P o l e c a m y
Gakra.pl - chemia samochodowa, lakiery przemysłowe, chemia przemysłowa

Kominki, wkłady kominkowe, piece kominkowe

ZalogujUzytkownikHaslo
Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie    
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości

Brainiac.pl Strona Główna » Nauka i technika » Biologia » Zdrowie i styl życia » Uroda -Tylko dla dziewcząt!!!

Uroda -Tylko dla dziewcząt!!!
Autor Wiadomość
Lola
Nowy użytkownik

Wysłany: 2009-04-09, 11:11   Uroda -Tylko dla dziewcząt!!!

:-D Uroda jest ważna ,ale nie tak jak to co mamy w środku...(to jest wazniejsze -serce.)Ja mam wam do powiedzenia nieco o urodzie.

MAKIJAŻ:
1.Jak umalować się szybko, efektownie i bez wpadek.
Jasna kreska wewnątrz oka:
Zawsze odświeża spojrzenie. Polecam wszystkie odcienie szarości, błękitu i kremowej bieli (ten także do zmęczonych oczu).

2.Rama dla koloru
Nawet jeśli nakładam na powiekę pastelowy cień, przedtem obrysowuję ją ciemną kredką powyżej linii rzęs. Ta otoczka podbija kolor cienia.

3. Cienie nakładane palcami
Niedawno, po tym jak zgubiłam kolejną pacynkę do cieni, spróbowałam nałożyć je palcami, ale inaczej niż zwykle. Nie rozcierałam na powiece, tylko dociskałam opuszkiem miejsce przy miejscu. Metoda okazała się świetna – uniknęłam osadzania się cieni w zagłębieniach skóry i uzyskałam o wiele trwalszy efekt niż przy tradycyjnej aplikacji.
WŁOSY:
1.Włosy blond i rozjaśniane wymagają szczególnej ochrony, by zachowały piękny kolor i pozostały lśniące. Poznaj zasady pielęgnacji włosów blond!
kobieta, modelka, makijaż, fryzury

- Dodawaj blasku. Rozjaśniane włosy częściej niż inne tracą połysk. Dlatego sięgaj po szampony do włosów farbowanych (najlepiej te przeznaczone dla blondynek). Zawarte w nich składniki silnie regenerują i nawilżają włosy, dodają blasku, chronią kolor.

- Regularnie, 1–2 razy w tygodniu, używaj szamponów z chłodnymi pigmentami (fioletowe lub niebieskie). Świetnie dbają o kolor, chronią go przed zżółknięciem i płowieniem.

- Raz w tygodniu myj włosy szamponem głęboko oczyszczającym (clarifying shampoo). Usunie z nich chlor i metale ciężkie odpowiedzialne za utratę połysku i szary lub zielonkawy odcień.

- Intensywnie nawilżające maski i odżywki nakładaj na całą długość włosów. To konieczność – jasne włosy szybko ulegają przesuszeniu.

- Przy prostowaniu włosów farbowanych pomocne będą urządzenia z regulacją temperatury (niższa jest zdecydowanie łagodniejsza dla koloru).

2.Im bardziej wyczesana fryzura, tym więcej lat sobie dodasz. Najgorzej w rankingu postarzających uczesań wypadają:

- misternie ułożone i sztywno utrwalone loki i koki
- cięcia – pazurki
- półdługie włosy podwinięte na szczotkę.

Następnym razem napiszę o innych takich. :-)

Google 

Wysłany:    Reklama Google - forum próbuje zarobić na swoje utrzymanie ;-)

Odpowiedz do tematu