla nauczycieli (nie była zamknięta) posmarowaliśmy deskę mydłem w płynie. :-D
Innego razu na przerwie ktoś wyją klamkę z drzwi. Nie wiem jak on to zrobił. Ale miał przypał. Nie mogli jej spowrotem włożyć.

DESTROYER111 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-05-14, 19:06   

oblepiłem kolegę taśmą klejącą, dostałem kiedyś 1 z BHP za to że jak modela na technice sklejaliśmy to wikol na ławkę wylałem.
Mój kolega miał taką uwagę wżuca kolege do śmietnika.

bogusław 
Mędrzec

Wysłany: 2008-05-15, 14:40   

E tam, u nas w klasie petardy w klozecie spłukiwaliśmy (oczywiście korsarzyki). Podlewaliśmy kwiatki gorącą wodą, a w zeszłym roku na fizyce z trzeciego piętra na taki mały daszek i drzewo zleciało 7 kwiatków doniczkowych i większość naszych przyborów szkolnych (to było już pod koniec roku). A byli też w szkole tacy co włazili na kabinę w ubikacji i sikali na sufit. Do nas jeszcze wam brakuje trochę.

Wocz 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-05-15, 14:57   

u mnie w szkole też się korsarzykami bawili , jak jest spłuczka w toalecie to do niej sikali , i normalna woda spływała i zostawały siki , a jak ktoś spuścił wodę to żółta woda płynęła :P , albo koledze nasypałem kwasu cytrynowego mnóstwo do herbaty :D .

Zaakceptuj to, że nie każdy będzie dla Ciebie miły i troskliwy...

kamilo273 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-05-15, 15:02   

Było już dużo takich tematów...

U mnie w szkole zawsze jak przychodzi sekretarka to taki jeden kolega się z niej zbija, np. jaka pani dzisiaj ładna, o pani ma nową bluzkę itp.
Albo dzisiaj na w-f mieliśmy rozgrzewkę na dworze, po rozgrzewce jeden mój kolega odpoczywał sobie kucając, drugi podszedł do niego i powiedział "kucasz jak żaba" ten co kucał krzyknął: "spier***** i nie pluj się!!!" a pan od w-f stał 2 metry dalej i ten co się wydarł miał niezły przypał...

Jak już powiedziałem na początku było bardzo wiele takich tematów...

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-17, 20:56   

ja miałem uwagę"oblewa kolegę słodką cieczą"(chodziło o to, że oblałem go oranżadą). Albo zrobiłem sztuczną krew i rozlałem ją w kiblu. Po dwóch godzinach wracam, a tu tłumek pierwszoklasistów się sprzecza czy to krew czy nie.
No i raz, jak moja dyrektorka startowała do rządu to na ulotce dorysowałem wąsy i gały korektorem i za to u niej wylądowałem :-D

Mateusz1818 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-18, 18:27   

No to u nas na fizyce dziewczyny robią pralkę "mmmmmm", jak pani coś pisze. Odwraca się i pyta się: "co wy robicie", a cała klasa to nie my to pralka. W męskiej toalecie podpalili benzyne w sedesie. Z trzeiego piętra chłopaki spuszczają prezerwatywy wypełnione wodą. Kwiatki czesto fruwają przez okna.

szymi 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-05-18, 20:17   

U nas tylko pare razy na boisku w koszu na śmieci rozpalaliśmy ognisko z zeszytów. Raz czy dwa ktoś uruchomił gaśnicę proszkową. Często urywają krany w łazienkach.

Margok 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-05-19, 20:18   

A ja z kolegą wyrzuciliśmy 200 ołówków z Ikei przez okno wspomniana uwaga przez Destoyera to ja zrobiłem że wrzuciłem gościa do kosza założyłem koledze majtki na głowe kiedyś kolega zamkął nauczycielke w klasie.Ostatnio z Destoyerem wlaliśmy do pojemnika na mydło dziwną substancje która piekła w ręce.Ostatnio nadmuchali prezerwatywe i rzucali z piętra w dół i nauczyciel przebił urywają u nas krany.W podstawówce biegaliśmy po szatni i nas nauczyciele łapali a my do szafek się kryliśmy i na początku tylko ja z kumplem a potem jak się dowiedzieli to 30 osób goniło.Było dużo akcji których nie jestem sobie w stanie przypomnieć

mikolajq 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-05-27, 15:33   

U nas często w męskiej w kiblach jest nawrzucane pełno rolek papieru toaletowego, ale jak dyrektorka sie o tym dowiedziała to przestała dawać papier a czasami łazienkę zamyka no i trzeba chodzić w krzaki :-/

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-27, 16:17   

:lol:

U nas 3/10 kabin jest zamkniętych( kumple wchodzili, zamykali zamek i wychodzili górą), 5 kibli jest rozwalonych, jeden w ogóle został cały wyrwany :-P , a jeden jest obkichany. Za to kilka kranów jest urwanych i kilka pisuarów przecieka.
A ostatnio to kosz wrzucili do sklepu :mrgreen: .

Umrzyj 
Domowy Naukowiec

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-05-27, 16:38   

Szalone.

wocz, już wystarczy 1 łyżka aby herbata stała się prawie cała żółta. Więc raczej szybko by to zauważył :P .

Ja wszystko w innym temacie dałem. Ale ostatnio było coś takiego. Gramy w ping-ponga. Gram z kolegą. I gdzieś tak 1-0, 1-1, 2-1, 2-2 itd. do 13-12, 14-12. Ja już myślałem że kolega kompletnie zdziczał. Wskoczył na stół. Wyrwał siatkę. Poskakał po stole. Zeskoczył. A po tym jak nauczyciel to zauważył pier.... paletką o stół tak mocno że część odłamana poleciała w kawałkach pod sufit. Nie obyło się też bez uszkodzenia stołu.

Dobre też było jak robiłem takie malutkie kulki z papieru. A że z przodu była umywalka to sobie do niej rzucałem. I tak poszła 1 kartka, 2, 3. Kolega podchodzi umyć ręce, odkręca kran i zakręca. To ja myślę co mu jest. Patrzę, a tam po połowy umywalka w papierkach. Były tak małe że przez sitko do rury wleciało i zapchało całe urządzenie sanitarne xD .
Od wtedy wiem że wszyscy w mojej klasie to kable. Pod koniec lekcji wrzeszczą "aaa, (moje imię) zapchałeś kibeeel. Hahhaha będziesz musiał to odetkać". Na szczęście nie musiałem :-?

KMnO4 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-05-27, 18:19   

Znam szkołę, w której mój kolega ze znajomymi z klasy rozpalili ognisko w klasie i gasili je potem bluzami. U nas zazwyczaj gra się w palanta w sali od fizyki piłeczką od pingponga i długa drewnianą linijką. Dosypywanie środków przeczyszczających do kawy nauczycieli to już tradycja ...;] Ostatnio chyba ktoś palił zeszyt na lekcji a nauczyciel dopiero pod koniec coś poczuł i się pyta co się pali hehe.

Ale najlepsza akcja była jak jakiś koleś z mojej szkoły znalazł na poligonie jakiś niewypał i przyniósł go do szkoły, wszystkich wtedy ewakuowano. xD
I just don't give a fuuuuuck!!!!

Petrov 
Brainiac

Wysłany: 2008-05-27, 21:21   

xD . Chciałbym mieć taką klasę! Aha, robimy sobie jaja na muzycę i podczas śpiewania tańczymy lub fałszujemy. A najlepszy z naszej klasy jest chłopak o przezwisku Gilek. Jakbyście go słyszeli. xD

Odpowiedz do tematu