P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Inne » zabawa na lekcji

zabawa na lekcji
Autor Wiadomość
andre1994
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-07, 12:24   

Co do kosztów połączenia gprs to:
W heyah jest ta nowa taryfa ,,przebieraj, wybieraj" w której koszt transferu 100k to 2gr
łatwo można obliczyć że za 20mb zapłacimy ok 4 zł, i bez ograniczeń czasowych :D

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Wnuczuś 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-19, 20:10   

na lekcji mozna grac w kolko i krzyzyk lub inne gry tego typu, mozna grac na telefonie najlepiej w gry na bluetooth z kolegami, mozna tez sluchac muzyki, malowac, spac, porozmawiac z sasiadem, uczyc sie na inny przedmiot, zdaza sie tez ze naprawiamy komputer kolezance lub koledze (niektorzy nauczyciele sie nie orientuja ze na stoliku lezy laptop)

chomikon1 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-11-20, 09:02   

ja na polskim zgłaszam sie z jakąś ciekawostką i tak zaczyna się dyskusja , na przyrodzie słucham i się zgłaszam przez całą lekcje i zarabiam ++++ :mrgreen:

Lukas0707 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-11-29, 06:27   

U mnie na Niemcu mamy w grupie 3 osobniki, które nie wykazują tego, że mają mózg. Ciągle pierdzieli na lekcji więc nauczyciel zaczął na nich mówić pierd.... . Czy to pomogło? Nie, bo oni wstydu nie mają. Oni byli rozbawieni, podnieceni i śmiali się, więc myślę to najlepszy sposób na spędzenie lekcji.

Severin 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-03-18, 09:16   

U mnie ostatnio Ja i moi trzej koledzy wzięliśmy śnieg na lekcje(ale nauczyciel nie widział). Nauczyciel coś szukał w szufladzie od biurka(była to technika). Nauczyciel narysował nam taką jakby tarczę czyli kółko w kółku my robimy kulki ze śniegu i naparzaliśmy w tablicę. A kiedy nauczyciel się odwrócił ktoś bezwstydu puścił bąka(Ja mieszkam na wsi ale jestem cywilizowany a on taki typowy wieśniak) i powiedział:
-Po co trzymać bąka w dupie? Niech se lata po chałupie.
I takie tam różne

Agimil 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-06-19, 18:51   

Jest końcówka roku szkolnego, więc nauczyciele są bardziej podatni na zboczenia z tematu. na ostatniej lekcji pani nam tłumaczyła jak się pędzi bimber. :)

przemon007 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2010-06-22, 18:55   

Haha... bimber... bardzo ciekawa sprawa... lepsze niż zestaw małego chemika:D... Ale tak swoją drogą to niezły interes może z tego być...
A tak wracając do tematu, to jak nie macie co robić na przerwie to pograjcie sobie w karty... Potrzebne wam będą: kilku graczy, karty, stolik(ewentualnie parapet lub po prostu jakiś kawałek czegoś na czym można położyć karty:P)... Osobiście polecam grę w PANa, pokera, kuku, makao...
A zajęcia na lekcji, hmmm, myślę że jeśli posiadacie podręcznik z obrazkami to paru osobom przydałyby się wąsy, okulary, blizny, podbite oczy i inne bajery :mrgreen: :D

Odpowiedz do tematu