P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Inne » Inne » zabawa na lekcji

zabawa na lekcji
Autor Wiadomość
basket522
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-03-12, 07:23   zabawa na lekcji

piszcie tutaj co mozna robić gdy się nudzę na lekcji (bez odpowiedzi "słuchaj nauczyciela") z góry thx

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Radzio1994 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-03-12, 10:52   

Jak się nudzisz to pogadaj albo coś porysuj. Ja tam słucham nauczyciela

jurczyk7 
Mod-Edytor

Wysłany: 2008-03-12, 10:54   

Różnego rodzaju splujki i jako amunicja najlepiej z chrupków kukurydzianych kulki lepione. Były kiedyś takie naklejki piłkarzy co się wklejało do albumu to się właśnie wycinało poszczególne części piłkarzy i przyklejało do innych, Naprawdę bardzo fajne karykatury wychodziły, a najlepsze wklejano do innych zeszytów i zbierało się rodzinę pani nauczycielki :P

jacek333222 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-03-12, 15:39   

Dziewczyny w naszej klasie coś rysują i piszą karteczki. Chłopacy bawią się telefonami, gadają i się śmieją. Ja słucham (czasem coś ciekawego)

Szprotuś 
Łowca Tajemnic

Wysłany: 2008-03-12, 15:52   

Zazwyczaj po prostu odpoczywać. Myśleć o wszystkim, a nie o lekcji. Jednak najlepszym sposobem na nudę na lekcjach jest zmuszenie nauczyciela do rozmowy. Na większości lekcji u nas rozmawiamy z nauczycielami i jesteśmy uważani za najbardziej sympatyczną klasę w szkole, mimo tego, że najlepsi to nie jesteśmy. Pozdrawiam.

Biologia, fizyka, chemia - jeśli tylko będę w stanie pomóc.

szymi 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-03-12, 16:19   

U mnie wciąganie w rozmowę tylko na polaku i reli działa. A na matmie (nuuuda... cały materiał to jakaś kpina) gram na komie. Może w innych szkołach to nie przejdzie ale u nas nie ma dużych restrykcji komórkowych. Robienie "animacji" na rogach kartek zeszytu czy książki też dobre (takie poklatkowe, chyba wiecie o co chodzi)

jacek333222 
Młody Alchemik

Ostrzeżeń:
 1/3/3
Wysłany: 2008-03-12, 16:48   

U nas tylko na muzyce da się wciągnąć nauczyciela w rozmowe. On lubi sobie pogadac o swoich przerzyciach :) A potem patrzy na zegarek i się drze sam na siebie że nie zdążymy z tematem 8-)

basket522 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-03-12, 19:35   

to tak jak u mie najpierw jakaś głupia gatka o byle czym a pote trzeba zostawać na przerwach

maniok 
Domowy Naukowiec

Wysłany: 2008-03-12, 19:45   

Ja to lubię wywołać konwersację bądź też dyskusję na polskim... Przynajmniej nie muszę nic notować :mrgreen:

A na następnej lekcji pyta ale tylko tych co mają papcie i dwójki a ja mam czwórkę jak na razie to nie mam się co martwić

U nas na lekcjach nie ma czegoś takiego jak zabawa na komórce... wystarczy że nauczyciel zobaczy i koma do dyrka idzie a żeby odebrać to już rodzice muszą przyjść

Na ścisłych jest o czym słuchać a na humanistycznych ciekawsze jest np. starcie gumki i ucieranie tego dokładnie linijką... wtedy trzeba ołówkiem pokolorować ławkę i tymi startymi kawałkami zetrzeć ołówek to to się robi szare i ma konsystencję plasteliny... nawet duże kulki można tym sposobem z gumki zrobić :mrgreen:
http://www.brainiac.pl/to...t2926.htm#26811
Wejdźcie tam i pomóżcie "nam"

mikolajq 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-03-14, 20:41   

U mnie tak samo z nauczycielem można pogadać od polskiego no i może trochę z przyrody, natomiast z matmy wolimy nawet nie szeptać żeby nauczycielka i zarazem dyrektorka nie skopała plecaka a to już się kiedyś zdarzyło. ;-)

brudbrud2 
Nowy użytkownik

Ostrzeżeń:
 3/3/3
Wysłany: 2008-03-14, 23:15   

Ja najczęściej słucham muzyki chociaż zdarzało mi się plecak przywiązać jakiejś dziewczynie do ławki :-D :-P

maciekChemiczek 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-03-24, 20:37   

W mojej klasie chłopacy robią małe kuleczki z papieru i strzelają nimi z rurki od długopisów.
Mam też kumpla co na technikę kupuje 10 lodów i je pożera.
Ja to najczęściej uważam na lekcjach a zwłaszcza ścisłych (głównie chemia i fizyka są fajne bo robimy dużo doświadczeń i cały czas się zgłaszam jako jedyny bo reszta się boi pani albo ich nudzą te lekcje) a na matmie to często ucinamy z nauczycielką pogawętkę :lol:

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-04-01, 22:20   

My najczęściej w szkole malujemy mundurki na różne kolory żeby nie były takie żałobne.

lukasky6 
Młody Alchemik

Wysłany: 2008-04-02, 08:48   

Ja na humanistycznych jeszcze jakoś słucham. Ale na ścisłych (nie chce się chwalić ale mam cały materiał do gimnazjum z chemii matmy i fizy obcykany) Po prostu się nudzę i wymyślam doswiadczenia, które później przeprowadzaz w domu. I gadam z kolegą.

Chemia: Na coś trzeba umrzeć......................

OXyGeN 
Nowy użytkownik

Wysłany: 2008-04-08, 08:27   

My w szkole robimy różne rzeczy xD

Np.Robimy komuś manto lub Shuwar'a w kiblu :-) ,zaczepiamy dziewczyny :-P ,na lekcjach rzucamy samolociki,karteczki,co się da :lol: .A Wy :?:

Odpowiedz do tematu