P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Nauka i technika » Biologia » Ekologia i ochrona środowiska » Sztuki walki

Sztuki walki
Autor Wiadomość
Wocz
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-09-09, 14:52   

,,Taa, zajmuje to około 2 sekund, nieważne czy to nóż czy pistolet czy cokolwiek innego." zogdzę się z tym ale nie zawsze , bronią należy umieć się posługiwać , żeby nie dać sobie jej szybko odebrać.
PS. Sapper , to ty jakiś ochroniarz jesteś ? :P

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

sapper18 
Mod-Edytor

Wysłany: 2008-09-10, 00:29   

Cytat:
PS. Sapper , to ty jakiś ochroniarz jesteś ?

Nie potwierdzam ani nie zaprzeczam.
Mogę powiedzieć jedynie, że moderuję nie tylko to forum ale i w pewnym stopniu społeczeństwo...

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-09-10, 14:38   

Więc jesteś, ochroniarzem w jakimś biurowcu!! albo jesteś policjantem.

Wocz 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-09-10, 15:17   

Wydaje mi się że policjantem. Zgadłem ? Jeśli te informacje nie są ,, Top Secret " :P

Zaakceptuj to, że nie każdy będzie dla Ciebie miły i troskliwy...

szymi 
Mod-Spamkiller

Wysłany: 2008-09-10, 16:48   

Kurcze, no nie wiecie że on jest z CBŚ? I tutaj monitoruje forum czy terroryzmu nie szerzymy :P

A co do sztuk walki: ja kiedyś ćwiczyłem Teakwondoo ale przy żółtym pasie (drugim, a pierwszy <biały> się od razu dostaje:P) zrezygnowałem :P Słomiany zapał hehe. Ale wtedy chyba miałem z 8 lat.

sapper18 
Mod-Edytor

Wysłany: 2008-09-11, 00:30   

tenodhenka napisał/a:
Więc jesteś, ochroniarzem w jakimś biurowcu!!

Bez przesady, mam swoje lata ale emerytem jeszcze nie jestem :mrgreen:
wocz napisał/a:
Wydaje mi się że policjantem. Zgadłem ? Jeśli te informacje nie są ,, Top Secret "

W mundurze nie chodzę, mam garnitur :-D Tak, informacje na mój temat są tajne ale nie pracuję w budżetówce.
szymi napisał/a:
Kurcze, no nie wiecie że on jest z CBŚ

Właściwie to z ABC :lol:
Nie ma co zgadywać, robię to co robię, jest jak jest i adrenalina czasem też jest.

Tenodhenka 
Brainiac

Wysłany: 2008-09-11, 14:19   

Wnioskując jesteś osobą która pracuje w jakimś budynku, twierdzę tak ponieważ dojeżdżasz do pracy, gdybyś stał na skrzyżowaniu i machał lizakiem nie miał byś dokładnie określonej drogi z której byś wracał a wiem że pracujesz w miejscu oddalonym od punktu w którym mieszkasz o 16 km. Wiem, że zdarza się tobie zostawać w pracy kiedy już wszyscy wyjdą, do tego masz szaloną szefową, do tego do pracy używasz Krav Magi i w budynku, którym pracujesz masz WD-40. Więc wyciągnąłem wniosek, że jesteś ochroniarzem w biurze. Ale zdementowałeś tę teorię. Wiec wydaje mi się, że szkolisz niesforną młodzież, jak i dorosłych stojąc w barze i pilnujesz porządku, ale mówiąc, że jest to zawód tajny zbiłeś mnie z tropu, albo nie chcesz się przyznać :-P Ale nie wnikam skoro nie chcesz to jest twoje święte prawo i ja nie mam nic do tego, w sumie nie powinno mnie to obchodzić, więc to jest mój ostatni post o tobie, i twojej pracy.

Za dużo wiesz, a wiedzieć zbyt dużo jest niedobrze... ;-)

Elder Brain 
Brainiac

Wysłany: 2008-10-16, 18:03   

Dobra, mniej więcej wiem czym jest ta "Krev Maga" - do książek (bo takie o tym stylu widziałem), sięgnę dopiero gdy będę miał okazję.
Według mnie ważną postacią, a właściwie wzorem mistrza sztuk walki był Bruce Lee - tak jak pisałem wcześniej, z początku doskonalił prosty styl "Wing Chun", po pewnym czasie opracował własną technikę "Jeet Kune Do" (technikę przechytującej pięści), lecz po ciężkiej kontuzji wszystko przemyślał - i do końca twierdził że najlepszą techniką jest po prostu brak techniki (miał na myśli by z wszystkich możliwych źródeł wybierać najlepsze "fragmenty", a nie by walczyć byle jak).
Ćwiczył 3 godziny dziennie, i mimo młodego wieku pokonywał doświadczonych mistrzów, czytał również mnóstwo książek (głównie o filozofii i sztukach walki), a w swoich filmach przedstawiał swoje poglądy.

Odpowiedz do tematu