P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Inne » zabawa na lekcji

zabawa na lekcji
Autor Wiadomość
adiblol
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-09-21, 20:27   

Co do kul ze srajtaśmy to moi koledzy robili to w podstawówce. Moim zdaniem głupota :evil:

Ja na lekcji (zwłaszcza na historii) z kolegą czytałem arty na Nonsensopedii za pomocą Opery Mini na komórce (szczególnie "Twoja stara").

A w podstawówce robiłem na lekcjach projekty różnych urządzeń militarnych i cywilnych oraz bawiłem się korektorem (np. korektorowałem ławkę). U nas były tak ławki pomazane że nikt się nie czepiał.

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

peace 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-09-22, 17:14   

:arrow: U mnie w szkole są fajne lekcje muzyki - babka wyciąga stare płyty i mamy wybrać jedną, beka wtedy jest bo cały czas tańczymy, oczywiście klasowe lalki Barbie mówią, że ta muzyka to obciach i potem to rozgadują po całej szkole ale mamy to gdzieś.
:arrow: Na matmie rzucamy się kawałkami kaktusów i ciągle gadamy.
:arrow: Pod oknami od angielskiego zawsze zbierają się żule i coś gadają a raz nauczyciel wyszedł, otworzył okno i zaprosił ich do środka, w całej szkole śmierdziało alkoholem i dostaliśmy klasowa uwagę.
:arrow: Przerwy mamy nudne. Jakieś pomysły?

http://rellorcoaster.deviantart.com/ ^^

adiblol 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-09-22, 19:34   

Jak masz nudne przerwy to zainstaluj sobie na komórce Operę Mini i przeglądaj net. (serio)

A z bardziej towarzyskich to można w różny sposób wkurzać nauczycieli albo np. jak 2 osoby siedzą pod ścianą i gadają między sobą nie widząc co się wokół nich dzieje to rzucić w jedną z nich kulką z folii aluminiowej... bardzo dobra celność.

peace 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-09-23, 16:09   

u nas nie da sie wkurzac nauczycieli sa zbyt fajni . dziwne co nie ?
a tak na serio to to wolalabym cos bardziej rozrywkowego oprucze przegladania neta :lol:

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-09-23, 17:05   

Może powtarzanie materiału na kolejną lekcję świetna zabawa, a do tego bardzo pożyteczna.

peace 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-09-23, 17:23   

ja raczej umiem wszystko przed lekcja . dzieki ale nie jest to zbyt rozrywkowe rozwiazanie . ;-)

andre1994 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-03-07, 22:17   

Śmiem twierdzić że Umrzyj ściemnia... Bardzo ściemnia... Taki Andersen... A propo zabaw na lekcji( i przed lekcją)... Ja osobiście uratowałem z opresji całą klasę, recytacja wiersza A.Mickiewicza ,, Oda do młodości"... Włożyłem 2 szpilki w zamek od klasy. Nasz słynny pan konserwator, Luigi męczył się z ich wyciągnięciem 20min co uniemożliwiło recytację... Cóż po 2 dniach i tak musieliśmy wyrecytować odę, ale te 2 dni bardzo pomogły zapominalskim

adiblol 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-03-31, 16:38   

Nauczyłem się grać w kropki. Tak dobrze, że chociaż zacząłem w marcu 09 to jestem lepszy od tych, co zaczęli we wrześniu 08. Tylko 2 osoby z klasy są ode mnie lepsze. Zasady macie tu: http://www.kropki.legion.pl/ . Moim zdaniem ciekawsze od szachów nawet...

Kenobi 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-03-31, 20:36   

My robimy rozróbę jak jest okazja albo rozmawiamy.
Kiedyś robiliśmy rurki i strzelaliśmy z nich.
Albo rzucaliśmy na lekcji samoloty.Albo na klasę albo przez okno.

Piszę poprawnie po polsku

Kenobi :]
You are hacked.

Foxik20 
Szkodnik

Wysłany: 2009-03-31, 20:54   

Siem,
u nas najlepsze na nauczycieli są rurki z których się strzela papierkami. Ja ćwiczę ta "dyscyplinę" od 5 lat (tj od 5 klasy podst.) i mam już taką wprawę, że w odległości 5 metrów, mogę centralnie uderzyć w dolną część pleców nauczycielki.
Kolejną baaardzo zabawną rzeczą są "zajączki". Działają oczywiście tylko w słoneczne dni, ale jeśli już ma się zegarek z płaskim szkiełkiem, albo chociażby nowe nożyczki, to już możemy zabierać się za rozbawiania klasy. Cała zabawa polegała na tym, że "umieszczaliśmy" zajączka na środku czoła nauczyciela/ki, a cała klasa się zbijała na całego. Cały hak tkwił w tym, aby nie świecić po oczach ;-)
O super-glue już nie wspomnę...
Ach, gimnazjum, to były czasy :D

ExPloSivE 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-03, 09:48   

My to zawsze robiliśmy pastę Petera Longana i tylko klamka od pokoju nauczycielskiego :mrgreen:

andre1994 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-03, 19:22   

ExPloSivE napisał/a:
My to zawsze robiliśmy pastę Petera Longana i tylko klamka od pokoju nauczycielskiego :mrgreen:
Wy? Jakoś nie chce mi się wierzyć że ktoś specjalnie zamówił odczynniki żeby zrobić pastę, po drugie nie znam nikogo tak odważnego żeby posmarować nią klamkę od p.n, w najlepszym wypadku wyleciałbyś ze szkoły

zumun 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-03, 20:05   

U nas to czasami z panią od przyrody można porozmawiać :)
A jak na informatyce ktoś piśnie, niech modli się o dobry szpital...

.^Brainiac^. 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2009-04-05, 21:30   

Już chyba wszystkie możliwe zabawy wymieniliście :mrgreen: Ja na lekcji strzelam do innych z kulek przez rurki wszelakiego rodzaju. I w 5 klasie wpadłem na genialny plan: na krześle napisałem wielkimi literami "Jeśli ci się nudzi postaw kropkę". Kilka na początek postawiłem, a teraz (tzn. w 6 klasie) jest tak pokropkowane że nie mam już gdzie swoich następnych kropek rysować.
adiblol, gra w kropki wymiata :lol: Jak kolegę nauczyłem i z nim zagrałem, to on nawet jednego domku nie postawił. Co do opery mini, tez fajny pomysł, tylko że za neta trzeba płacić. Ale jak już ktoś chce na nonsensopedie wchodzić, to bardzo polecam artykuł o metalach :-P

1+2=... Nadal nie wiem o co w tym chodzi ;-)

adiblol 
Młody Alchemik

Wysłany: 2009-04-06, 14:59   

Jak masz Plusa to *110# -> pakiety -> internet 20MB
Płacisz jednorazowo 5zł a net masz baaardzo tanio (chyba 5zł za 20MB). Pakiet ważny 1 miesiąc.

Na plastyce jest taka facetka, że jeśli jest teoria (tzn. dyktuje jakieś pierdoły) to 2-3 osoby w klasie piszą, reszta gra w kropki, słucha muzyki, czyta CD-ACTION, strzela z papierków, [wstaw co ci przyjdzie do głowy] itp.

Na geografii i polskim też można najczęściej robić co się chce.

A na historii facet jest wymagający itp. itd. ale jak pyta jedną osobę albo rozmawia z nią (np. o zaliczeniach czy coś) i siedzi przy biurku to możesz sobie chodzić po klasie i nie zauważy :lol:

Odpowiedz do tematu